Jízdní řády MZK Gorzów Wielkopolski ???cs__#Latn.bodies.seoIndexCarrierPage.inline??? 126
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Dekerta-Szpital - Dekerta - A. Czartoryskiego - Włókno - Rondo Górczyńskie - SP-13 - Czereśniowa - Rondo Piłsudskiego - GLS - Walczaka - Jagiełły - AWF - Chopina - Alejki - Pegaz - Staszica - Os. Staszica |
2 | Os. Staszica - Pegaz - Rondo Myśliborskie - Asnyka - AWF - Jagiełły - Walczaka - GLS - Rondo Piłsudskiego - Czereśniowa - SP-13 - Rondo Górczyńskie - A. Czartoryskiego - Dekerta - Dekerta-Szpital |