Jízdní řády MZK Gorzów Wielkopolski ???cs__#Latn.bodies.seoIndexCarrierPage.inline??? 402
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Os. Staszica - Pegaz - Asnyka - Żelazna - Muza - Os. Słoneczne - Pl. Słoneczny - Tartaczna - Kostrzyńska MZK |
2 | Kostrzyńska MZK - Tartaczna - Pl. Słoneczny - Os. Słoneczne - Muza - Żelazna - Chopina - Alejki - Pegaz - Staszica - Os. Staszica |