Jízdní řády ZDMiKP w Bydgoszczy
MyślęcinekMyślęcinekMyślęcinek, ob. Osielsko, okr. bydgoski 41Dobrcz / Urząd Gminy
Jízdní řád
po, út, st, čt, pá, sv
431?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
511?Spoj končí na zastávce: Wudzyn26?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
651?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
731?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
8
946?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
10
11
12
13
1441?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
1516?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
1606?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
1706?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
1821?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
1945?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
20
21
22
23
0
1
2
3
sobota
431?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
511?Spoj končí na zastávce: Wudzyn26?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
651?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
731?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
8
91546?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
10
1101
1255
13
143941?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
1516?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
1606?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty20
1706?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
182021?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
1945?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
20
21
22
23
0
1
2
3
neděle
431?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
511?Spoj končí na zastávce: Wudzyn26?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
651?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
731?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
8
92346?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
10
1113
12
1303
1441?Spoj končí na zastávce: Wudzyn53
1516?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
1606?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty38
1706?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
182121?Spoj končí na zastávce: Osielsko / Kąty
1945?Spoj končí na zastávce: Wudzyn
20
21
22
23
0
1
2
3