Jízdní řády KZK GOP ???cs__#Latn.bodies.seoIndexCarrierPage.inline??? 10
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Bytom Szkoła Medyczna - Bytom Łużycka - Bytom Wallisa - Bytom Kąpielisko - Bytom Wrocławska - Bytom Urząd Miasta - Bytom Batorego - Bytom Moniuszki - Bytom Plac Sikorskiego - Bytom Głęboka - Rozbark Siemianowicka - Bytom Teatr Tańca-Rozbark - Bytom Park Mickiewicza - Bytom Arki Bożka - Łagiewniki Cmentarz - Łagiewniki Media-Markt - Łagiewniki Zajezdnia - Chorzów Polna |
2 | Chorzów Polna - Łagiewniki Zajezdnia - Łagiewniki Media-Markt - Łagiewniki Cmentarz - Bytom Arki Bożka - Bytom Park Mickiewicza - Bytom Teatr Tańca-Rozbark - Rozbark Siemianowicka - Bytom Głęboka - Bytom Plac Sikorskiego - Bytom Sąd - Bytom Urząd Miasta - Bytom Wrocławska - Bytom Kąpielisko - Bytom Wallisa - Bytom Łużycka - Bytom Szkoła Medyczna |