ŚWIDNICA

Świdnica, ob. Świdnica

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusy

MěstoOdjezdy

Lubsko

přes: Nowogród Bobrzański,
16:05
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • nie kursuje w dniach 31..XII
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
přes: Nowogród Bobrzański, Stara Woda,
16:18
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
přes: Nowogród Bobrzański, Jasień,
09:16
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
10:44
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
13:29
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
17:44
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
19:44
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
 

Nowogród Bobrzański

06:57
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
09:16
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
10:17
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
10:44
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
11:42
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
12:17
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
13:07
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
13:29
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
13:47
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
15:07
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
15:52
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
16:05
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • nie kursuje w dniach 31..XII
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
16:18
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
17:17
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
17:44
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
19:44
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
19:47
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
přes: Piaski,
15:36
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • nie kursuje w dniach 31..XII
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
15:49
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje tylko w soboty oprócz 03.04.2021
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
19:32
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • nie kursuje w dniach 31..XII
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
22:32
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • nie kursuje w dniach 31..XII
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
 

Zielona Góra

05:10
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
06:10
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
06:16
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
06:24
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje tylko w soboty oprócz 03.04.2021
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
07:14
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
07:15
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
07:22
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
07:23
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
08:12
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
08:55
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • nie kursuje w dniach 31..XII
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
08:56
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
09:12
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty i niedziele oprócz świat i 03.04.2021
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
09:13
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
10:42
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
10:43
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
12:08
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
12:43
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
12:44
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
13:32
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
14:57
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty i niedziele oprócz świat i 03.04.2021
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
14:58
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
15:12
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
15:29
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
16:14
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
16:17
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
16:18
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
16:57
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • nie kursuje w dniach 31..XII
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
17:43
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
18:27
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje codziennie z wyjątkiem świat oraz 03.04.2021
  • nie kursuje w dniach 31..XII
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
18:59
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
19:12
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje codziennie z wyjątkiem świat oraz 03.04.2021
  • nie kursuje w dniach 31..XII
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
20:42
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • nie kursuje w dniach 31..XII
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
 

Żary

přes: Piaski,
05:40
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
06:58
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty i niedziele oprócz świat i 03.04.2021
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
08:48
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
11:43
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
12:48
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty i niedziele oprócz świat i 03.04.2021
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
14:28
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
15:08
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • nie kursuje w dniach 31..XII
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
16:30
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje codziennie z wyjątkiem świat oraz 03.04.2021
  • nie kursuje w dniach 31..XII
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
17:18
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • nie kursuje w dniach 31..XII
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
18:38
PKS Zielona Góra Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piatku
  • nie kursuje w dniach 31..XII
  • obsługuje PKS Zielona Góra Sp. z o.o. ul.Jana z Kolna 2a 65-014 Zielona Góra
přes: Nowogród Bobrzański,
06:57
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
10:17
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
11:42
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
12:17
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
13:07
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
13:47
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
15:07
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
15:52
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku poza 02.05
17:17
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo 2 maja
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
19:47
FENIKS V Sp. z o.o. w Gliwicach oddział w Żarach

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů