SIENICZNO

Sieniczno, ob. Olkusz

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
minibusy

MěstoOdjezdy

Kraków

04:41
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
04:41
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
04:43
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
04:58
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:00
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:06
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
05:10
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
05:16
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
05:20
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
05:21
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:25
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
05:25
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
05:25
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:29
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
05:31
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
05:33
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
05:36
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:46
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:50
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, tygodnie parzyste
05:50
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
05:53
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
06:13
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:25
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
06:29
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:07
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:15
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedzielę w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
07:18
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w święta
07:27
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:31
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:42
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
07:45
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
07:50
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
07:50
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
08:02
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
08:09
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
08:10
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
08:13
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), kursuje w niedziele, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
08:20
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, tygodnie parzyste
08:31
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
08:36
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
08:38
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
09:05
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
09:09
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:45
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedzielę w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
09:47
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:48
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w święta
10:07
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:10
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:20
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
10:22
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
10:29
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
10:40
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:41
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:42
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
10:43
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), kursuje w niedziele, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
10:50
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, tygodnie parzyste
11:45
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
11:46
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
11:49
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:13
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:15
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedzielę w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
12:18
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w święta
12:27
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:40
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:47
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:50
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
12:53
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
13:02
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
13:09
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
13:10
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:13
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), kursuje w niedziele, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
13:20
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, tygodnie parzyste
13:22
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
13:29
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
13:36
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:25
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
14:29
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:45
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedzielę w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
14:48
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w święta
15:03
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:07
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:10
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:20
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
15:27
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:38
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII, nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
15:40
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:41
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • NIe kursuje w Wieką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
15:42
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
15:43
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych, kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), kursuje w niedziele, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
15:49
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
15:50
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, tygodnie parzyste
15:56
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
15:58
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
16:02
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
16:09
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
16:41
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:05
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:09
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:15
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedzielę w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
17:18
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w święta
17:40
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
17:47
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII, nie kursuje w święta, kursuje od czwartku do piątku
17:50
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
18:07
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
18:08
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII, nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
18:10
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
18:13
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych, kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), kursuje w niedziele, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
18:13
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:20
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, tygodnie parzyste
18:22
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
18:29
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
18:42
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
18:55
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
19:45
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:49
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
20:05
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
20:35
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
20:47
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
21:25
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
 

Olkusz

06:28
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
06:32
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:38
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
06:57
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:58
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:11
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
07:13
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
07:16
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:21
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
07:27
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
07:36
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:41
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), kursuje w niedziele, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
07:43
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
07:46
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, tygodnie parzyste
07:58
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
08:00
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
08:27
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
08:30
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:30
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:08
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedzielę w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
09:10
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:16
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w święta
09:30
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:36
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
09:43
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
09:43
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
09:50
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
09:58
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:03
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
10:06
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:07
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
10:11
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), kursuje w niedziele, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
10:16
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, tygodnie parzyste
10:58
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
11:08
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
11:10
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
11:10
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
11:38
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedzielę w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
11:46
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w święta
11:50
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:06
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:10
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:13
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
12:23
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
12:30
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
12:36
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:41
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), kursuje w niedziele, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
12:43
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
12:46
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, tygodnie parzyste
12:58
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:47
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
13:50
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:08
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedzielę w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
14:16
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w święta
14:30
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:30
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:36
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:43
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
14:50
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:03
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
15:06
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:08
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
15:10
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
15:11
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), kursuje w niedziele, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
15:16
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, tygodnie parzyste
15:23
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
15:27
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
15:53
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:27
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
16:30
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:38
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedzielę w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
16:46
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w święta
17:06
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:10
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:13
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
17:20
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:30
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:36
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII, nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
17:36
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:41
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych, kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), kursuje w niedziele, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
17:43
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
17:46
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, tygodnie parzyste
17:50
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
17:58
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • NIe kursuje w Wieką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
18:03
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
18:07
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
18:08
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
18:10
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
18:58
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:07
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:08
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedzielę w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
19:10
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
19:16
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, nie kursuje w święta
19:36
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
19:43
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
19:50
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII, nie kursuje w święta, kursuje od czwartku do piątku
20:06
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII, nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
20:06
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
20:10
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
20:11
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych, kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), kursuje w niedziele, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
20:16
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, tygodnie parzyste
20:41
SIGMA BUS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 24.XII oraz 31.XII
20:58
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
21:48
Opalski Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:51
Raf-Bus Rafał Król

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
22:28
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty w tygodnie parzyste
  • nie kursuje 25-26 XII. 01.I oraz w 1 i 2 dzień Święt Wielkanocnych
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
22:48
Sioła Trans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
23:13
IMPULS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24.XII i 31.XII
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2022 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com

We use cookies

We use cookies and similar technologies on the website. You can find out the goals of their creation in Cookies Regulations. By using the website, you confirm storage them on your device or use.

Information on cookies configuration

You will find more information on how to configure cookies in popular web browsers below.

Chrome
Browser configurations
Chrome
Firefox
Browser configurations
Firefox
Edge
Browser configurations
Edge
Safari
Browser configurations
Safari
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů