PUZNÓWKA

Puznówka, ob. Pilawa

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
minibusyautobusy

MěstoOdjezdy

Dęblin

08:33
Banachbus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 4 kwietnia 2021
  • nie kursuje 5 kwietnia 2021
20:33
Banachbus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 1 listopada
  • Nie kursuje w Wigilię i Sylwestra
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 1 stycznia i w Wielkanoc
  • nie kursuje 1 i 3 maja 2021
 

Garwolin

07:09
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:33
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:21
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
10:33
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele i święta
11:33
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
11:48
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • kursuje w niedziele i święta
11:48
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:02
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:03
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
15:32
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD SOBOTY DO CZWARTKU
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
15:35
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
18:03
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
18:18
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do czwartku
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
18:18
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
19:33
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
20:01
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE W PIĄTKI i NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH i W DNIU 25.XII
  • KURSUJE 3 MAJA ZAMIAST 2 MAJA
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
20:33
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
21:03
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w niedziele i święta
 

Kazimierz Dolny

09:11
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
  • do odwołania kursuje w soboty i niedziele
10:36
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:56
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
15:26
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
18:06
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
19:41
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
20:56
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
 

Łuków

08:54
P.H.U. Wers-Pol

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25,26.XII, 01.I oraz pierwszy i drugi dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
14:16
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
17:14
P.H.U. Wers-Pol

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25,26.XII, 01.I oraz pierwszy i drugi dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 2 maja 2021
přes: Garwolin, Krzywda, Stanin,
20:01
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE W PIĄTKI i NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH i W DNIU 25.XII
  • KURSUJE 3 MAJA ZAMIAST 2 MAJA
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
 

Maciejowice

20:24
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 15 sierpnia
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
  • nie kursuje 1-3 maja
 

Oronne

08:28
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 15 sierpnia
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
  • nie kursuje 1-3 maja
18:19
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
 

Ryki

přes: Garwolin, Gończyce,
14:02
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Sobolew

09:08
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
16:58
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
 

Szyszki

08:19
Wisiński Przewozy Autokarowe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
16:35
Wisiński Przewozy Autokarowe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
17:19
Wisiński Przewozy Autokarowe

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w soboty oprócz świąt
  • Kursuje w piątek po dniu BC
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
20:19
Wisiński Przewozy Autokarowe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
 

Warszawa

04:38
Wisiński Przewozy Autokarowe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
04:51
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
05:11
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1-3 maja
05:12
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:14
Banachbus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • Nie kursuje w święta
  • Kursuje dodatkowo w BC
  • kursuje 1 i 3 maja 2021
05:16
P.H.U. Wers-Pol

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25,26.XII, 01.I oraz pierwszy i drugi dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
05:31
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
05:37
Wisiński Przewozy Autokarowe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
05:48
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
06:06
Banachbus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w Boże Ciało oraz 15 sierpnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 1 stycznia i w Wielkanoc
  • nie kursuje 4 kwietnia 2021
06:11
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
06:13
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
06:43
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
06:49
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od wtorku do piątku
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
06:56
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
07:52
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
10:12
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
10:15
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
11:22
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:52
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
11:52
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:51
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
14:21
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
14:26
P.H.U. Wers-Pol

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25,26.XII, 01.I oraz pierwszy i drugi dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 2 maja 2021
15:02
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
15:42
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE W PIĄTKI i NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH i W DNIU 25.XII
  • KURSUJE 3 MAJA ZAMIAST 2 MAJA
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
16:22
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
16:38
Wisiński Przewozy Autokarowe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
16:45
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
16:47
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • kursuje w niedziele i święta
17:02
Banachbus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 1 listopada
  • Nie kursuje w Wigilię i Sylwestra
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, 1 stycznia i w Wielkanoc
  • nie kursuje 1 i 3 maja 2021
17:08
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
17:09
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 15 sierpnia
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
  • nie kursuje 1-3 maja
18:15
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
18:52
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • kursuje w niedziele i święta
 

Żelechów

přes: Garwolin, Gończyce,
11:48
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
18:18
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do czwartku
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
18:18
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
přes: Garwolin, Górzno,
11:33
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
19:33
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
přes: Garwolin, Oziemkówka, Miastków Kościelny,
09:21
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE W DNIU 1.I, W PIERWSZY i DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
15:32
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD SOBOTY DO CZWARTKU
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
15:35
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
20:33
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů