TROJANÓW

Trojanów, ob. Trojanów

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusyminibusy

MěstoOdjezdy

Garwolin

přes: Korytnica, Gończyce,
06:47
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Kazimierz Dolny

09:25
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia oraz pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje do 14.07.2020
09:50
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
  • do odwołania kursuje w soboty i niedziele
11:15
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:35
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
16:05
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
17:12
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
18:45
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
19:11
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Boże Ciało
20:20
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
20:40
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 24 i 25 XII, I dzień św. wielk.
21:35
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
22:18
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • Kurs przyspieszony
  • kursuje w niedziele
 

Ryki

14:59
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:31
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
 

Warszawa

04:50
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia oraz pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje od poniedziałku do soboty
05:46
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
06:16
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
07:53
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 1 i 2 dzień Świąt Wielkanocnych
08:48
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • od 01.01.2021 kursuje tylko w poniedziałki
09:38
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
12:14
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
13:02
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w okresie 01.11 -31.03
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
13:44
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
16:06
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
17:02
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 24 i 25 XII, I dzień św. wielk.
17:36
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
18:42
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • Kurs przyspieszony
  • kursuje w niedziele
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů