FAJSŁAWICE

Fajsławice, ob. Fajsławice

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusyminibusy

MěstoOdjezdy

Krasnystaw

07:19
CASUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje do odwołania
  • Nie kursuje w weekendy do odwołania z powodu epidemii
08:05
PHU Mariola Jakubiec

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świat
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:17
EKSPRESS-BUS

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedział do piątku oprócz świąt
08:47
EKSPRESS-BUS

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedział do piątku oprócz świąt
09:32
EKSPRESS-BUS

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedział do soboty
10:09
CASUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje w weekendy do odwołania z powodu epidemii
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 1, 2, 11, 12 XI
11:35
PHU Mariola Jakubiec

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie oprócz świąt, nie kursuje 2 maja 2021
11:55
PHU Mariola Jakubiec

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świat
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:19
EKSPRESS-BUS

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedział do piątku oprócz świąt
13:02
EKSPRESS-BUS

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedział do soboty
14:14
CASUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje w weekendy do odwołania z powodu epidemii
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 1, 2, 11, 12 XI
14:40
PHU Mariola Jakubiec

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele oprócz 2 maja 2021
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świat
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:50
PHU Mariola Jakubiec

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje w okresie 01.04-31.05.2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:42
EKSPRESS-BUS

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedział do piątku oprócz świąt
16:27
EKSPRESS-BUS

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedział do piątku oprócz świąt
17:08
EKSPRESS-BUS

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedział do soboty
17:35
PHU Mariola Jakubiec

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie oprócz świąt, nie kursuje 2 maja 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:35
PHU Mariola Jakubiec

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie oprócz świąt, nie kursuje 2 maja 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:55
PHU Mariola Jakubiec

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świat
  • nie kursuje 24-26.XII oraz 31.XII, 01.01 w Święta Wielkanocne oraz Boże Ciało
  • nie kursuje 6.01, 1 i 3.05, 15.08., 1 i 11. 11., nie kursuje w okresie 01.04-31.05.2020
 

Lublin

05:24
CASUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje do odwołania
  • Nie kursuje w weekendy do odwołania z powodu epidemii
05:36
PHU Mariola Jakubiec

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świat
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:28
PHU Mariola Jakubiec

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świat
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:53
EKSPRESS-BUS

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedział do piątku oprócz świąt
07:18
EKSPRESS-BUS

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedział do piątku oprócz świąt
07:33
EKSPRESS-BUS

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedział do soboty
08:03
przewozy24.pl

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, pierwszy i drugi dzień Wielkiejnocy, 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, 1 stycznia
08:18
CASUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje w weekendy do odwołania z powodu epidemii
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 1, 2, 11, 12 XI
09:01
PHU Mariola Jakubiec

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świat
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy, nie kursuje w okresie 01.04-31.05.2020
  • Nie kursuje 26.XII, II dzień Swiąt Wielkanocnych i w Boże Ciało
  • nie kursuje 6.01, 1 i 3.05, 15.08., 1 i 11. 11., nie kursuje w okresie 01.04-31.05.2020
09:24
PHU Mariola Jakubiec

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie oprócz świąt, nie kursuje 2 maja 2021
10:05
EKSPRESS-BUS

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedział do piątku oprócz świąt
10:38
EKSPRESS-BUS

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedział do soboty
11:54
CASUS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje w weekendy do odwołania z powodu epidemii
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 1, 2, 11, 12 XI
12:57
PHU Mariola Jakubiec

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świat
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy, nie kursuje w okresie 01.04-31.05.2020
  • Nie kursuje 26.XII, II dzień Swiąt Wielkanocnych i w Boże Ciało
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:24
PHU Mariola Jakubiec

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie oprócz świąt, nie kursuje 2 maja 2021
14:28
EKSPRESS-BUS

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedział do piątku oprócz świąt
14:53
EKSPRESS-BUS

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedział do piątku oprócz świąt
15:23
EKSPRESS-BUS

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedział do soboty
15:59
PHU Mariola Jakubiec

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie oprócz świąt, nie kursuje 2 maja 2021
16:10
przewozy24.pl

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, pierwszy i drugi dzień Wielkiejnocy, 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, 1 stycznia
17:24
PHU Mariola Jakubiec

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świat
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:09
PHU Mariola Jakubiec

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie oprócz świąt, nie kursuje 2 maja 2021
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:15
przewozy24.pl

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w soboty i niedziele, nie kursuje 1 i 2 maja 2021
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, pierwszy i drugi dzień Wielkiejnocy, 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, 1 stycznia
 

Siennica Różana

18:45
PHU Mariola Jakubiec

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świat
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Zamość

06:50
przewozy24.pl

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, pierwszy i drugi dzień Wielkiejnocy, 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, 1 stycznia
12:05
przewozy24.pl

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, pierwszy i drugi dzień Wielkiejnocy, 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, 1 stycznia
17:15
przewozy24.pl

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, pierwszy i drugi dzień Wielkiejnocy, 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, 1 stycznia
17:40
przewozy24.pl

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w soboty i niedziele, nie kursuje 1 i 2 maja 2021
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia, pierwszy i drugi dzień Wielkiejnocy, 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia, 1 stycznia
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2022 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com

We use cookies

We use cookies and similar technologies on the website. You can find out the goals of their creation in Cookies Regulations. By using the website, you confirm storage them on your device or use.

Information on cookies configuration

You will find more information on how to configure cookies in popular web browsers below.

Chrome
Browser configurations
Chrome
Firefox
Browser configurations
Firefox
Edge
Browser configurations
Edge
Safari
Browser configurations
Safari
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů