SZCZYTNA

Szczytna, ob. Szczytna miasto

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
vlaky

MěstoOdjezdy

Duszniki-Zdrój

12:36
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.03.2022 - 11.06.2022: kursuje 13.III-11.VI w soboty, niedziele i święta
12:36
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 14.03.2022 - 10.06.2022: kursuje 14.III-10.VI w pn-pt oprócz świąt
 

Jelenia Góra

přes: Wałbrzych,
16:10
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.03.2022 - 11.06.2022: kursuje 13.III-11.VI
16:10
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.06.2022 - 03.09.2022: kursuje 12.VI-3.IX
 

Kudowa-Zdrój

05:41
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.03.2022 - 11.06.2022: kursuje 13.III-11.VI
05:44
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.06.2022 - 10.12.2022: kursuje od 12.VI
08:22
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.03.2022 - 11.06.2022: kursuje 13.III-11.VI
08:27
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.06.2022 - 03.09.2022: kursuje 12.VI-3.IX
09:59
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.03.2022 - 11.06.2022: kursuje 13.III-11.VI w soboty, niedziele i święta
10:03
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.06.2022 - 03.09.2022: kursuje 12.VI-3.IX w soboty, niedziele i święta
10:40
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 16.04.2022 - 22.05.2022: kursuje 16.IV-22.V w soboty, niedziele i święta Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Jawor, Strzegom
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Jawor,Strzegom
10:40
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.04.2022 - 10.06.2022: kursuje 12.IV-10.VI w pn-pt oprócz świąt
10:40
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 28.05.2022 - 05.06.2022: kursuje 28.V-5.VI w soboty, niedziele i święta Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Legnica, Legnica Piekary, Jawor, Strzegom
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Legnica,Legnica Piekary,Jawor,Strzegom
10:40
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.06.2022 - 11.06.2022: kursuje 11.VI
10:57
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.06.2022 - 26.06.2022: kursuje 12.VI-26.VI w soboty, niedziele i święta
13:19
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 21 do 22 V.2022, od 28 do 29 V.2022, od 4 do 5 VI.2022, 11.VI.2022
  • (na trasie: Wrocław Główny - KUDOWA-ZDRÓJ): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
13:20
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.VI.2022
  • (na trasie: Wrocław Główny - KUDOWA-ZDRÓJ): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
13:20
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 16.VI.2022
  • (na trasie: Wrocław Główny - KUDOWA-ZDRÓJ): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
14:57
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.06.2022 - 25.07.2022: kursuje 12.VI-25.VII
14:57
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.03.2022 - 11.06.2022: kursuje 13.III-11.VI
16:35
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.04.2022 - 25.05.2022: kursuje 12.IV-25.V Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Jawor, Rogoźnica, Goczałków, Strzegom
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Jawor,Rogoźnica,Goczałków,Strzegom
16:35
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 26.05.2022 - 10.06.2022: kursuje 26.V-10.VI Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Legnica, Legnica Piekary, Nowa Wieś Legnicka, Przybyłowice, Stary Jawor, Jawor
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Legnica,Legnica Piekary,Nowa Wieś Legnicka,Przybyłowice,Stary Jawor,Jawor
16:35
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.06.2022 - 11.06.2022: kursuje 11.VI
16:35
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.06.2022 - 05.07.2022: kursuje 12.VI-5.VII oprócz 20-24.VI
19:53
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.03.2022 - 11.06.2022: kursuje 13.III-11.VI
20:06
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.06.2022 - 12.06.2022: kursuje 12.VI
 

Legnica

12:10
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 26.05.2022 - 09.06.2022: kursuje 26.V-9.VI Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Jawor, Stary Jawor, Przybyłowice, Nowa Wieś Legnicka, Legnica Piekary, Legnica
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Jawor,Stary Jawor,Przybyłowice,Nowa Wieś Legnicka,Legnica Piekary,Legnica
12:10
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.04.2022 - 24.05.2022: kursuje 12.IV-24.V Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Strzegom, Goczałków, Rogoźnica, Jawor
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Strzegom,Goczałków,Rogoźnica,Jawor
12:10
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2022 - 11.06.2022: kursuje 10.VI-11.VI
12:10
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 25.05.2022 - 25.05.2022: kursuje 25.V
12:10
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.06.2022 - 05.07.2022: kursuje 12.VI-5.VII oprócz 20-24.VI
18:29
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.06.2022 - 05.07.2022: kursuje 12.VI-5.VII
18:38
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.04.2022 - 24.05.2022: kursuje 12.IV-24.V Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Strzegom, Goczałków, Rogoźnica, Jawor
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Strzegom,Goczałków,Rogoźnica,Jawor
18:38
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2022 - 11.06.2022: kursuje 10.VI-11.VI
18:38
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 25.05.2022 - 25.05.2022: kursuje 25.V
18:38
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 26.05.2022 - 09.06.2022: kursuje 26.V-9.VI Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Jawor, Stary Jawor, Przybyłowice, Nowa Wieś Legnicka, Legnica Piekary, Legnica
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Jawor,Stary Jawor,Przybyłowice,Nowa Wieś Legnicka,Legnica Piekary,Legnica
 

Wałbrzych

06:57
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.03.2022 - 11.06.2022: kursuje 13.III-11.VI
07:00
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.06.2022 - 30.07.2022: kursuje 12.VI-30.VII Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Kłodzko Główne, Bierkowice, Gorzuchów Kłodzki, Ścinawka Średnia, Nowa Ruda, Nowa Ruda Przedmieście, Nowa Ruda Zdrojowisko, Ludwikowice Kłodzkie, Świerki Dolne, Bartnica, Głuszyca Górna, Głuszyca, Jedlina-Zdrój, Jedlina Górna, Wałbrzych Miasto
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: Kłodzko Główne,Bierkowice,Gorzuchów Kłodzki,Ścinawka Średnia,Nowa Ruda,Nowa Ruda Przedmieście,Nowa Ruda Zdrojowisko,Ludwikowice Kłodzkie,Świerki Dolne,Bartnica,Głuszyca Górna,Głuszyca,Jedlina-Zdrój,Jedlina Górna,Wałbrzych Miasto
09:34
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.03.2022 - 11.06.2022: kursuje 13.III-11.VI
13:53
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 14.03.2022 - 10.06.2022: kursuje 14.III-10.VI w pn-pt oprócz świąt
13:53
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.03.2022 - 11.06.2022: kursuje 13.III-11.VI w soboty, niedziele i święta
16:10
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.03.2022 - 11.06.2022: kursuje 13.III-11.VI
16:10
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.06.2022 - 03.09.2022: kursuje 12.VI-3.IX
 

Wrocław

09:39
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.06.2022 - 30.07.2022: kursuje 12.VI-30.VII
15:19
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.VI.2022, 16.VI.2022
  • (na trasie: KUDOWA-ZDRÓJ - Wrocław Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
15:20
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 21 do 22 V.2022, od 28 do 29 V.2022, od 4 do 5 VI.2022, 11.VI.2022
  • (na trasie: KUDOWA-ZDRÓJ - Wrocław Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
16:56
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.06.2022 - 03.09.2022: kursuje 12.VI-3.IX w soboty, niedziele i święta
17:42
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.03.2022 - 11.06.2022: kursuje 13.III-11.VI w soboty, niedziele i święta
21:08
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.03.2022 - 11.06.2022: kursuje 13.III-11.VI
21:22
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.06.2022 - 03.09.2022: kursuje 12.VI-3.IX
přes: Wałbrzych,
09:34
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.03.2022 - 11.06.2022: kursuje 13.III-11.VI
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2022 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com

We use cookies

We use cookies and similar technologies on the website. You can find out the goals of their creation in Cookies Regulations. By using the website, you confirm storage them on your device or use.

Information on cookies configuration

You will find more information on how to configure cookies in popular web browsers below.

Chrome
Browser configurations
Chrome
Firefox
Browser configurations
Firefox
Edge
Browser configurations
Edge
Safari
Browser configurations
Safari
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů