TROJANOWICE

Trojanowice, ob. Zielonki

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
minibusyautobusy

MěstoOdjezdy

Kraków

04:59
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
05:04
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
05:07
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
  • nie kursuje 11-13 kwietnia 2020
  • Nie kursuje 2 maja
05:27
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:32
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje 2 stycznia 2021
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
05:34
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
05:34
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
05:37
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 2 maja
05:47
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • kursuje 5 kwietnia 2021
05:52
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
05:54
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
06:04
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:13
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 11-13 kwietnia 2020
06:13
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
06:13
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
06:13
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), z wyjątkiem: 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
06:17
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
06:18
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni parzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
06:19
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
06:19
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:24
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
06:39
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
06:49
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
06:49
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:52
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
06:53
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:14
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
07:24
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:29
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
07:38
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
07:39
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 23, 27 i 30 grudnia 2019 oraz 2 i 3 stycznia 2020
07:49
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
08:02
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 4-5 kwietnia 2021
  • nie kursuje 1 i 3 maja oraz 10 i 17 stycznia 2021
08:07
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:34
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
08:44
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:07
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje 23 i 30 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
09:09
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
09:13
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:13
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
09:14
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 2 maja
09:17
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
09:18
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
09:19
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
09:22
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
09:27
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:39
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
09:44
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje do odwołania
09:49
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
09:49
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
09:54
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
10:24
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
10:32
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje 25-27 grudnia 2020 oraz 1, 3 i 6 stycznia 2021
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
10:38
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
10:47
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 2 maja
10:59
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni nieparzyste
  • kursuje w dni świąteczne
11:07
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje 23, 27 i 30 grudnia 2019 oraz 2 i 3 stycznia 2020
11:19
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
11:22
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w Lany Poniedziałek
  • nie kursuje 4 kwietnia 2021
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
11:24
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
11:27
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:39
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
11:44
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
12:13
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:14
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 2 maja
12:17
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
12:24
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:28
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
12:32
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
12:47
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:53
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:59
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
12:59
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:07
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:09
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
13:24
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
13:34
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
13:38
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
13:39
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
13:39
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:47
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
14:02
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
14:04
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
14:22
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje 2 listopada
14:22
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:42
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:03
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:09
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:20
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:24
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
15:27
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w okresie 4 stycznia - 17 stycznia 2021 roku
15:29
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
15:42
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje dodatkowo 24 i 31 grudnia 2020
  • kursuje dodatkowo 28-30 grudnia 2020
  • dodatkowo kursuje 4-17 stycznia 2021 w dni powszednie
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:43
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:44
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
15:57
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
16:02
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
16:07
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
16:23
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
16:27
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • NIe kursuje w Wieką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
16:29
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
  • kursuje w niedziele
16:38
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
16:38
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), z wyjątkiem: 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
16:39
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
16:42
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
16:43
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni parzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
16:43
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
16:44
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:54
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
16:54
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
16:57
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
17:07
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 4 stycznia - 17 stycznia 2021 roku
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
17:12
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:19
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
17:22
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15 sierpnia
17:24
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
17:24
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
17:27
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:29
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:44
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:49
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 2 maja
17:54
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
17:59
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
18:08
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:22
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:53
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:12
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:44
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
20:16
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
20:16
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:17
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
21:27
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
 

Olkusz

06:15
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:00
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
07:02
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:02
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
07:15
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
07:17
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni parzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
07:17
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
07:17
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), z wyjątkiem: 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
07:47
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:32
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
10:02
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
10:15
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
10:17
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
10:25
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
10:27
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
11:32
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
12:15
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:02
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:47
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:25
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
14:27
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
14:32
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
15:10
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:37
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:15
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • NIe kursuje w Wieką Sobotę
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
17:17
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
17:25
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • Nie kursuje 25.12, 1.01 i w Święta Wielkanocne, nie kursuje 1-3.05.2021
  • nie kursuje 1 i 11 listopada
17:27
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni parzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia
17:27
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
17:27
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta), z wyjątkiem: 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
17:27
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
18:15
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:57
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Skała

05:49
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
05:54
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
06:19
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
06:24
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
06:39
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
07:19
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
08:24
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
08:44
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
10:09
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
10:19
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
10:34
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
10:44
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
10:49
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
11:49
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni nieparzyste
12:19
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
12:34
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
14:14
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
14:14
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
14:39
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
14:59
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
16:24
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
16:24
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
16:39
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
17:19
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
17:44
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
18:14
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w dni parzyste
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
18:29
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w dni nieparzyste
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:49
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
 

Wolbrom

05:49
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
06:24
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 1-3 maja 2021
06:29
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:03
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
07:04
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
07:29
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:34
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:38
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 2 maja
07:49
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:08
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 2 maja
08:28
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:39
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty oprócz
08:54
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:09
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:33
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
10:03
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:14
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
10:48
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 i 11 listopada
10:54
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:24
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
11:33
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:59
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:13
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
12:14
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w Wielkanoc i Lany Poniedziałek
  • nie kursuje w Boże Ciało
12:24
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:04
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:13
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:18
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
13:48
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
13:59
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 13 i 14.04
14:19
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:24
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:29
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
14:48
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
14:48
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:08
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:19
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:29
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
15:33
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 4 stycznia - 17 stycznia 2021 roku
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
15:44
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:58
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 2 maja
  • kursuje w soboty i niedziele
16:18
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:29
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
16:39
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
16:49
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 1-3 maja 2021
  • kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:59
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
17:18
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
17:28
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje do odwołania
17:43
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 maja
17:48
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:54
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:59
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 28-30 grudnia 2020
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 4 stycznia - 17 stycznia 2021 roku
18:08
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo 2 maja
18:24
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:39
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:03
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje 2 maja
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
19:08
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
19:28
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:54
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:19
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania kursuje tylko od poniedziałku do piątku
21:18
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
21:28
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
21:29
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
21:48
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
22:29
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1-3 maja 2020
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2021 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů