PASŁĘK D.K.

Pasłęk, ob. Pasłęk miasto

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusy

MěstoOdjezdy

Aniołowo

06:37
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Gminne Przewozy Pasażerskie
 

Bartoszyce

10:15
TRANSWAL

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje 2.05.2022
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:40
TRANSWAL

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • Nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • Nie kursuje 1-3 maja 2022
17:10
TRANSWAL

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
20:40
TRANSWAL

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
23:05
TRANSWAL

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 17.04.2022
  • Dodatkowo kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje w niedziele oprócz 1 maja 2022
  • kursuje dodatkowo 3 maja 2022
 

Bielica

07:02
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Borzynowo

přes: Leszczyna,
06:52
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Gminne Przewozy Pasażerskie
13:26
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Gminne Przewozy Pasażerskie
15:06
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Gminne Przewozy Pasażerskie
 

Dobry

přes: Godkowo,
15:35
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
přes: Młynary, Wilczęta,
14:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Drulity

09:17
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
13:07
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
14:32
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:02
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Dzierzgoń

přes: Rychliki,
10:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Elbląg

06:45
TRANSWAL

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje 2.05.2022
08:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:32
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
08:45
TRANSWAL

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • Nie kursuje 1-3 maja 2022
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
09:02
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
09:22
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
09:57
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
10:22
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
10:57
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
11:20
TRANSWAL

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
11:32
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
12:07
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
12:50
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kursuje w piątki i niedziele, dodatkowo 19.04.2022r.
12:57
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
15:22
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
15:45
TRANSWAL

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
16:17
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
17:52
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
18:45
TRANSWAL

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 17.04.2022
  • kursuje w niedziele oprócz 1 maja 2022
  • Dodatkowo kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 3 maja 2022
19:15
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • KURS POSPIESZNY
19:32
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
přes: Bogaczewo,
05:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:59
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:42
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:06
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
přes: Węzina,
05:17
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:02
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
14:22
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
přes: Rzeczna, Bogaczewo,
06:16
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:41
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:21
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Gdańsk

přes: Elbląg,
06:45
TRANSWAL

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje 2.05.2022
08:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:45
TRANSWAL

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • Nie kursuje 1-3 maja 2022
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
11:20
TRANSWAL

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
12:50
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kursuje w piątki i niedziele, dodatkowo 19.04.2022r.
15:45
TRANSWAL

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
18:45
TRANSWAL

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 17.04.2022
  • kursuje w niedziele oprócz 1 maja 2022
  • Dodatkowo kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 3 maja 2022
19:15
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • KURS POSPIESZNY
 

Gładysze

přes: Łukszty, Słobity, Wilczęta,
15:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Grądki

přes: Rogajny,
08:32
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
15:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
přes: Rogajny, Sałkowice,
06:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Grużajny

přes: Rogajny,
14:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
přes: Rogajny, Sałkowice, Grądki,
06:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Kalnik

13:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Kąty

přes: Nowa Wieś,
07:13
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Gminne Przewozy Pasażerskie
13:03
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Gminne Przewozy Pasażerskie
14:28
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Gminne Przewozy Pasażerskie
přes: Nowa Wieś, Rydzówka,
07:12
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
13:02
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:27
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:32
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Kętrzyn

08:55
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w dniach 2.01, 27.XII i pierwszy dzień po świętach Wielkanocnych
  • kursuje w poniedziałki i soboty
  • kursuje 04.05.2022 r.
 

Lepno

přes: Drulity,
09:17
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
13:07
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
 

Lesiska

přes: Kwitajny Wielkie,
15:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Łukszty

06:52
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Gminne Przewozy Pasażerskie
13:27
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Gminne Przewozy Pasażerskie
15:07
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Gminne Przewozy Pasażerskie
15:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Marzewo

přes: Drulity,
16:02
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Młynarska Wola

přes: Młynary,
10:33
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
přes: Stegny, Młynary,
15:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Młynary

10:33
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
14:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
přes: Stegny,
15:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
přes: Krosno, Stegny, Ojcowa Wola, Płonne,
08:03
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
 

Myślice

přes: Rychliki,
15:15
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Nowe Kusy

15:07
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Gminne Przewozy Pasażerskie
 

Orneta

přes: Godkowo,
16:34
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
přes: Godkowo, Dobry,
15:35
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Powodowo

08:02
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w czwartki
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
13:02
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w czwartki
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
 

Rejsyty

08:12
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w poniedziałki
  • kursuje w środy
  • kursuje w piątki
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
13:02
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w poniedziałki
  • kursuje w środy
  • kursuje w piątki
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
 

Robity

11:01
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Gminne Przewozy Pasażerskie
13:01
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Gminne Przewozy Pasażerskie
 

Rogajny

06:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
08:32
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
14:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
přes: Surowe,
06:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Gminne Przewozy Pasażerskie
 

Rychliki

10:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:15
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
přes: Jelonki,
14:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Skowrony

přes: Kupin, Kajmy, Anglity,
12:03
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
13:38
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
 

Spędy

přes: Słobity, Wilczęta,
07:42
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Gminne Przewozy Pasażerskie
13:02
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Gminne Przewozy Pasażerskie
 

Suwałki

přes: Kętrzyn,
08:55
PKS Nova S.A. O/Suwałki

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje w dniach 2.01, 27.XII i pierwszy dzień po świętach Wielkanocnych
  • kursuje w poniedziałki i soboty
  • kursuje 04.05.2022 r.
 

Śliwica

06:54
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Gminne Przewozy Pasażerskie
13:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Gminne Przewozy Pasażerskie
15:35
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Gminne Przewozy Pasażerskie
přes: Nowa Wieś, Rydzówka,
09:22
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Powiatowe Przewozy Pasażerskie
 

Warszawa

09:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • KURS POSPIESZNY
 

Wilczęta

přes: Młynary,
14:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
přes: Słobity,
07:42
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Gminne Przewozy Pasażerskie
13:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:02
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • Gminne Przewozy Pasażerskie
přes: Łukszty, Słobity,
15:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2022 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com

We use cookies

We use cookies and similar technologies on the website. You can find out the goals of their creation in Cookies Regulations. By using the website, you confirm storage them on your device or use.

Information on cookies configuration

You will find more information on how to configure cookies in popular web browsers below.

Chrome
Browser configurations
Chrome
Firefox
Browser configurations
Firefox
Edge
Browser configurations
Edge
Safari
Browser configurations
Safari
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů