ODOLION

Odolion, ob. Aleksandrów Kujawski

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusy

MěstoOdjezdy

Aleksandrów Kujawski

06:24
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • .
11:45
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • .
14:34
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
16:25
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:25
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
19:05
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
přes: Stawki,
06:06
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • .
06:13
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Kurs operatorski - wojewódzki
06:44
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
06:54
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
07:25
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:31
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:41
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • .
08:19
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:54
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • .
09:24
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
10:21
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Kurs operatorski - wojewódzki
10:54
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:29
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:24
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • .
12:54
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
13:15
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Kurs operatorski - wojewódzki
13:19
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:46
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • .
14:04
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
14:54
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
14:55
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:01
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • .
15:16
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • .
15:35
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • .
16:16
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • .
16:51
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Kurs operatorski - wojewódzki
17:14
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:05
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
18:14
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:26
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • .
19:06
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • .
20:24
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • .
 

Ciechocinek

05:16
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Kurs operatorski - wojewódzki
05:46
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • .
06:06
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • .
06:31
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Kurs operatorski - wojewódzki
06:36
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • .
07:26
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • .
07:47
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - wojewódzki
08:31
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • .
08:46
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • .
09:36
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Kurs operatorski - wojewódzki
10:27
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Kurs operatorski - wojewódzki
10:40
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:36
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • .
13:36
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
14:06
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • .
14:36
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 26 XII
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
14:46
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • .
15:07
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • .
15:26
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:41
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • .
15:51
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:21
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:23
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
17:27
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • .
17:46
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:46
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • .
18:41
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • .
18:41
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • .
19:36
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • .
19:51
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Nieszawa

přes: Ciechocinek,
07:47
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - wojewódzki
10:27
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Kurs operatorski - wojewódzki
přes: Ciechocinek, Raciążek,
05:16
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Kurs operatorski - wojewódzki
06:31
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Kurs operatorski - wojewódzki
09:36
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Kurs operatorski - wojewódzki
přes: Ciechocinek, Raciążek, Podzamcze, Niestuszewo,
11:36
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • .
14:06
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • .
15:26
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:27
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • .
 

Przybranowo

přes: Aleksandrów Kujawski,
19:05
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Raciążek

přes: Ciechocinek,
05:16
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Kurs operatorski - wojewódzki
06:31
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Kurs operatorski - wojewódzki
09:36
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Kurs operatorski - wojewódzki
11:36
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • .
14:06
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • .
15:26
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:41
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • .
17:27
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • .
 

Radziejów

přes: Aleksandrów Kujawski, Zakrzewo, Dobre, Bieganowo,
06:24
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • .
11:45
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • .
14:34
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
16:25
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:25
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
 

Toruń

přes: Ciechocinek, Wołuszewo,
08:46
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • .
 

Włocławek

přes: Ciechocinek, Nieszawa, Lubanie,
07:47
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kurs operatorski - wojewódzki
10:27
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Kurs operatorski - wojewódzki
přes: Ciechocinek, Raciążek, Nieszawa, Lubanie,
05:16
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Kurs operatorski - wojewódzki
06:31
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Kurs operatorski - wojewódzki
09:36
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Kurs operatorski - wojewódzki
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2022 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com

We use cookies

We use cookies and similar technologies on the website. You can find out the goals of their creation in Cookies Regulations. By using the website, you confirm storage them on your device or use.

Information on cookies configuration

You will find more information on how to configure cookies in popular web browsers below.

Chrome
Browser configurations
Chrome
Firefox
Browser configurations
Firefox
Edge
Browser configurations
Edge
Safari
Browser configurations
Safari
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů