PIASZCZYNA

Piaszczyna, ob. Miastko

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusy

MěstoOdjezdy

Brzeźno Szlacheckie

12:46
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
14:17
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
16:14
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
 

Bytów

12:52
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich w dni robocze
13:02
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
17:17
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
20:47
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od 22.06.2019 r do 31.08.2019 r.
21:37
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki,soboty i niedziele
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
přes: Tuchomie,
06:41
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:18
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych od poniedziałku do piątku
14:31
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
17:18
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich
přes: Tuchomie, Tągowie,
13:04
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
přes: Kramarzyny, Tuchomie,
08:13
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:48
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Kołobrzeg

přes: Miastko, Koszalin,
06:39
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich w dni robocze
10:19
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od 22.06.2019 r do 31.08.2019 r.
 

Koszalin

přes: Miastko,
06:09
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
06:39
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich w dni robocze
10:19
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od 22.06.2019 r do 31.08.2019 r.
10:19
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:28
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki,soboty i niedziele
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Kramarzyny

08:13
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:36
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:48
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:28
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
přes: Role,
13:52
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Miastko

06:01
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
06:09
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
06:39
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich w dni robocze
06:55
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:27
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
10:19
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od 22.06.2019 r do 31.08.2019 r.
10:19
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
12:46
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych od poniedziałku do piątku
13:00
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
15:36
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
16:16
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:28
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki,soboty i niedziele
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
17:28
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:53
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
přes: Role,
07:10
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
přes: Pietrzykowo,
07:00
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Wałdowo

06:44
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Żabno

16:26
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů