SZTUTOWO

Sztutowo, ob. Sztutowo

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusy

MěstoOdjezdy

Elbląg

přes: Nowy Dwór Gdański,
05:49
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:39
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
07:29
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:59
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w okresie od 01.X do 30 IV [ELB].
10:09
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • w roku szkolnym nie kursuje w niedziele i święta, w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
12:09
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
12:59
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
14:29
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje 01.01.2020
14:49
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
15:24
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:29
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:49
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
18:14
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
18:59
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
20:09
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
přes: Nowy Dwór Gdański, Kazimierzowo,
11:21
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
13:41
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
16:01
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:41
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
17:26
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:11
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
přes: Stegna, Nowy Dwór Gdański, Marzęcino,
12:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Gdańsk

04:10
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
05:10
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
05:40
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:10
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
06:10
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniu 1. I, pierwszy dzień Wielkanocy i 25.XII
06:10
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
06:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:10
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:55
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
08:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
08:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
08:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
09:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od października do maja
  • nie kursuje w dniu 1. I, pierwszy dzień Wielkanocy i 25.XII
10:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w maju czerwcu i wrześniu
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
10:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
11:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
12:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od października do maja
12:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w maju czerwcu i wrześniu
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
12:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
12:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
13:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
14:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
14:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje od października do maja
  • nie kursuje w dniu 1. I, pierwszy dzień Wielkanocy i 25.XII
14:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w maju czerwcu i wrześniu
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
14:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
15:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
15:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
17:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje 24 XII
17:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • kursuje od października do maja
  • nie kursuje w dniu 1. I, pierwszy dzień Wielkanocy i 25.XII
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniu 1. I, pierwszy dzień Wielkanocy i 25.XII
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w maju czerwcu i wrześniu
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
19:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje od października do maja
  • nie kursuje 24 XII
19:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w maju czerwcu i wrześniu
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
19:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
20:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
21:55
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Krynica Morska

06:23
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • od 01 X do 30 IV nie kursuje w soboty, niedziele i święta. [ELB]
07:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
08:03
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • w okresie ferii letnich kursuje w soboty i niedziele [ELB]
08:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
08:32
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:03
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie od 01 X do 30 IV [ELB].
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
09:05
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w okresie od 01.X do 30 IV [ELB].
09:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
  • kursuje w maju czerwcu i wrześniu
10:23
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • w roku szkolnym kursuje w dni robocze od pon. do pt., w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
10:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:53
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:57
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
11:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w maju czerwcu i wrześniu
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
11:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
11:35
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
12:05
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • w roku szkolnym kursuje w dni robocze od pon. do pt., w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
  • kursuje 01.01.2020
12:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
13:03
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w maju czerwcu i wrześniu
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
13:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
13:33
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
14:05
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
15:05
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
15:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
15:33
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:35
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:13
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:15
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
17:03
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniu 1. I, pierwszy dzień Wielkanocy i 25.XII
17:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w maju czerwcu i wrześniu
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
17:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
17:33
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje 01.01.2020
18:07
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w maju czerwcu i wrześniu
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:43
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • w roku szkolnym kursuje w dni robocze od pon. do pt., w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
19:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
19:28
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
20:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
20:55
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
22:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Malbork

přes: Nowy Dwór Gdański,
09:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Nowy Dwór Gdański

05:49
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:39
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
07:29
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:59
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w okresie od 01.X do 30 IV [ELB].
09:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:09
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • w roku szkolnym nie kursuje w niedziele i święta, w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
11:21
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
12:09
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
12:59
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
13:41
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
14:29
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje 01.01.2020
14:49
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
15:24
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:01
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:29
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:41
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
16:49
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:26
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:11
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:14
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
18:59
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
20:09
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
přes: Stegna,
12:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Stegna

12:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:16
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů