GÓRKI PĘCŁAWSKIE

Górki Pęcławskie, ob. Piątek

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
minibusy

MěstoOdjezdy

Kutno

06:17
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje 16 sierpnia
  • Nie kursuje w Sylwestra
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
07:03
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • Nie kursuje 16 sierpnia
  • Nie kursuje w Sylwestra
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
07:31
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • Nie kursuje 12 listopada 2018r.
08:15
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:01
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne i Trzech Króli
  • nie kursuje 1 stycznia
  • Kursuje 15 sierpnia
09:24
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • Nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
09:55
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne i Trzech Króli
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię
  • Kursuje 15 sierpnia
10:25
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
  • nie kursuje od 01.07.2019 do 31.08.2019
11:06
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
11:46
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:29
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
13:06
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • nie kursuje od 01.07.2019 do 31.08.2019
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
13:35
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
14:22
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • Nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
14:45
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne i Trzech Króli
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15.VIII, 1 i 3.V, 1.XI, 11.XI, 6.I
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:25
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
15:55
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
16:38
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
16:55
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne i Trzech Króli
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15.VIII, 1 i 3.V, 1.XI, 11.XI, 6.I
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 01.07.2019 do 31.08.2019
17:25
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • Nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
17:55
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
18:25
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
18:55
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
19:35
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • Nie kursuje 1.I., w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII, 24 i 31.XII, oraz z Wielką Sobotę
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15.VIII, 1 i 3.V, 1.XI, 11.XI, 6.I
20:15
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
21:15
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • Nie kursuje w Sylwestra
22:15
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w Sylwestra
23:15
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w Sylwestra
 

Łódź

04:27
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • Nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
05:06
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • Nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
05:37
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
06:07
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15.VIII, 1 i 3.V, 1.XI, 11.XI, 6.I
  • nie kursuje w Wigilię
06:16
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24-31.03.2020
06:37
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
07:07
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • Nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
07:37
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
08:07
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • nie kursuje od 01.07.2019 do 31.08.2019
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
08:47
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
09:27
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15.VIII, 1 i 3.V, 1.XI, 11.XI, 6.I
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
10:08
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
10:47
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje od 01.07.2019 do 31.08.2019
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
10:57
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24-31.03.2020
11:27
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
11:57
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • Nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
12:37
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15.VIII, 1 i 3.V, 1.XI, 11.XI, 6.I
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:07
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
13:37
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
14:07
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
14:37
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne i Trzech Króli
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15.VIII, 1 i 3.V, 1.XI, 11.XI, 6.I
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 28, 30 oraz 31 grudnia
  • nie kursuje od 01.07.2019 do 31.08.2019
14:52
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 24-31.03.2020
15:07
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • Nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:38
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
16:07
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
16:43
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
17:13
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • Nie kursuje 1.I., w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII, 24 i 31.XII, oraz z Wielką Sobotę
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15.VIII, 1 i 3.V, 1.XI, 11.XI, 6.I
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
17:58
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
18:47
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • Nie kursuje w Sylwestra
19:57
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:07
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Żychlin

08:35
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24-31.03.2020
13:21
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24-31.03.2020
17:10
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 24-31.03.2020
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů