GOŁOTCZYZNA

Gołotczyzna, ob. Sońsk

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
vlaky

MěstoOdjezdy

Ciechanów

07:08
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.08.2020 - 07.11.2020: kursuje od 30 VIII do 7 XI w pn-so oprócz świąt oraz 30 VIII
07:14
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 06.09.2020 - 01.11.2020: kursuje od 6 IX do 1 XI w (7)
07:16
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2020 - 06.11.2020: kursuje od 1 IX do 6 XI w pn-pt
08:37
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 03.10.2020 - 10.10.2020: kursuje od 3 X do 10 X w (6)
08:37
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 05.09.2020 - 12.12.2020: kursuje od 5 IX w (1)-(7) oprócz 3,10 X
10:33
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 31.08.2020 - 07.11.2020: kursuje od 31 VIII do 7 XI
13:42
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 31.08.2020 - 06.11.2020: kursuje od 31 VIII do 6 XI w pn-pt
15:56
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 31.08.2020 - 07.11.2020: kursuje od 31 VIII do 7 XI
16:17
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 31.08.2020 - 06.11.2020: kursuje od 31 VIII do 6 XI w pn-pt
17:08
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.08.2020 - 07.11.2020: kursuje od 30 VIII do 7 XI
18:57
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.08.2020 - 26.09.2020: kursuje od 30 VIII do 26 IX
18:57
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 27.09.2020 - 07.11.2020: kursuje od 27 IX do 7 XI
21:03
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.08.2020 - 06.11.2020: kursuje od 30 VIII do 6 XI w pn-pt,nd
23:59
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.08.2020 - 07.11.2020: kursuje od 30 VIII do 7 XI
 

Działdowo

05:17
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 08.10.2020 - 10.10.2020: kursuje od 8 X do 10 X
05:17
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 11.10.2020 - 12.12.2020: kursuje od 11 X
05:17
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 21.03.2020 - 07.10.2020: kursuje od 21 III do 7 X w (1)-(7) oprócz 23-27,30-31 III, 1-3,6-10,13-14 IV, 15-19,22-26,29-30 VI, 1-3,6-10,13-17,20-24,27-31 VII, 3-7,10-14 VIII
07:59
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 05.09.2020 - 27.09.2020: kursuje od 5 IX do 27 IX w (1)-(3),(6)-(7) oraz 10-11 IX oprócz 21-23 IX
07:59
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 17.09.2020 - 29.09.2020: kursuje od 17 IX do 29 IX w pn-pt
07:59
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.09.2020 - 07.11.2020: kursuje od 30 IX do 7 XI
09:48
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 31.08.2020 - 07.11.2020: kursuje od 31 VIII do 7 XI w (1)-(7) oprócz 6,13 IX
12:42
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 11.10.2020 - 07.11.2020: kursuje od 11 X do 7 XI
12:42
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 17.09.2020 - 10.10.2020: kursuje od 17 IX do 10 X w pn-so oprócz świąt
12:42
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 20.09.2020 - 04.10.2020: kursuje od 20 IX do 4 X w (7)
17:15
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.08.2020 - 06.11.2020: kursuje od 30 VIII do 6 XI w pn-pt,nd
18:29
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.08.2020 - 07.11.2020: kursuje od 30 VIII do 7 XI
19:14
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 31.08.2020 - 06.11.2020: kursuje od 31 VIII do 6 XI w pn-pt,nd
21:03
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 05.09.2020 - 07.11.2020: kursuje od 5 IX do 7 XI w (6)
22:36
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.08.2020 - 07.11.2020: kursuje od 30 VIII do 7 XI
 

Mława

00:40
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 20.09.2020 - 07.11.2020: kursuje od 20 IX do 7 XI
14:38
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.08.2020 - 07.11.2020: kursuje od 30 VIII do 7 XI w (1)-(7) oprócz 31 VIII, 1-4 IX
19:51
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 05.09.2020 - 04.10.2020: kursuje od 5 IX do 4 X w soboty, niedziele i święta oraz 7-11,14-16 IX
19:51
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 17.09.2020 - 09.10.2020: kursuje od 17 IX do 9 X w pn-pt
19:51
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 10.10.2020 - 07.11.2020: kursuje od 10 X do 7 XI
21:40
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.08.2020 - 12.12.2020: kursuje od 30 VIII
 

Nasielsk

23:32
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 15.10.2020 - 12.12.2020: kursuje od 15 X
23:32
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 20.06.2020 - 11.10.2020: kursuje od 20 VI do 11 X w soboty, niedziele i święta oraz 17-21,24-28,31 VIII, 1-4,7-11,14-18,21-25,28-30 IX, 1-2,5-6 X
23:44
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 07.10.2020 - 14.10.2020: kursuje od 7 X do 14 X w pn-pt
 

Warszawa

03:37
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.08.2020 - 07.11.2020: kursuje od 30 VIII do 7 XI
04:18
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 16.10.2020 - 20.10.2020: kursuje od 16 X do 20 X w (2),(5)-(6)
04:18
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 28.09.2020 - 12.12.2020: kursuje od 28 IX w (1)-(7) oprócz 16-17,20 X
04:24
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2020 - 27.09.2020: kursuje od 1 IX do 27 IX
05:21
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 31.08.2020 - 07.11.2020: kursuje od 31 VIII do 7 XI w pn-so oprócz świąt
05:29
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 06.09.2020 - 01.11.2020: kursuje od 6 IX do 1 XI w (7)
05:29
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2020 - 07.11.2020: kursuje od 1 IX do 7 XI w pn-so oprócz świąt
06:16
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 31.08.2020 - 07.11.2020: kursuje od 31 VIII do 7 XI w pn-so oprócz świąt
06:23
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.08.2020 - 26.09.2020: kursuje od 30 VIII do 26 IX
06:23
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 27.09.2020 - 07.11.2020: kursuje od 27 IX do 7 XI
07:22
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.08.2020 - 12.12.2020: kursuje od 30 VIII
08:10
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 07.09.2020 - 29.09.2020: kursuje od 7 IX do 29 IX w pn-pt
08:10
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.09.2020 - 06.11.2020: kursuje od 30 IX do 6 XI w pn-pt
08:24
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.08.2020 - 07.11.2020: kursuje od 30 VIII do 7 XI
09:21
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 05.09.2020 - 10.10.2020: kursuje od 5 IX do 10 X w (6)
09:21
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 06.09.2020 - 04.10.2020: kursuje od 6 IX do 4 X w pn-pt,nd oprócz 30 IX, 1-2 X
09:21
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.09.2020 - 09.10.2020: kursuje od 30 IX do 9 X w pn-pt
09:21
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 11.10.2020 - 12.12.2020: kursuje od 11 X
10:22
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.08.2020 - 07.11.2020: kursuje od 30 VIII do 7 XI w (1)-(7) oprócz 31 VIII, 2 IX
12:06
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 20.09.2020 - 04.10.2020: kursuje od 20 IX do 4 X w (7)
12:06
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 31.08.2020 - 07.11.2020: kursuje od 31 VIII do 7 XI w pn-so oprócz świąt oraz 11,18,25 X, 1 XI
13:23
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.08.2020 - 07.11.2020: kursuje od 30 VIII do 7 XI
14:27
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 31.08.2020 - 06.11.2020: kursuje od 31 VIII do 6 XI w pn-pt
15:21
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.08.2020 - 07.11.2020: kursuje od 30 VIII do 7 XI
16:20
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.08.2020 - 07.11.2020: kursuje od 30 VIII do 7 XI
17:03
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2020 - 11.12.2020: kursuje od 1 IX do 11 XII 20 w pn-pt oprócz świąt
17:14
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.08.2020 - 07.11.2020: kursuje od 30 VIII do 7 XI w (1)-(7) oprócz 6,13,20 IX
18:27
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 31.08.2020 - 07.11.2020: kursuje od 31 VIII do 7 XI w pn-so oprócz świąt
18:27
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 06.09.2020 - 01.11.2020: kursuje od 6 IX do 1 XI w (7)
20:14
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2020 - 07.11.2020: kursuje od 1 IX do 7 XI
21:02
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 30.08.2020 - 07.11.2020: kursuje od 30 VIII do 7 XI w soboty, niedziele i święta
21:02
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 31.08.2020 - 06.11.2020: kursuje od 31 VIII do 6 XI w pn-pt
22:21
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 17.09.2020 - 06.10.2020: kursuje od 17 IX do 6 X w pn-pt
22:21
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 19.09.2020 - 11.10.2020: kursuje od 19 IX do 11 X w soboty, niedziele i święta
22:21
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 07.10.2020 - 14.10.2020: kursuje od 7 X do 14 X w pn-pt
22:21
Koleje Mazowieckie

Druh dopravce: vlaky
  • 15.10.2020 - 07.11.2020: kursuje od 15 X do 7 XI
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů