KRYNICA MORSKA D.A.

Krynica Morska, ob. Krynica Morska

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusy

MěstoOdjezdy

Elbląg

přes: Nowy Dwór Gdański,
05:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
07:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w okresie od 01.X do 30 IV [ELB].
09:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • w roku szkolnym nie kursuje w niedziele i święta, w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
11:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
12:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
14:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje 01.01.2020
14:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
14:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:45
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
18:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
19:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
přes: Nowy Dwór Gdański, Kazimierzowo,
10:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
13:15
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
15:35
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:15
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
17:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
17:45
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
přes: Stegna, Nowy Dwór Gdański, Marzęcino,
12:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Malbork

přes: Nowy Dwór Gdański,
09:25
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Nowy Dwór Gdański

05:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
07:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w okresie od 01.X do 30 IV [ELB].
09:25
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
09:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • w roku szkolnym nie kursuje w niedziele i święta, w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
10:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
11:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
12:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
13:15
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
14:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje 01.01.2020
14:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
14:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
15:35
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:15
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
16:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
17:45
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
17:45
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
18:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
19:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
přes: Stegna,
12:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů