CYGANEK

Cyganek, ob. Nowy Dwór Gdański

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusy

MěstoOdjezdy

Elbląg

přes: Nowy Dwór Gdański,
06:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
07:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w okresie od 01.X do 30 IV [ELB].
08:42
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • w roku szkolnym nie kursuje w niedziele i święta, w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
12:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
13:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
14:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje 01.01.2020
15:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
15:45
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
17:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
18:35
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
19:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
20:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
přes: Nowy Dwór Gdański, Marzęcino,
06:48
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
13:17
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
přes: Nowy Dwór Gdański, Kazimierzowo,
11:41
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
14:01
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
16:21
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:01
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
17:46
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:31
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Krynica Morska

06:02
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • od 01 X do 30 IV nie kursuje w soboty, niedziele i święta. [ELB]
07:42
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • w okresie ferii letnich kursuje w soboty i niedziele [ELB]
08:42
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w okresie od 01.X do 30 IV [ELB].
08:42
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie od 01 X do 30 IV [ELB].
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
10:02
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • w roku szkolnym kursuje w dni robocze od pon. do pt., w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
10:32
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
11:12
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
11:42
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • w roku szkolnym kursuje w dni robocze od pon. do pt., w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
  • kursuje 01.01.2020
12:42
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:12
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
13:42
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:42
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
15:12
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
15:12
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:52
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
15:52
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:42
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:12
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje 01.01.2020
18:22
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • w roku szkolnym kursuje w dni robocze od pon. do pt., w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
19:09
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
přes: Stegna,
08:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:38
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
17:48
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Malbork

přes: Nowy Dwór Gdański,
10:09
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
 

Nowy Dwór Gdański

06:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:48
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
06:48
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
07:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
07:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w okresie od 01.X do 30 IV [ELB].
08:42
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:03
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
10:09
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • w roku szkolnym nie kursuje w niedziele i święta, w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
11:41
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich
12:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
13:03
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
13:17
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
13:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
14:01
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
14:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje 01.01.2020
15:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
15:45
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:21
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
17:01
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
17:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:46
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:31
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
18:35
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
19:03
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
19:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
20:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
21:23
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
přes: Stegna, Mikoszewo,
16:36
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
přes: Stegna, Mikoszewo, Drewnica,
06:42
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
13:17
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
přes: Stegna, Mikoszewo, Drewnica, Bronowo,
10:47
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:27
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Stegna

06:42
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
08:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
10:38
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
10:47
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:17
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:27
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:36
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:48
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
přes: Rybina,
09:08
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
přes: Groszkowo,
15:45
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů