GŁODOWO

Głodowo, ob. Miastko

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusy

MěstoOdjezdy

Bytów

12:58
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich w dni robocze
13:08
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
17:23
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
20:53
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od 22.06.2019 r do 31.08.2019 r.
21:43
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki,soboty i niedziele
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
přes: Tuchomie,
06:47
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:24
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych od poniedziałku do piątku
14:37
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
17:24
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich
přes: Tuchomie, Tągowie,
13:10
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
přes: Kramarzyny, Tuchomie,
08:18
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:53
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Kołobrzeg

přes: Miastko, Koszalin,
06:33
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich w dni robocze
10:13
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od 22.06.2019 r do 31.08.2019 r.
 

Koszalin

přes: Miastko,
06:03
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
06:33
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich w dni robocze
10:13
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od 22.06.2019 r do 31.08.2019 r.
10:13
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:22
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki,soboty i niedziele
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Kramarzyny

08:18
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:53
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:34
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
přes: Piaszczyna, Role,
13:46
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Miastko

05:55
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
06:03
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
06:33
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii letnich w dni robocze
07:21
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
10:13
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od 22.06.2019 r do 31.08.2019 r.
10:13
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
12:40
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie ferii zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych od poniedziałku do piątku
15:30
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
16:10
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich
16:22
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki,soboty i niedziele
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
17:23
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
22:48
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele i święta
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
přes: Role,
07:16
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
přes: Brzeźno Szlacheckie,
12:40
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
přes: Pietrzykowo,
06:34
PKS w Bytowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů