MIECHÓW D.A.

Miechów, ob. Miechów miasto

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusyminibusy

MěstoOdjezdy

Busko-Zdrój

08:19
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
13:39
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • kursuje w niedzielę
 

Dąbrowa Górnicza

12:41
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
17:51
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • kursuje w niedzielę
 

Działoszyce

06:56
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
07:35
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
07:36
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty i 21.06
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • dodatkowo kursuje 31.12
  • dadatkowo kursuje w Boże Ciało
08:25
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty i 21.06
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • dadatkowo kursuje w Boże Ciało
  • dodatkowo kursuje 2 maja
08:36
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
09:20
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
10:20
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
10:45
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty i 21.06
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • dodatkowo kursuje 31.12
  • dadatkowo kursuje w Boże Ciało
10:50
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
11:05
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
11:50
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
12:06
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty i 21.06
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • dodatkowo kursuje 31.12
  • dadatkowo kursuje w Boże Ciało
12:35
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
13:30
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
13:56
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 21.06
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • dodatkowo kursuje 31.12
  • dodatkowo kursuje 2 maja
14:40
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
15:15
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
15:25
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty i 21.06
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • dodatkowo kursuje 31.12
  • dadatkowo kursuje w Boże Ciało
15:26
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
15:45
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
16:15
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
17:05
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
17:36
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty i 21.06
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • dodatkowo kursuje 31.12
  • dadatkowo kursuje w Boże Ciało
18:20
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
18:25
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty i 21.06
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • dodatkowo kursuje 24 XII i 31 XII
  • dadatkowo kursuje w Boże Ciało
18:26
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
19:20
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
20:45
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
20:45
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 21.06
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • dodatkowo kursuje 2 maja
 

Katowice

přes: Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec,
12:41
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
17:51
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • kursuje w niedzielę
 

Kraków

04:57
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
05:30
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • dadatkowo kursuje w Boże Ciało
06:10
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty i 21.06
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • dodatkowo kursuje 31.12
  • dadatkowo kursuje w Boże Ciało
06:30
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
06:55
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
07:40
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
07:55
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
07:57
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 21.06
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • dodatkowo kursuje 31.12
  • dodatkowo kursuje 2 maja
08:25
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
09:00
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty i 21.06
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • dodatkowo kursuje 31.12
  • dadatkowo kursuje w Boże Ciało
09:10
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
10:00
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 21.06
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • dodatkowo kursuje 2 maja
10:10
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
10:30
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
11:15
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
11:53
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
12:28
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
12:30
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty i 21.06
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • dodatkowo kursuje 31.12
  • dadatkowo kursuje w Boże Ciało
12:55
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
13:00
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
13:25
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
13:55
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
14:45
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
14:50
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty i 21.06
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • dodatkowo kursuje 31.12
  • dadatkowo kursuje w Boże Ciało
15:10
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
15:30
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
15:57
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniu 31.XII
16:10
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 21.06
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • dodatkowo kursuje 24 XII i 31 XII
  • dodatkowo kursuje 2 maja
17:00
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
17:40
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
18:10
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
18:30
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
18:30
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 21.06
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • dodatkowo kursuje 2 maja
20:50
AD

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dzień Bożego Ciała
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
přes: Słomniki,
04:25
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
04:40
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w Wielką Sobotę i 2. dni Świąt Wielkanocnych
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • nie kursuje 16.08.2019
04:40
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo 1 i 3 maja
  • kursuje codziennie 19-29 marca 2020
04:40
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
05:10
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
05:20
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
05:35
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
05:48
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
05:48
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w wakacje
05:50
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo w Wigilię, Sylwestra oraz Święta Wielkanocne
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje 27 grudnia 2019
05:50
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
05:58
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
06:15
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
06:30
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
06:35
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje w wakacje
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
06:40
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
06:45
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
07:00
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
07:00
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • kursuje w niedziele
  • kursuje codziennie w okresie 19-29 marca 2020
  • kursuje 1 i 11 listopada
07:05
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
07:10
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • kursuje codziennie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
07:30
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
07:30
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
07:43
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
08:10
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
08:15
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo w Wigilię, Sylwestra oraz Święta Wielkanocne
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje 27 grudnia 2019
08:15
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
08:40
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24. i 31.12.
08:53
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
09:05
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
09:17
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w wakacje
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
09:30
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
09:35
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • kursuje dodatkowo 2 listopada
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
09:35
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
10:22
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
10:25
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
10:25
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
10:35
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
10:40
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje dodatkowo w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
11:02
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
11:10
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
11:10
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo w Wigilię, Sylwestra oraz Święta Wielkanocne
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje 27 grudnia 2019
11:10
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
11:35
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
11:40
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
12:00
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
  • kursuje 2, 4 i 5 maja
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
12:00
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
12:10
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
12:18
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
12:40
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • kursuje 27-28 grudnia
12:48
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
13:00
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
13:12
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
13:35
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • kursuje 27-28 grudnia
13:43
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje w wakacje
13:50
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje dodatkowo w Wigilię, Sylwestra oraz Święta Wielkanocne
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje 27 grudnia 2019
13:50
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
14:05
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
14:15
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
14:17
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
14:25
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę i 2 dni świąt Wielkiej Nocy, 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • kursuje w piątek po Bożym Ciele
14:30
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielką Niedzielę, 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje codziennie 19-29 marca 2020
14:37
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
14:47
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
15:00
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje codziennie w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
15:10
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
15:10
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
15:14
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
15:20
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
15:30
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
15:45
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
16:15
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie wakacji
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
16:25
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
  • kursuje codziennie w okresie 19-29 marca 2020
16:30
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
16:30
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
16:32
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
16:55
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 11 XI
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
17:03
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
17:20
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 11 XI
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
17:20
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
17:20
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty bez świąt
  • nie kursuje 24.12 oraz 31.12
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
17:38
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
17:50
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
17:50
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty bez świąt
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
17:58
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
18:45
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
  • nie kursuje od 1.07 do 31.08
19:15
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
19:15
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • dodatkowo kurusje 16.08.2019
19:15
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje codziennie w okresie 19-29 marca 2020
19:50
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
19:50
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje codziennie
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
20:00
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
20:00
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
20:10
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje w Święta Wielkanocne
20:25
Gryf Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Święta Wielkan.
  • nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
21:00
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje w Wielką Niedzielę, 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • kursuje codziennie 19-29 marca 2020
21:25
TOiT STEFAN Krzysztof Kucala Widoma

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje 19-29 marca 2020
 

Sosnowiec

přes: Dąbrowa Górnicza,
12:41
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
17:51
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy i 2-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • obowiązkowy zakup biletu lub rezerwacja u przewoźnika
  • kursuje w niedzielę
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů