TUCZEMPY

Tuczempy, ob. Jarosław

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
minibusyautobusy

MěstoOdjezdy

Budzyń

06:25
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 XII
08:05
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
11:25
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 XII
14:30
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • kurs do korczowa "Bąkowszczyzna"w dni nauki szkolnej
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15 Sierpnia ,1 i 11 Listopada
  • nie kursuje 24 i 31 XII
15:45
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
18:20
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15 Sierpnia ,1 i 11 Listopada
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
19:49
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 2 V i w piątek po Bożym Ciele
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie ferii zimowych oraz 2 i 12.XI
22:30
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15 Sierpnia ,1 i 11 Listopada
 

Bukowina

06:24
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 12.11
  • nie kursuje 24, 31 grudnia oraz 7 stycznia
08:56
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w dni świąteczne
11:21
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:41
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
14:24
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 12.11
  • nie kursuje 24, 31 grudnia oraz 7 stycznia
15:36
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 31.10
16:41
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:19
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w dni świąteczne
20:16
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 31.10
22:24
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 12.11
  • nie kursuje 24, 31 grudnia oraz 7 stycznia
 

Duńkowice

10:40
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 XII
 

Jarosław

05:17
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 XII
05:20
PKS Jarosław S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
05:23
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 12.11
  • nie kursuje 24, 31 grudnia oraz 7 stycznia
05:34
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 XII
06:45
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:18
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:19
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kurs do korczowa "Bąkowszczyzna"w dni nauki szkolnej
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
07:35
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:35
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 XII
08:22
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24 i 31 XII
08:23
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w dni świąteczne
08:34
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie ferii zimowych oraz 2 i 12.XI
  • nie kursuje 2 V i w piątek po Bożym Ciele
09:34
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 XII
09:44
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
10:11
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
10:23
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w dni świąteczne
11:00
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:16
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
11:54
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
13:05
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
13:17
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15 Sierpnia ,1 i 11 Listopada
  • nie kursuje 24 i 31 XII
13:20
PKS Jarosław S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
13:23
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 12.11
  • nie kursuje 24, 31 grudnia oraz 7 stycznia
13:34
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 XII
14:05
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
14:08
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
14:20
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
14:26
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
14:36
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:53
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w dni świąteczne
16:25
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 2 V i w piątek po Bożym Ciele
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie ferii zimowych oraz 2 i 12.XI
17:05
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
17:19
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie ferii zimowych oraz 2 i 12.XI
  • nie kursuje 2 V i w piątek po Bożym Ciele
17:25
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15 Sierpnia ,1 i 11 Listopada
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
17:46
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
18:36
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
19:11
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie ferii zimowych oraz 2 i 12.XI
  • nie kursuje 2 V i w piątek po Bożym Ciele
19:41
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
19:43
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 31.10
21:20
PKS Jarosław S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
21:25
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15 Sierpnia ,1 i 11 Listopada
21:33
"MAGDA" Usługi Transportowe Magda Józef Makowisko

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 12.11
  • nie kursuje 24, 31 grudnia oraz 7 stycznia
21:34
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
 

Korczowa

07:33
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:27
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:45
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
10:57
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
10:57
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty i niedziele bez świąt, dodatkowo kursuj 12 listopada 2018
  • do odwołania nie kursuje w weekendy
12:13
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:45
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
14:18
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
15:23
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
17:33
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
 

Korzenica

přes: Radymno, Laszki,
06:23
PKS Jarosław S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
14:23
PKS Jarosław S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
22:23
PKS Jarosław S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
 

Lublin

06:08
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24-26.12, 01.01. oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Boże Ciało
13:34
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26.12, 01.01. oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u Przewoźnika
 

Przemyśl

05:36
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
06:31
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:26
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:19
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
08:24
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:44
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:09
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:24
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
09:44
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
09:54
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
10:24
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
10:49
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:01
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:09
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:54
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:14
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:34
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:49
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:19
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:34
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 24-26.12, 01.01. oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Boże Ciało
13:39
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:59
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
14:29
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
14:49
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
15:04
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
15:19
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:21
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:39
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:59
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
16:24
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
16:44
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
16:54
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:04
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
17:24
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
17:39
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
18:04
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
18:29
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
18:59
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
19:34
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
19:44
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
20:09
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
20:34
Bus Natura

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24-26.12, 01.01. oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u Przewoźnika
 

Przeworsk

07:35
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w soboty
  • do odwołania nie kursuje w soboty
09:15
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
 

Rzeszów

05:01
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
05:41
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
05:56
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
06:11
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
06:36
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:51
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:06
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:16
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:41
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:01
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:26
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
08:46
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:01
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:21
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:46
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
10:01
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
10:41
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
10:56
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:26
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
11:46
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
12:01
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:21
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:41
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
13:01
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:21
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:31
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:36
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:56
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:11
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
14:46
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:11
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:46
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
16:16
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
16:56
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
 

Stubno

06:12
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 XII
08:15
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 XII
09:15
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie ferii zimowych oraz 2 i 12.XI
  • nie kursuje 2 V i w piątek po Bożym Ciele
11:56
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 XII
14:21
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
17:54
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie ferii zimowych oraz 2 i 12.XI
  • nie kursuje 2 V i w piątek po Bożym Ciele
20:15
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej, nie kursuje w okresie ferii zimowych oraz 2 i 12.XI
  • nie kursuje 2 V i w piątek po Bożym Ciele
22:15
SERGIOS

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů