KUJAWY

Kujawy, ob. Strzeleczki

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusy

MěstoOdjezdy

Krapkowice

06:20
PKS w Głubczycach Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej w woj. opolskim
  • nie kursuje 02 V i w piątek po dniu Bożego Ciała oraz dni robocze między dniami wolnymi
07:22
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
16:55
PKS w Głubczycach Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej w woj. opolskim
  • nie kursuje 02 V i w piątek po dniu Bożego Ciała oraz dni robocze między dniami wolnymi
přes: Żywocice,
15:43
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
přes: Ścigów,
06:55
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
 

Moszna

07:10
PKS w Głubczycach Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej w woj. opolskim
  • nie kursuje 02 V i w piątek po dniu Bożego Ciała oraz dni robocze między dniami wolnymi
07:13
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
10:28
O PKS S.A. Opole

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty,niedziele
11:20
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:18
O PKS S.A. Opole

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
16:28
O PKS S.A. Opole

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:40
PKS w Głubczycach Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej w woj. opolskim
  • nie kursuje 02 V i w piątek po dniu Bożego Ciała oraz dni robocze między dniami wolnymi
 

Opole

přes: Strzeleczki,
06:24
O PKS S.A. Opole

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:42
O PKS S.A. Opole

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:32
O PKS S.A. Opole

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty,niedziele
17:04
O PKS S.A. Opole

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
 

Prudnik

přes: Moszna,
07:10
PKS w Głubczycach Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej w woj. opolskim
  • nie kursuje 02 V i w piątek po dniu Bożego Ciała oraz dni robocze między dniami wolnymi
10:28
O PKS S.A. Opole

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w soboty,niedziele
17:40
PKS w Głubczycach Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej w woj. opolskim
  • nie kursuje 02 V i w piątek po dniu Bożego Ciała oraz dni robocze między dniami wolnymi
 

Smolarnia

11:31
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů