PIĄTEK

Piątek, ob. Piątek

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusyminibusy

MěstoOdjezdy

Kutno

06:10
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Nie kursuje 16 sierpnia
  • Nie kursuje w Sylwestra
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
06:56
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • Nie kursuje 16 sierpnia
  • Nie kursuje w Sylwestra
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
07:24
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • Nie kursuje 12 listopada 2018r.
08:08
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:54
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne i Trzech Króli
  • nie kursuje 1 stycznia
  • Kursuje 15 sierpnia
09:17
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • Nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
09:48
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne i Trzech Króli
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Wigilię
  • Kursuje 15 sierpnia
10:18
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
  • nie kursuje od 01.07.2019 do 31.08.2019
10:59
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
11:39
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
12:22
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 1 stycznia
12:59
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • nie kursuje od 01.07.2019 do 31.08.2019
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
13:28
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
14:15
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • Nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
14:38
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne i Trzech Króli
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15.VIII, 1 i 3.V, 1.XI, 11.XI, 6.I
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
15:18
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
15:48
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
16:31
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
16:48
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne i Trzech Króli
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15.VIII, 1 i 3.V, 1.XI, 11.XI, 6.I
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje od 01.07.2019 do 31.08.2019
17:18
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • Nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
17:48
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
18:18
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
18:48
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
19:28
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • Nie kursuje 1.I., w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII, 24 i 31.XII, oraz z Wielką Sobotę
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15.VIII, 1 i 3.V, 1.XI, 11.XI, 6.I
20:08
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
21:08
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • Nie kursuje w Sylwestra
22:08
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w Sylwestra
23:08
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w Sylwestra
 

Łęczyca

06:50
MARQS Łęczyca

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:55
MARQS Łęczyca

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 24.03.-14.04.2020
09:00
MARQS Łęczyca

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 24.03.-14.04.2020
10:10
MARQS Łęczyca

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:45
MARQS Łęczyca

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 24.03.-14.04.2020
13:25
MARQS Łęczyca

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 24.03.-14.04.2020
14:15
MARQS Łęczyca

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje 2 maja
15:05
MARQS Łęczyca

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:40
MARQS Łęczyca

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 24.03.-14.04.2020
přes: Orszewice,
07:00
PKS Łęczyca Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
13:20
PKS Łęczyca Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
14:20
PKS Łęczyca Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
16:30
PKS Łęczyca Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
 

Łódź

04:35
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • Nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
05:13
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • Nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
05:45
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
06:14
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15.VIII, 1 i 3.V, 1.XI, 11.XI, 6.I
  • nie kursuje w Wigilię
06:24
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24-31.03.2020
06:45
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
07:15
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • Nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
07:45
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
08:15
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • nie kursuje od 01.07.2019 do 31.08.2019
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
08:55
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
09:34
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15.VIII, 1 i 3.V, 1.XI, 11.XI, 6.I
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
10:15
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
10:54
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje od 01.07.2019 do 31.08.2019
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
11:05
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24-31.03.2020
11:34
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
12:04
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • Nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 27-31 grudnia 2019
12:45
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15.VIII, 1 i 3.V, 1.XI, 11.XI, 6.I
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:15
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
13:45
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
14:15
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
14:45
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne i Trzech Króli
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15.VIII, 1 i 3.V, 1.XI, 11.XI, 6.I
  • nie kursuje w dniach: 24, 27, 28, 30 oraz 31 grudnia
  • nie kursuje od 01.07.2019 do 31.08.2019
15:00
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 24-31.03.2020
15:14
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, z wyjątkiem piątku po Bożym Ciele
  • Nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:45
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
16:15
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
16:50
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
17:20
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • Nie kursuje 1.I., w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26.XII, 24 i 31.XII, oraz z Wielką Sobotę
  • Nie kursuje w Boże Ciało, 15.VIII, 1 i 3.V, 1.XI, 11.XI, 6.I
  • NIE KURSUJE 24 i 31 XII ORAZ W WIELKĄ SOBOTĘ
18:05
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
18:55
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • Nie kursuje w Sylwestra
20:05
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:15
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Witów

16:13
PKS Łęczyca Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
 

Żychlin

08:28
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24-31.03.2020
13:14
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24-31.03.2020
17:03
Sand-Bus Kutno

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Wigilię
  • nie kursuje 24-31.03.2020
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů