KAWNICE

Kawnice, ob. Golina

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
vlaky

MěstoOdjezdy

Jarocin

přes: Poznań,
16:19
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 7.V.2020-8.V.2020, 11.V.2020-15.V.2020, 1.I.2030
16:19
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-29.III.2020, 13.IV.2020-6.V.2020, 9.V.2020-10.V.2020, 1.I.2030
 

Kłodawa

15:13
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-14.V.2020
15:13
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-8.V.2020
22:36
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-14.V.2020
22:36
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-1.IV.2020, 3.IV.2020-6.IV.2020, 9.IV.2020-5.V.2020, 7.V.2020-8.V.2020, 1.I.2030
22:36
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 2.IV.2020, 8.IV.2020, 6.V.2020, 1.I.2030
22:36
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 7.IV.2020, 1.I.2030
 

Koło

08:23
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-18.V.2020
11:22
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-4.IV.2020, 6.IV.2020-11.IV.2020, 15.IV.2020-17.IV.2020, 20.IV.2020-24.IV.2020, 27.IV.2020-1.V.2020, 4.V.2020-8.V.2020, 11.V.2020, 16.V.2020, 18.V.2020, 1.I.2030
11:22
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 13.IV.2020-14.IV.2020
11:22
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 29.III.2020, 5.IV.2020, 12.IV.2020, 1.I.2030
15:57
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 29.III.2020-18.V.2020, 1.I.2030
15:57
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020, 1.I.2030
20:30
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-8.V.2020
20:30
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-18.V.2020
 

Konin

00:28
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-26.V.2020, 3.VI.2020, 1.I.2030
07:06
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 30.III.2020-3.IV.2020, 6.IV.2020-10.IV.2020, 14.IV.2020
07:06
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 15.IV.2020-17.IV.2020, 20.IV.2020-24.IV.2020, 27.IV.2020-30.IV.2020, 4.V.2020-8.V.2020, 11.V.2020-15.V.2020
10:04
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-29.III.2020, 4.IV.2020-5.IV.2020, 11.IV.2020-12.IV.2020, 15.IV.2020-15.V.2020
10:04
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 13.IV.2020-14.IV.2020
13:10
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 17.IV.2020, 1.I.2030
13:10
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 13.IV.2020, 1.V.2020, 1.I.2030
13:10
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 14.IV.2020-16.IV.2020, 20.IV.2020-23.IV.2020, 27.IV.2020-30.IV.2020, 4.V.2020-8.V.2020, 1.I.2030
13:15
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 11.V.2020, 1.I.2030
17:38
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-29.III.2020, 1.I.2030
17:38
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 30.III.2020-26.V.2020
18:35
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 30.III.2020-3.IV.2020, 6.IV.2020-10.IV.2020, 13.IV.2020-17.IV.2020, 20.IV.2020-24.IV.2020, 27.IV.2020-1.V.2020, 4.V.2020-8.V.2020, 11.V.2020-15.V.2020, 18.V.2020-22.V.2020, 25.V.2020-26.V.2020
19:20
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 13.IV.2020-17.IV.2020, 20.IV.2020-24.IV.2020, 27.IV.2020-1.V.2020, 4.V.2020-8.V.2020, 11.V.2020-15.V.2020, 18.V.2020-22.V.2020, 25.V.2020-26.V.2020
20:06
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020, 4.IV.2020, 11.IV.2020
20:06
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 2.IV.2020, 12.IV.2020-14.IV.2020, 1.I.2030
20:06
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 17.IV.2020, 20.IV.2020-24.IV.2020
20:06
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 15.IV.2020-16.IV.2020
20:06
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 27.IV.2020-29.IV.2020
20:06
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 1.V.2020, 4.V.2020-8.V.2020, 11.V.2020, 17.V.2020-22.V.2020, 24.V.2020-26.V.2020
20:06
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 30.IV.2020, 1.I.2030
20:06
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 29.III.2020-1.IV.2020, 3.IV.2020, 5.IV.2020-10.IV.2020
23:14
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 13.IV.2020-17.IV.2020, 20.IV.2020-24.IV.2020, 27.IV.2020-1.V.2020, 4.V.2020-8.V.2020, 11.V.2020-15.V.2020, 18.V.2020-22.V.2020, 25.V.2020-26.V.2020, 3.VI.2020, 1.I.2030
 

Krzewie

09:39
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-10.V.2020
09:39
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 11.V.2020, 1.I.2030
09:39
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 30.III.2020-3.IV.2020, 6.IV.2020-10.IV.2020, 14.IV.2020-17.IV.2020, 20.IV.2020-24.IV.2020, 27.IV.2020-30.IV.2020, 4.V.2020-8.V.2020, 1.I.2030
09:39
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-29.III.2020, 4.IV.2020-5.IV.2020, 11.IV.2020-13.IV.2020, 18.IV.2020-19.IV.2020, 25.IV.2020-26.IV.2020, 1.V.2020-3.V.2020, 1.I.2030
 

Kutno

15:00
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-8.V.2020
15:03
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-14.V.2020
 

Poznań

03:48
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 30.III.2020-3.IV.2020, 6.IV.2020-10.IV.2020
03:48
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 27.IV.2020-30.IV.2020
03:48
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 17.IV.2020, 20.IV.2020-24.IV.2020
03:48
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 14.IV.2020-16.IV.2020, 1.I.2030
03:48
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 4.V.2020-8.V.2020
03:57
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 11.V.2020, 1.I.2030
04:43
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-15.V.2020, 1.I.2030
05:49
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-14.V.2020
05:49
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-8.V.2020, 1.I.2030
06:53
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-18.V.2020, 1.I.2030
07:24
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-14.V.2020
07:25
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-8.V.2020, 1.I.2030
08:45
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-12.IV.2020, 14.IV.2020-30.IV.2020, 2.V.2020-26.V.2020, 1.I.2030
09:53
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-15.V.2020, 1.I.2030
10:47
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 13.IV.2020-17.IV.2020, 20.IV.2020-24.IV.2020, 27.IV.2020-1.V.2020, 4.V.2020-8.V.2020
10:47
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 11.V.2020-15.V.2020, 18.V.2020-22.V.2020, 25.V.2020-26.V.2020
11:40
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-8.V.2020, 1.I.2030
12:12
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-14.V.2020
13:55
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-18.V.2020
13:55
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-8.V.2020, 1.I.2030
15:24
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-29.III.2020, 13.IV.2020-26.V.2020, 1.I.2030
16:19
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 7.V.2020-8.V.2020, 11.V.2020-15.V.2020, 1.I.2030
16:19
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-29.III.2020, 13.IV.2020-6.V.2020, 9.V.2020-10.V.2020, 1.I.2030
16:19
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 30.III.2020-12.IV.2020, 1.I.2030
19:03
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-18.V.2020
19:09
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-8.V.2020, 1.I.2030
19:20
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-8.V.2020, 1.I.2030
19:28
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-14.V.2020
19:57
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-8.V.2020, 1.I.2030
19:57
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-14.V.2020
20:23
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-14.V.2020, 1.I.2030
20:30
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 28.III.2020-19.IV.2020, 26.IV.2020-8.V.2020, 1.I.2030
20:30
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 20.IV.2020-25.IV.2020, 1.I.2030
21:05
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 30.III.2020-3.IV.2020, 6.IV.2020-10.IV.2020, 13.IV.2020-17.IV.2020, 20.IV.2020-24.IV.2020, 27.IV.2020-1.V.2020, 4.V.2020-8.V.2020, 11.V.2020-15.V.2020, 18.V.2020-22.V.2020, 25.V.2020-26.V.2020
 

Zbąszynek

přes: Poznań,
03:48
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 30.III.2020-3.IV.2020, 6.IV.2020-10.IV.2020
03:48
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 27.IV.2020-30.IV.2020
03:48
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 17.IV.2020, 20.IV.2020-24.IV.2020
03:48
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 14.IV.2020-16.IV.2020, 1.I.2030
03:48
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 4.V.2020-8.V.2020
03:57
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 11.V.2020, 1.I.2030
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů