OSTRÓW

Ostrów, ob. Celestynów

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
minibusyautobusy

MěstoOdjezdy

Garwolin

09:00
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
11:12
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
11:28
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:26
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
13:41
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:11
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD SOBOTY DO CZWARTKU
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
15:14
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
17:58
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do czwartku
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
17:58
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
19:12
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
19:40
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE W PIĄTKI
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIU 25.XII
20:12
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
přes: Kołbiel,
07:13
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:28
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:13
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W OKRESIE FERII LETNICH I ZIMOWYCH ORAZ SZKOLNYCH PRZERW ŚWIĄTECZNYCH
  • kursuje w soboty
11:28
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
13:43
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
15:53
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
17:43
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
20:43
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:43
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
 

Jedlanka

18:01
Wisiński Przewozy Autokarowe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
 

Łuków

08:37
P.H.U. Wers-Pol

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25,26.XII, 1.I oraz 1 dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 12 listopada
11:32
P.H.U. Wers-Pol

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25,26.XII, 1.I oraz 1 dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 12 listopada
13:07
P.H.U. Wers-Pol

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25,26.XII, 1.I oraz 1 dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • nie kursuje 11 listopada
13:55
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • NIE KURSUJE W OKRESIE FERII LETNICH
16:57
P.H.U. Wers-Pol

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25,26.XII, 1.I oraz 1 dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje 1 i 3 maja
19:07
P.H.U. Wers-Pol

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25,26.XII, 1.I oraz 1 dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • kursuje od piątku do niedzieli
  • kursuje dodatkowo 11.11.
přes: Garwolin, Krzywda, Stanin,
19:40
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE W PIĄTKI
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIU 25.XII
 

Maciejowice

20:07
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 15 sierpnia
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
 

Oronne

08:13
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 15 sierpnia
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
18:04
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
 

Ryki

přes: Garwolin, Gończyce,
12:26
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
13:41
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Sobolew

08:52
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
16:43
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
 

Stoczek Łukowski

07:59
Wisiński Przewozy Autokarowe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
17:01
Wisiński Przewozy Autokarowe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
19:59
Wisiński Przewozy Autokarowe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
 

Szyszki

08:01
Wisiński Przewozy Autokarowe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
16:16
Wisiński Przewozy Autokarowe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
17:01
Wisiński Przewozy Autokarowe

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w soboty oprócz świąt
  • Kursuje w piątek po dniu BC
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
20:01
Wisiński Przewozy Autokarowe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
 

Warszawa

04:56
Wisiński Przewozy Autokarowe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
04:58
Wisiński Przewozy Autokarowe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
05:04
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
05:21
Wisiński Przewozy Autokarowe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
05:24
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 1 i 11 listopada
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
05:33
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:34
Wisiński Przewozy Autokarowe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
  • nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
05:34
P.H.U. Wers-Pol

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25,26.XII, 1.I oraz 1 dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 1 i 3 maja
05:44
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
05:55
Wisiński Przewozy Autokarowe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
06:09
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELE
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
06:24
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w okresie 15-18 sierpnia
  • nie kursuje w dniach: 23-28, 31 grudnia oraz 1 stycznia
06:33
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
07:04
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
07:10
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od wtorku do piątku
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
07:10
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w poniedziałki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
07:39
P.H.U. Wers-Pol

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25,26.XII, 1.I oraz 1 dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje 15.08
  • nie kursuje 1 i 3 maja
08:13
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
08:34
P.H.U. Wers-Pol

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25,26.XII, 1.I oraz 1 dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada
10:33
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
11:43
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE W DNIU 1. I, W DWA DNI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 1 MAJA ; W DZIEŃ BOŻEGO CIAŁA ; 15 SIERPNIA ORAZ 1 LISTOPADA
12:13
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
12:13
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:58
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
14:44
P.H.U. Wers-Pol

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25,26.XII, 1.I oraz 1 dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje w Poniedziałek Wielkanocny
  • nie kursuje 1 i 3 maja
15:23
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
16:03
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE W PIĄTKI
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIU 25.XII
16:43
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
16:49
P.H.U. Wers-Pol

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25,26.XII, 1.I oraz 1 dzień Wielkanocy
  • obowiązkowa rezerwacja miejsc u przewoźnika
  • nie kursuje 1 i 3 maja
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
16:58
Wisiński Przewozy Autokarowe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kurs przyspieszony
  • nie kursuje w dniach: 24-26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia
17:08
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
17:29
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
17:29
JR Sowińscy

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje 15 sierpnia
  • kursuje w dniach: 23-28 i 31 XII oraz 1 I
18:33
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
19:13
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
 

Żelechów

přes: Garwolin, Gończyce,
11:28
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:58
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do czwartku
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
17:58
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
přes: Garwolin, Górzno,
11:12
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
19:12
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU ORAZ W NIEDZIELE
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
přes: Garwolin, Oziemkówka, Miastków Kościelny,
09:00
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
15:11
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE OD SOBOTY DO CZWARTKU
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
15:14
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
20:12
PKS w Garwolinie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE 25 XII i I DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů