LEŚNICA

Leśnica, ob. Leśnica miasto

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusy

MěstoOdjezdy

Czarnocin

06:42
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
přes: Zalesie Śląskie,
09:00
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
12:52
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
14:05
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
15:07
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
 

Dolna

06:47
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej oprócz wtorków
06:47
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej we wtorki
13:12
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej we wtorki i czwartki
13:12
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej w poniedziałki i piątki
15:07
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej we środy
přes: Góra Świętej Anny,
07:37
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej oprócz wtorków
07:37
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej we wtorki
10:35
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
14:01
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej we środy
14:12
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej w poniedziałki i piątki
15:07
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej oprócz środy
15:35
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
přes: Góra Świętej Anny, Poręba,
06:59
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Góra Świętej Anny

06:59
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:37
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej oprócz wtorków
07:37
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej we wtorki
08:18
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:07
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:35
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
14:01
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej we środy
14:12
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej w poniedziałki i piątki
15:07
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej oprócz środy
15:35
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
16:07
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:40
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
přes: Dolna, Kadłubiec,
06:47
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej oprócz wtorków
06:47
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej we wtorki
13:12
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej we wtorki i czwartki
13:12
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej w poniedziałki i piątki
15:07
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej we środy
 

Kędzierzyn-Koźle

07:08
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
přes: Zdzieszowice,
09:10
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
přes: Zalesie Śląskie,
08:10
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
11:09
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:10
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
přes: Zdzieszowice, Januszkowice,
13:55
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:55
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
přes: Zdzieszowice, Januszkowice, Krasowa,
06:00
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
09:45
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
14:45
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
16:25
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
 

Krapkowice

přes: Obrowiec,
11:32
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Krasowa

přes: Zdzieszowice, Januszkowice,
06:00
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
09:45
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
14:45
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
16:25
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
přes: Zalesie Śląskie, Kędzierzyn-Koźle,
08:10
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
13:10
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
 

Łąki Kozielskie

07:02
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
12:47
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kutsuje w dni nauki szkolnej oprócz czwartku
13:47
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ W CZWARTKI
14:12
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE W DN I NAUKI SZKOLNEJ W PIĄTKI
15:07
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
  • Kursuje od poniedziałku do czwartku
 

Strzelce Opolskie

přes: Zalesie Śląskie,
09:00
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
13:25
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:05
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
přes: Góra Świętej Anny, Dolna,
10:35
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
15:35
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
přes: Góra Świętej Anny, Kalinów,
08:18
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:07
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:07
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:40
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje od 1.VII do 31.VIII
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
přes: Zalesie Śląskie, Czarnocin,
09:00
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
14:05
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
přes: Zalesie Śląskie, Klucz,
11:05
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
přes: Góra Świętej Anny, Poręba, Dolna,
06:59
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Zalesie Śląskie

08:10
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
09:00
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
09:00
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
11:05
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:09
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:52
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
13:10
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
13:25
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:05
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
14:05
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
15:07
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
přes: Czarnocin,
06:42
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
přes: Zdzieszowice, Januszkowice, Krasowa, Kędzierzyn-Koźle,
06:00
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
09:45
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
14:45
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
16:25
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
 

Zdzieszowice

06:00
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
09:10
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
09:45
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
13:55
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:45
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w okresie wakacji i ferii szkolnych
14:55
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:16
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 2.V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:25
PKS w Strzelcach Opolskich S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dni nauki szkolnej
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů