CETTY

Cetty, ob. Chodecz

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusy

MěstoOdjezdy

Choceń

přes: Chodecz,
05:35
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:31
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
10:10
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:23
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
15:23
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
přes: Łania, Boniewo,
06:13
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
10:38
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Kurs zawieszony ze względu na przeciwdziałanie COVID-19
přes: Strzygi, Chodecz, Borzymie,
07:08
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Chodecz

05:35
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:31
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:51
PKS Konin S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje 12.VI.2020r.
10:10
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:23
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
14:22
PKS Konin S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje 12.VI.2020r.
15:23
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
17:34
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:34
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Kurs zawieszony ze względu na przeciwdziałanie COVID-19
přes: Strzygi,
07:08
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
přes: Łanięta, Łakno,
15:43
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
přes: Mstowo, Zbijewo, Mstowo,
07:19
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
13:56
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Kłodawa

15:41
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
přes: Przedecz,
10:53
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
13:43
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
13:43
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
13:43
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Osiecz Wielki

16:58
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • Kurs zawieszony ze względu na przeciwdziałanie COVID-19
 

Przedecz

05:37
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
08:15
PKS Konin S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje 12.VI.2020r.
09:38
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:53
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
13:43
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
13:43
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
13:43
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
15:33
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:45
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Włocławek

přes: Boniewo,
16:58
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • Kurs zawieszony ze względu na przeciwdziałanie COVID-19
přes: Chodecz, Choceń, Kruszyn,
05:35
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:31
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
10:10
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
12:23
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
15:23
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
přes: Łania, Boniewo, Choceń, Kruszyn,
10:38
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • Kurs zawieszony ze względu na przeciwdziałanie COVID-19
přes: Przedecz, Izbica Kujawska, Brześć Kujawski, Pikutkowo,
05:37
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. O/Włocławek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Żarowo

14:50
PKS Konin S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od środy do piątku
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje 12.VI.2020r.
15:20
PKS Konin S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w poniedziałki i wtorki
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje 12.VI.2020r.
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů