CHOCISZEW

Chociszew, ob. Parzęczew

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
vlaky

MěstoOdjezdy

Bydgoszcz

přes: Kutno, Włocławek, Toruń,
10:48
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje we wt - pt w okresie 12.11.2024-15.11.2024
  • kursuje w pn - śr w okresie 06.05.2024-08.05.2024
  • kursuje w pn - cz w okresie 03.06.2024-06.06.2024
  • kursuje w pn - pt w okresie 23.08.2024-08.11.2024
  • kursuje w pn - pt w okresie 18.11.2024-13.12.2024
  • kursuje w dni robocze w okresie 11.12.2023-30.04.2024
  • kursuje w dni robocze w okresie 09.05.2024-29.05.2024
  • kursuje w dni robocze w okresie 07.06.2024-14.08.2024
  • nie kursuje w okresie 15.07.2024-14.08.2024
  • nie kursuje w okresie 23.08.2024-30.08.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
11:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - cz w okresie 19.08.2024-22.08.2024
  • kursuje w pn - pt w okresie 23.08.2024-30.08.2024
  • kursuje w dni robocze w okresie 01.08.2024-14.08.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
11:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 15.07.2024-31.07.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
 

Kutno

05:14
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII oprócz 17.VII, 22-23,30.VIII
05:14
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 17.07.2024 - 17.07.2024: kursuje 17.VII
05:14
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 30.08.2024 - 30.08.2024: kursuje 30.VIII
05:14
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 22.08.2024 - 23.08.2024: kursuje 22.VIII-23.VIII
05:21
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
05:58
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.11.2024 - 14.12.2024: kursuje od 10.XI
06:10
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 15.07.2024 - 31.07.2024: kursuje 15.VII-31.VII w pn-pt Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: <b>Ozorków</b>, <b>Sierpów</b>, <b>Łęczyca</b>, <b>Gawrony</b>, <b>Witonia</b>, <b>Kutno</b>
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: <b>Ozorków</b>, <b>Sierpów</b>, <b>Łęczyca</b>, <b>Gawrony</b>, <b>Witonia</b>, <b>Kutno</b>. Prosimy o sprawdzenie lokalizacji przystanków komunikacji zastępczej.
06:10
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.08.2024 - 30.08.2024: kursuje 1.VIII-30.VIII w pn-pt oprócz świąt Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: <b>Ozorków</b>, <b>Sierpów</b>, <b>Łęczyca</b>, <b>Gawrony</b>, <b>Witonia</b>, <b>Kutno</b>
  • Komunikacja zastępcza pomiędzy następującymi przystankami: <b>Ozorków</b>, <b>Sierpów</b>, <b>Łęczyca</b>, <b>Gawrony</b>, <b>Witonia</b>, <b>Kutno</b>. Prosimy o sprawdzenie lokalizacji przystanków komunikacji zastępczej.
07:36
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
08:18
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
10:08
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
10:11
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
10:48
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje we wt - pt w okresie 12.11.2024-15.11.2024
  • kursuje w pn - śr w okresie 06.05.2024-08.05.2024
  • kursuje w pn - cz w okresie 03.06.2024-06.06.2024
  • kursuje w pn - pt w okresie 23.08.2024-08.11.2024
  • kursuje w pn - pt w okresie 18.11.2024-13.12.2024
  • kursuje w dni robocze w okresie 11.12.2023-30.04.2024
  • kursuje w dni robocze w okresie 09.05.2024-29.05.2024
  • kursuje w dni robocze w okresie 07.06.2024-14.08.2024
  • nie kursuje w okresie 15.07.2024-14.08.2024
  • nie kursuje w okresie 23.08.2024-30.08.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
10:48
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb, nd w okresie 24.08.2024-10.11.2024
  • kursuje w sb, nd w okresie 23.11.2024-14.12.2024
  • kursuje w pt - nd w okresie 31.05.2024-02.06.2024
  • kursuje w cz - nd w okresie 02.05.2024-05.05.2024
  • kursuje w pn, sb, nd w okresie 11.11.2024-17.11.2024
  • kursuje w sb, nd i święta w okresie 08.06.2024-15.08.2024
  • kursuje w sb, nd i święta w okresie 10.12.2023-01.05.2024
  • kursuje w sb, nd i święta w okresie 11.05.2024-30.05.2024
  • nie kursuje w okresie 24.08.2024-31.08.2024
  • nie kursuje w okresie 06.07.2024-15.08.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
11:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb, nd w okresie 24.08.2024-31.08.2024
  • kursuje w pt - nd w okresie 16.08.2024-18.08.2024
  • kursuje w sb, nd i święta w okresie 03.08.2024-15.08.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
11:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - cz w okresie 19.08.2024-22.08.2024
  • kursuje w pn - pt w okresie 23.08.2024-30.08.2024
  • kursuje w dni robocze w okresie 01.08.2024-14.08.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
11:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb, nd w okresie 20.07.2024-28.07.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
11:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb, nd w okresie 06.07.2024-14.07.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
11:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 15.07.2024-31.07.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
12:02
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
12:03
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
13:08
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
13:14
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
13:44
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
14:14
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
15:18
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
15:43
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
16:17
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
16:22
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 06.07.2024 - 28.07.2024: kursuje 6.VII-28.VII w soboty, niedziele i święta
16:22
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 15.08.2024 - 15.08.2024: kursuje 15.VIII
16:22
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 03.08.2024 - 31.08.2024: kursuje 3.VIII-31.VIII w (6)-(7)
16:22
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
17:05
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
17:11
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
18:04
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
18:09
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
19:21
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 15.07.2024-31.07.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
19:21
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Jede: 31.08
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
19:21
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 01.08.2024-30.08.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
19:21
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 01.07.2024-14.07.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
19:26
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 10.12.2023-14.12.2024
  • nie kursuje w okresie 01.07.2024-31.08.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
20:45
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
20:46
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
21:52
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
22:09
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
22:47
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
23:11
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
 

Łódź

04:24
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
04:32
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
05:29
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
05:36
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
06:26
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
06:34
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
06:57
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
07:20
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
08:14
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 10.12.2023-14.12.2024
  • nie kursuje w okresie 01.07.2024-14.12.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
08:14
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 01.09.2024-14.12.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
08:18
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 01.08.2024-31.08.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
08:18
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 16.07.2024-31.07.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
08:18
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Jede: 15.07
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
08:18
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 01.07.2024-14.07.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
08:52
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
08:56
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
10:41
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 22.06.2024 - 27.07.2024: kursuje 22.VI-27.VII w (6)
10:41
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt oprócz 14,21,28.VI
10:41
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 03.08.2024 - 31.08.2024: kursuje 3.VIII-31.VIII w soboty, niedziele i święta
10:41
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 28.07.2024: kursuje 9.VI-28.VII w (7) oraz 15.VI
10:46
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
12:46
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
12:52
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
14:14
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
14:21
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
14:41
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.07.2024 - 30.08.2024: kursuje 1.VII-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
14:47
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
14:55
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
16:25
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 17.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 17.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt oprócz 21,28.VI
16:42
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
17:38
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
17:43
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
18:24
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb, nd w okresie 01.09.2024-10.11.2024
  • kursuje w sb, nd w okresie 23.11.2024-14.12.2024
  • kursuje w pn, sb, nd w okresie 11.11.2024-17.11.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
18:24
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje we wt - pt w okresie 12.11.2024-15.11.2024
  • kursuje w pn - pt w okresie 02.09.2024-08.11.2024
  • kursuje w pn - pt w okresie 18.11.2024-13.12.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
18:37
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb, nd w okresie 20.07.2024-28.07.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
18:37
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb, nd w okresie 24.08.2024-31.08.2024
  • kursuje w pt - nd w okresie 16.08.2024-18.08.2024
  • kursuje w sb, nd i święta w okresie 03.08.2024-15.08.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
18:37
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 15.07.2024-31.07.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
18:37
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb, nd w okresie 06.07.2024-14.07.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
18:37
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - cz w okresie 19.08.2024-22.08.2024
  • kursuje w pn - pt w okresie 23.08.2024-30.08.2024
  • kursuje w dni robocze w okresie 01.08.2024-14.08.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
18:45
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pt - nd w okresie 31.05.2024-02.06.2024
  • kursuje w cz - nd w okresie 02.05.2024-05.05.2024
  • kursuje w sb, nd i święta w okresie 10.12.2023-01.05.2024
  • kursuje w sb, nd i święta w okresie 11.05.2024-30.05.2024
  • kursuje w sb, nd i święta w okresie 08.06.2024-15.08.2024
  • nie kursuje w okresie 06.07.2024-15.08.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
18:53
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 10.12.2023-09.03.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
20:00
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
20:06
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
21:00
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
21:06
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
22:47
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
23:12
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.07.2024 - 30.08.2024: kursuje 11.VII-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
23:26
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 22.06.2024 - 27.07.2024: kursuje 22.VI-27.VII w (6)
23:26
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 04.08.2024 - 31.08.2024: kursuje 4.VIII-31.VIII w soboty, niedziele i święta
23:26
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 28.07.2024: kursuje 9.VI-28.VII w (7) oraz 15.VI
23:26
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 03.08.2024 - 03.08.2024: kursuje 3.VIII
 

Ozorków

14:21
"Łódzka Kolej Aglomeracyjna" Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.07.2024 - 30.08.2024: kursuje 1.VII-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
 

Toruń

přes: Kutno, Włocławek,
10:48
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje we wt - pt w okresie 12.11.2024-15.11.2024
  • kursuje w pn - śr w okresie 06.05.2024-08.05.2024
  • kursuje w pn - cz w okresie 03.06.2024-06.06.2024
  • kursuje w pn - pt w okresie 23.08.2024-08.11.2024
  • kursuje w pn - pt w okresie 18.11.2024-13.12.2024
  • kursuje w dni robocze w okresie 11.12.2023-30.04.2024
  • kursuje w dni robocze w okresie 09.05.2024-29.05.2024
  • kursuje w dni robocze w okresie 07.06.2024-14.08.2024
  • nie kursuje w okresie 15.07.2024-14.08.2024
  • nie kursuje w okresie 23.08.2024-30.08.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
10:48
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb, nd w okresie 24.08.2024-10.11.2024
  • kursuje w sb, nd w okresie 23.11.2024-14.12.2024
  • kursuje w pt - nd w okresie 31.05.2024-02.06.2024
  • kursuje w cz - nd w okresie 02.05.2024-05.05.2024
  • kursuje w pn, sb, nd w okresie 11.11.2024-17.11.2024
  • kursuje w sb, nd i święta w okresie 08.06.2024-15.08.2024
  • kursuje w sb, nd i święta w okresie 10.12.2023-01.05.2024
  • kursuje w sb, nd i święta w okresie 11.05.2024-30.05.2024
  • nie kursuje w okresie 24.08.2024-31.08.2024
  • nie kursuje w okresie 06.07.2024-15.08.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
11:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb, nd w okresie 24.08.2024-31.08.2024
  • kursuje w pt - nd w okresie 16.08.2024-18.08.2024
  • kursuje w sb, nd i święta w okresie 03.08.2024-15.08.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
11:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - cz w okresie 19.08.2024-22.08.2024
  • kursuje w pn - pt w okresie 23.08.2024-30.08.2024
  • kursuje w dni robocze w okresie 01.08.2024-14.08.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
11:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb, nd w okresie 20.07.2024-28.07.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
11:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb, nd w okresie 06.07.2024-14.07.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
11:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 15.07.2024-31.07.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
19:21
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 15.07.2024-31.07.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
19:21
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Jede: 31.08
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
19:21
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 01.08.2024-30.08.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
19:21
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 01.07.2024-14.07.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
19:26
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 10.12.2023-14.12.2024
  • nie kursuje w okresie 01.07.2024-31.08.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
 

Włocławek

přes: Kutno,
10:48
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje we wt - pt w okresie 12.11.2024-15.11.2024
  • kursuje w pn - śr w okresie 06.05.2024-08.05.2024
  • kursuje w pn - cz w okresie 03.06.2024-06.06.2024
  • kursuje w pn - pt w okresie 23.08.2024-08.11.2024
  • kursuje w pn - pt w okresie 18.11.2024-13.12.2024
  • kursuje w dni robocze w okresie 11.12.2023-30.04.2024
  • kursuje w dni robocze w okresie 09.05.2024-29.05.2024
  • kursuje w dni robocze w okresie 07.06.2024-14.08.2024
  • nie kursuje w okresie 15.07.2024-14.08.2024
  • nie kursuje w okresie 23.08.2024-30.08.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
10:48
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb, nd w okresie 24.08.2024-10.11.2024
  • kursuje w sb, nd w okresie 23.11.2024-14.12.2024
  • kursuje w pt - nd w okresie 31.05.2024-02.06.2024
  • kursuje w cz - nd w okresie 02.05.2024-05.05.2024
  • kursuje w pn, sb, nd w okresie 11.11.2024-17.11.2024
  • kursuje w sb, nd i święta w okresie 08.06.2024-15.08.2024
  • kursuje w sb, nd i święta w okresie 10.12.2023-01.05.2024
  • kursuje w sb, nd i święta w okresie 11.05.2024-30.05.2024
  • nie kursuje w okresie 24.08.2024-31.08.2024
  • nie kursuje w okresie 06.07.2024-15.08.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
11:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb, nd w okresie 24.08.2024-31.08.2024
  • kursuje w pt - nd w okresie 16.08.2024-18.08.2024
  • kursuje w sb, nd i święta w okresie 03.08.2024-15.08.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
11:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - cz w okresie 19.08.2024-22.08.2024
  • kursuje w pn - pt w okresie 23.08.2024-30.08.2024
  • kursuje w dni robocze w okresie 01.08.2024-14.08.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
11:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb, nd w okresie 20.07.2024-28.07.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
11:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb, nd w okresie 06.07.2024-14.07.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
11:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 15.07.2024-31.07.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
19:21
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 15.07.2024-31.07.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
19:21
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Jede: 31.08
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
19:21
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 01.08.2024-30.08.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
19:21
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 01.07.2024-14.07.2024
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
19:26
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 10.12.2023-14.12.2024
  • nie kursuje w okresie 01.07.2024-31.08.2024
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2024 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů