BACHÓRZEC

Bachórzec, ob. Dubiecko

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusy

MěstoOdjezdy

Bircza

14:23
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wigilie
 

Brzozów

06:33
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:43
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
 

Dynów

06:18
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:03
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
07:23
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
07:33
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
07:51
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wigilie
08:03
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
08:18
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
08:27
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
08:48
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
09:28
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
10:03
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:38
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
11:08
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w soboty
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • dodatkowo kursuje w Wielką Sobotę
12:13
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
13:03
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
13:33
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
14:08
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:33
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
15:03
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
15:23
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
15:43
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:08
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
16:33
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
17:03
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
18:08
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
19:08
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
20:08
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
22:58
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Przemyśl

04:39
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
05:17
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
05:37
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 1 dzień Wielkanocy
  • Kursuje 1 i 11 listopada
06:17
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:52
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
07:37
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:56
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
08:32
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
  • Kursuje 1 i 11 listopada
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
08:53
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:12
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
09:42
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
10:07
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
10:37
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:27
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
12:12
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:57
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 1 stycznia, Wielką Sobotę, 1 dzień Wielkanocy oraz 25 grudnia
13:32
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
14:12
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:32
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:22
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:43
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:57
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:14
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
16:47
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:27
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty i niedziele bez świąt, dodatkowo kursuj 12 listopada 2018
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje dodatkowo 6 stycznia
  • kursuje 26 grudnia i 1 stycznia
17:37
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:42
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
přes: Dubiecko,
08:43
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Rzeszów

přes: Dynów, Futoma, Błażowa,
07:51
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wigilie
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů