BACHÓRZ

Bachórz, ob. Dynów

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusy

MěstoOdjezdy

Bircza

14:17
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wigilie
 

Dynów

06:24
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:39
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kurusje do odwołania od poniedziału do piątku
07:49
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
07:59
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wigilie
08:09
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
08:13
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty od 01.09 do 30.06
  • nie kursuje 15.08
08:22
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wigilie
09:56
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII, z powodu epidemii koronawirusa nie kursuje do odwołania
11:14
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • do odwołania nie kursuje w weekendy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
11:43
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty od 01.09 do 30.06
  • nie kursuje 15.08
12:17
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wigilie
12:19
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kurusje do odwołania od poniedziału do piątku
12:21
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII, z powodu epidemii koronawirusa nie kursuje do odwołania
13:09
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania nie kursuje w soboty
15:08
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty od 01.09 do 30.06
15:09
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
15:48
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
16:08
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII, z powodu epidemii koronawirusa nie kursuje do odwołania
16:14
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
17:09
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
18:14
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania nie kursuje w soboty
20:14
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
22:03
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 15.08
23:04
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Laskówka

07:58
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wigilie
11:53
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wigilie
15:28
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Nozdrzec

00:01
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15.08
07:10
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 15.08
08:03
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15.08
08:13
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje 15.08
10:04
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15.08
11:04
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 15.08
13:00
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15.08
13:50
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 15.08
15:15
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15.08
15:58
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15.08
16:35
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 15.08
18:10
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15.08
20:10
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
 

Przemyśl

04:34
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
05:31
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i w 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w 1 dzień Wielkanocy
  • Kursuje 1 i 11 listopada
08:26
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
10:01
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 2 maja a także 12 listopada 2018
12:51
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • kursuje w niedziele
  • do odwołania nie kursuje w niedziele
  • nie kursuje 1 stycznia, Wielką Sobotę, 1 dzień Wielkanocy oraz 25 grudnia
14:06
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:51
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:31
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • do odwołania kursuje też w soboty
20:36
Eurobus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
 

Rzeszów

04:28
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
05:10
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
05:14
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
05:30
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 15.08
05:43
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
06:13
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018, z powodu epidemii koronawirusa nie kursuje do odwołania
06:24
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty od 01.09 do 30.06
06:30
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15.08
07:45
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15.08
07:59
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII, z powodu epidemii koronawirusa nie kursuje do odwołania
08:45
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 15.08
09:22
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty od 01.09 do 30.06
  • nie kursuje 15.08
10:19
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII, z powodu epidemii koronawirusa nie kursuje do odwołania
11:05
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15.08
11:40
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 15.08
12:28
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018, nie kursuje 24 i 31 grudnia, z powodu epidemii koronawirusa nie kursuje do odwołania
12:32
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty od 01.09 do 30.06
  • nie kursuje 15.08
13:04
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt, nie kursuje w dniach 24 i 31.XII, z powodu epidemii koronawirusa nie kursuje do odwołania
13:30
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15.08
14:30
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje 15.08
17:10
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dni świąteczne, kursuje dodatkowo 26 grudnia oraz 1 stycznia, kursuje dodatkowo w Poniedziałek Wielkanocny, kursuje dodatkowo 6 stycznia
17:35
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
19:18
AGMAR

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty i niedziele, dodatkowo kursuje 1 stycznia, kursuje dodatkowo w Poniedziałek Wielkanocny, kursuje dodatkowo 6 stycznia
21:30
PLA Południe

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku bez świąt, nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 15.08
přes: Dynów, Futoma, Błażowa,
07:59
PKS w Przemyślu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w Wigilie
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů