TROJANOWICE

Trojanowice, ob. Zielonki

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
minibusyautobusy

MěstoOdjezdy

Kraków

04:59
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
05:04
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
05:07
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje 23, 27 i 30 grudnia 2019 oraz 2 i 3 stycznia 2020
  • Nie kursuje 2 maja
05:22
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
05:27
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:34
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
05:34
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
05:42
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • Nie kursuje 2 maja
05:47
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
05:54
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
05:59
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
06:04
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
06:13
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
06:13
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
06:13
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 12 listopada 2018
06:14
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
06:17
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
06:19
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:19
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
06:24
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
06:49
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
06:52
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 15 sierpnia
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
06:54
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:04
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje do odwołania
07:14
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
07:24
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:24
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:29
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
07:38
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
07:49
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
07:57
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
08:02
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
08:07
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
08:14
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
08:24
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
08:27
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:34
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
08:44
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:09
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
09:13
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
09:14
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
09:17
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
09:18
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
09:19
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
09:19
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
09:27
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:39
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
09:44
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
09:49
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
09:49
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
09:54
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
09:54
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
10:24
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
10:38
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
10:39
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
10:49
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
10:59
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni nieparzyste
  • kursuje w dni świąteczne
11:19
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
11:24
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
11:27
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:27
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:39
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
11:54
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
12:14
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
12:24
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:28
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
12:32
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
12:47
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:53
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
12:54
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
12:57
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
12:59
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
13:07
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
13:09
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
13:24
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
13:34
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
13:38
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
13:39
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
13:39
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
13:47
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
14:04
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
14:22
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 listopada
14:22
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:44
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
14:44
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
14:49
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
14:59
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
15:09
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:16
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
  • kursuje w niedziele
15:20
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
15:24
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
15:29
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
15:42
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 4 maja 2019
15:44
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
15:44
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:57
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
16:02
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
16:07
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
16:23
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
16:27
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
16:29
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
  • kursuje w niedziele
16:29
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
16:38
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
16:39
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
16:39
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
16:42
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
16:43
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
16:44
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:54
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
16:54
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
16:57
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 2 listopada
17:19
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
17:22
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 15 sierpnia
17:24
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
17:24
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
17:24
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
17:27
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:29
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje do odwołania
17:44
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
17:49
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
17:49
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
17:54
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
17:59
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
18:54
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:04
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
19:12
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:28
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
19:29
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
19:32
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
19:44
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
19:53
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
20:16
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
21:22
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 4 maja 2019
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
 

Olkusz

06:15
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:00
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
07:02
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
07:15
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
07:17
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
07:17
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
07:47
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:27
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
08:32
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
09:15
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:15
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
10:17
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
10:25
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
10:27
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
10:27
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
10:47
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
11:32
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
11:42
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
12:15
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:47
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
14:25
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
14:27
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
14:32
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
14:35
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
14:37
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
14:37
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
15:10
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:47
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
15:52
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 12 listopada 2018
16:37
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:15
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
17:17
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
17:25
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
17:27
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
17:27
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
17:27
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
18:15
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:37
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
19:37
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:05
Dan Kam Waldemar Sioła

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele i święta (od 01-15 każdego miesiąca w dni nieparzyste)
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
20:07
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje 1 I, pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni parzyste
  • kursuje od 16 do 31 dnia każdego miesiąca
20:07
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
 

Skała

05:49
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
05:54
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
06:19
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
06:24
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
06:39
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
07:19
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
08:24
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
08:44
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
10:09
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
10:19
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
10:34
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
10:44
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
10:49
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
11:49
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni nieparzyste
12:19
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
12:34
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
14:14
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
14:14
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
14:39
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
14:59
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
16:24
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
16:24
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
16:39
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
17:19
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni nieparzyste
17:44
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
18:14
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt w dni parzyste
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w dni parzyste
18:29
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w dni nieparzyste
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:49
Kingtrans

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w dni nieparzyste
 

Sułoszowa

20:42
Adam Przybek "Trans-Bek"

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziełku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 XII
 

Wolbrom

06:24
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
06:29
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
06:43
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
06:48
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje do odwołania
07:03
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
07:38
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
07:49
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:58
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje do odwołania
08:08
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
08:08
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
08:28
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
08:49
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
09:03
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
09:09
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:33
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
09:38
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
10:03
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:48
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje do odwołania
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
10:54
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
11:33
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:13
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
12:24
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:48
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
13:13
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
13:18
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
13:28
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
13:48
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
13:54
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 13 i 14.04
14:24
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie, nie kursuje 12 listopada
14:29
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w Boże Ciało oraz 15.08 i 11.11
  • dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
14:48
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
14:53
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:08
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
15:19
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:28
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
15:43
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
15:44
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
15:58
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje do odwołania
16:18
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:29
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
16:39
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty oprócz
  • nie kursuje w dni świąteczne
16:49
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w soboty
  • nie kursuje 23, 27 i 30 grudnia 2019 oraz 2 i 3 stycznia 2020
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:08
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 16 sierpnia
  • nie kursuje do odwołania
17:18
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
17:28
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
17:43
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
17:48
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
18:08
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
  • kursuje w niedziele
18:13
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje do odwołania
18:24
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:38
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje do odwołania
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:39
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
19:03
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
19:08
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje do odwołania
19:28
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
19:54
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • Nie kursuje 2 maja
20:18
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 25.XII, 1.I, 1-dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
20:48
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
21:18
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
21:28
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje do odwołania
21:48
MBM Bus

Druh dopravce: minibusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
22:29
Przewóz Osób Koczwara

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dni świąteczne
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 4 maja 2019
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů