KONIN

Konin, ob. M. Konin

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
vlaky

MěstoOdjezdy

Berlin

přes: Poznań,
06:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 21.III., 22.III.
  • -
06:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • codziennie 15.III. - 13.VI., oprócz 21.III., 22.III., 04.IV. - 24.IV.
  • -
10:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.V. - 17.V.
  • -
10:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • codziennie 15.III. - 13.VI., oprócz 21.III., 22.III., 04.IV. - 24.IV., 09.V. - 17.V.
  • -
10:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 21.III., 22.III.
  • -
14:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • codziennie 15.III. - 13.VI., oprócz 21.III., 22.III., 03.IV. - 24.IV.
  • -
14:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 21.III., 22.III.
  • -
18:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 27.III., 29.III.
  • -
18:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 22.III.
  • -
18:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • (B) 15.III. - 13.VI., oprócz 15.III. - 22.III., 27.III., 29.III., 03.IV. - 24.IV.
  • -
19:10
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 15.III. - 19.III.
  • -
19:10
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 20.III.
  • -
 

Białystok

přes: Warszawa,
16:16
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 6 do 26 IV.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Suwałki): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
16:16
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Białystok): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Białystok - Suwałki): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
16:16
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 4 do 5 IV.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Suwałki): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
 

Frankfurt (Oder)

přes: Poznań,
06:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 04.IV. - 12.IV., 14.IV. - 24.IV.
  • -
10:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 04.IV. - 16.IV.
  • -
10:49
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 17.IV. - 24.IV.
  • -
14:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 03.IV. - 24.IV.
  • -
18:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 03.IV., 05.IV. - 10.IV., 13.IV. - 17.IV., 19.IV. - 24.IV.
  • -
 

Jarocin

přes: Poznań,
04:59
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 14.IV.2020, 27.IV.2020-1.V.2020, 4.V.2020-6.V.2020, 1.I.2030
05:04
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 15.IV.2020-17.IV.2020, 20.IV.2020-24.IV.2020
05:04
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 7.V.2020-8.V.2020, 11.V.2020-15.V.2020
16:12
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 7.V.2020-8.V.2020, 11.V.2020-15.V.2020, 1.I.2030
16:12
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 13.IV.2020-6.V.2020, 9.V.2020-10.V.2020, 16.V.2020-26.V.2020, 1.I.2030
 

Kłodawa

15:21
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-8.V.2020, 1.I.2030
15:21
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-14.V.2020
15:21
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 15.V.2020-18.V.2020
22:43
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-14.V.2020
22:43
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 15.V.2020-26.V.2020
22:43
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 8.IV.2020, 6.V.2020, 1.I.2030
22:43
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-6.IV.2020, 9.IV.2020-5.V.2020, 7.V.2020-8.V.2020, 1.I.2030
22:43
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 7.IV.2020, 1.I.2030
 

Koło

08:30
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-18.V.2020, 1.I.2030
11:35
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 12.V.2020, 14.V.2020-15.V.2020, 1.I.2030
11:35
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-4.IV.2020, 6.IV.2020-11.IV.2020, 15.IV.2020-17.IV.2020, 20.IV.2020-24.IV.2020, 27.IV.2020-1.V.2020, 4.V.2020-8.V.2020, 11.V.2020, 16.V.2020, 18.V.2020, 1.I.2030
11:35
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 13.V.2020, 1.I.2030
11:35
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 5.IV.2020, 12.IV.2020, 17.V.2020, 1.I.2030
11:35
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 13.IV.2020-14.IV.2020
16:04
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 5.IV.2020-18.V.2020, 1.I.2030
16:04
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-4.IV.2020, 1.I.2030
20:38
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-8.V.2020
20:38
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-18.V.2020
 

Kraków

přes: Łódź,
16:45
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 29 IV.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Kraków Główny): usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
16:45
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 30.IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Kraków Główny): usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
 

Krzewie

05:02
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-14.V.2020
05:02
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 15.V.2020-18.V.2020
05:13
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-8.V.2020, 31.V.2020-13.VI.2020, 1.I.2030
09:47
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-10.V.2020
09:47
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 11.V.2020, 1.I.2030
09:47
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 12.V.2020, 14.V.2020, 1.I.2030
09:47
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 13.V.2020, 1.I.2030
09:47
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 4.IV.2020-5.IV.2020, 11.IV.2020-13.IV.2020, 18.IV.2020-19.IV.2020, 25.IV.2020-26.IV.2020, 1.V.2020-3.V.2020, 1.I.2030
09:47
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020, 6.IV.2020-10.IV.2020, 14.IV.2020-17.IV.2020, 20.IV.2020-24.IV.2020, 27.IV.2020-30.IV.2020, 4.V.2020-8.V.2020, 1.I.2030
09:47
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 16.V.2020-17.V.2020
09:47
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 15.V.2020, 1.I.2030
17:50
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-8.V.2020, 1.I.2030
17:50
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-14.V.2020
17:50
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 15.V.2020-18.V.2020
 

Kutno

15:08
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-8.V.2020, 1.I.2030
15:10
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-14.V.2020
15:10
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 15.V.2020-18.V.2020
 

Lublin

přes: Warszawa,
05:45
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 4 do 26 IV.2020
  • (na trasie: Poznań Główny - Lublin Główny): możliwość przewozu rowerów w wagonie nieprzystosowanym do ich przewozu – liczba miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
05:45
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: Poznań Główny - Lublin Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, możliwość przewozu rowerów w wagonie nieprzystosowanym do ich przewozu – liczba miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
18:33
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: Zbąszynek - Lublin Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
 

Łódź

16:45
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 29 IV.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Kraków Główny): usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
16:45
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 30.IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Kraków Główny): usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
 

Poznań

00:25
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 3 do 6 V.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): wagon z miejscami do leżenia, wagon sypialny, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Szczecin Główny - Świnoujście): wagon z miejscami do leżenia, wagon sypialny, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
00:25
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 2 V.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): wagon z miejscami do leżenia, wagon sypialny, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Szczecin Główny - Świnoujście): wagon z miejscami do leżenia, wagon sypialny, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
03:41
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 14.IV.2020-16.IV.2020, 1.I.2030
03:41
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 17.IV.2020, 20.IV.2020-24.IV.2020
03:41
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020, 6.IV.2020-10.IV.2020
03:41
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 27.IV.2020-30.IV.2020
03:41
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 4.V.2020-8.V.2020
03:50
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 11.V.2020, 1.I.2030
03:50
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 12.V.2020-14.V.2020
03:50
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 15.V.2020, 1.I.2030
04:36
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-17.V.2020, 23.V.2020-24.V.2020, 1.I.2030
04:59
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 14.IV.2020, 27.IV.2020-1.V.2020, 4.V.2020-6.V.2020, 1.I.2030
05:04
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 15.IV.2020-17.IV.2020, 20.IV.2020-24.IV.2020
05:04
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 7.V.2020-8.V.2020, 11.V.2020-15.V.2020
05:42
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-18.V.2020
05:42
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-8.V.2020, 1.I.2030
06:22
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 15.IV.2020-17.IV.2020, 20.IV.2020-24.IV.2020
06:22
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 14.IV.2020, 27.IV.2020-30.IV.2020, 4.V.2020-8.V.2020, 11.V.2020-15.V.2020, 18.V.2020-22.V.2020, 25.V.2020-26.V.2020, 1.I.2030
06:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 21.III., 22.III.
  • -
06:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • codziennie 15.III. - 13.VI., oprócz 21.III., 22.III., 04.IV. - 24.IV.
  • -
06:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 04.IV. - 12.IV., 14.IV. - 24.IV.
  • -
06:47
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-18.V.2020, 1.I.2030
07:18
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-18.V.2020, 1.I.2030
07:18
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-8.V.2020, 1.I.2030
07:30
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 4 do 11 IV.2020, od 13 do 26 IV.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
07:30
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
08:38
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-12.IV.2020, 14.IV.2020-30.IV.2020, 2.V.2020-26.V.2020, 1.I.2030
08:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, 1.V.2020, od 3 do 6 V.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Poznań Główny): usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
09:47
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-18.V.2020, 1.I.2030
10:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.V. - 17.V.
  • -
10:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • codziennie 15.III. - 13.VI., oprócz 21.III., 22.III., 04.IV. - 24.IV., 09.V. - 17.V.
  • -
10:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 04.IV. - 16.IV.
  • -
10:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 21.III., 22.III.
  • -
10:40
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 13.IV.2020-17.IV.2020, 20.IV.2020-24.IV.2020, 27.IV.2020-1.V.2020, 4.V.2020-8.V.2020
10:40
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 11.V.2020-15.V.2020, 18.V.2020-22.V.2020, 25.V.2020-26.V.2020
10:49
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 17.IV. - 24.IV.
  • -
10:52
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: Lublin Główny - Poznań Główny): przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja, (na trasie: Poznań Główny - Zbąszynek): przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
11:18
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 30.IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - Szczecin Główny): usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
11:18
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 29 IV.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - Szczecin Główny): usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
11:34
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-8.V.2020, 1.I.2030
12:05
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-14.V.2020
12:13
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 15.V.2020-18.V.2020
12:19
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: Suwałki - Szczecin Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
12:19
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 6 do 26 IV.2020
  • (na trasie: Suwałki - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
12:19
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 4 do 5 IV.2020
  • (na trasie: Suwałki - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
13:49
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-8.V.2020, 1.I.2030
13:49
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-18.V.2020
14:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • codziennie 15.III. - 13.VI., oprócz 21.III., 22.III., 03.IV. - 24.IV.
  • -
14:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 03.IV. - 24.IV.
  • -
14:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 21.III., 22.III.
  • -
15:16
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 13.IV.2020-26.V.2020, 1.I.2030
16:12
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-12.IV.2020, 1.I.2030
16:12
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 7.V.2020-8.V.2020, 11.V.2020-15.V.2020, 1.I.2030
16:12
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 13.IV.2020-6.V.2020, 9.V.2020-10.V.2020, 16.V.2020-26.V.2020, 1.I.2030
17:06
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 4.IV.2020, od 6 do 9 IV.2020, 11.IV.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
17:06
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 5.IV.2020, 10.IV.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
17:06
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.IV.2020, 17.IV.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
17:06
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.IV.2020, od 14 do 16 IV.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
17:14
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, 1.V.2020, od 4 do 6 V.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
17:14
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 20 do 23 IV.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
17:14
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 2 do 3 V.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
17:14
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 24.IV.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
17:14
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 18 do 19 IV.2020, od 25 do 26 IV.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
18:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 27.III., 29.III.
  • -
18:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 22.III.
  • -
18:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 03.IV., 05.IV. - 10.IV., 13.IV. - 17.IV., 19.IV. - 24.IV.
  • -
18:37
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • (B) 15.III. - 13.VI., oprócz 15.III. - 22.III., 27.III., 29.III., 03.IV. - 24.IV.
  • -
18:57
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-18.V.2020
19:02
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-8.V.2020, 1.I.2030
19:10
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 15.III. - 19.III.
  • -
19:10
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 20.III.
  • -
19:14
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-8.V.2020, 1.I.2030
19:22
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-14.V.2020
19:22
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 15.V.2020-18.V.2020
19:51
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-8.V.2020, 1.I.2030
19:51
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-14.V.2020
19:51
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 15.V.2020-18.V.2020
20:04
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): usługi gastr., dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
20:17
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 9.V.2020-14.V.2020, 1.I.2030
20:17
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 15.V.2020-18.V.2020, 1.I.2030
20:23
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020-19.IV.2020, 26.IV.2020-8.V.2020, 1.I.2030
20:23
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 20.IV.2020-25.IV.2020, 1.I.2030
20:58
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020, 6.IV.2020-10.IV.2020, 13.IV.2020-17.IV.2020, 20.IV.2020-24.IV.2020, 27.IV.2020-1.V.2020, 4.V.2020-8.V.2020, 11.V.2020-15.V.2020, 18.V.2020-22.V.2020, 25.V.2020-26.V.2020
22:02
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 4 do 26 IV.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Zbąszynek): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
22:02
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Poznań Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja, (na trasie: Poznań Główny - Zbąszynek): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
23:29
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: Lublin Główny - Poznań Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, możliwość przewozu rowerów w wagonie nieprzystosowanym do ich przewozu – liczba miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
 

Suwałki

přes: Warszawa, Białystok,
16:16
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 6 do 26 IV.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Suwałki): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
16:16
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Białystok): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Białystok - Suwałki): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
16:16
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 4 do 5 IV.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Suwałki): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
 

Szczecin

přes: Poznań,
00:25
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 3 do 6 V.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): wagon z miejscami do leżenia, wagon sypialny, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Szczecin Główny - Świnoujście): wagon z miejscami do leżenia, wagon sypialny, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
00:25
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 2 V.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): wagon z miejscami do leżenia, wagon sypialny, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Szczecin Główny - Świnoujście): wagon z miejscami do leżenia, wagon sypialny, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
07:30
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 4 do 11 IV.2020, od 13 do 26 IV.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
07:30
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
11:18
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 30.IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - Szczecin Główny): usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
11:18
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 29 IV.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - Szczecin Główny): usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
12:19
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: Suwałki - Szczecin Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
12:19
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 6 do 26 IV.2020
  • (na trasie: Suwałki - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
12:19
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 4 do 5 IV.2020
  • (na trasie: Suwałki - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
17:06
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 4.IV.2020, od 6 do 9 IV.2020, 11.IV.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
17:06
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 5.IV.2020, 10.IV.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
17:06
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.IV.2020, 17.IV.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
17:06
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.IV.2020, od 14 do 16 IV.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
17:14
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, 1.V.2020, od 4 do 6 V.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
17:14
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 20 do 23 IV.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
17:14
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 2 do 3 V.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
17:14
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 24.IV.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
17:14
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 18 do 19 IV.2020, od 25 do 26 IV.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
20:04
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): usługi gastr., dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
 

Świnoujście

přes: Poznań, Szczecin,
00:25
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 3 do 6 V.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): wagon z miejscami do leżenia, wagon sypialny, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Szczecin Główny - Świnoujście): wagon z miejscami do leżenia, wagon sypialny, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
00:25
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 2 V.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Szczecin Główny): wagon z miejscami do leżenia, wagon sypialny, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Szczecin Główny - Świnoujście): wagon z miejscami do leżenia, wagon sypialny, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
 

Warszawa

03:35
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 3 do 6 V.2020
  • (na trasie: Świnoujście - WARSZAWA CENTRALNA): wagon z miejscami do leżenia, wagon sypialny, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): wagon z miejscami do leżenia, wagon sypialny, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
03:35
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 1 do 2 V.2020
  • (na trasie: Świnoujście - WARSZAWA CENTRALNA): wagon z miejscami do leżenia, wagon sypialny, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): wagon z miejscami do leżenia, wagon sypialny, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
05:45
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 4 do 26 IV.2020
  • (na trasie: Poznań Główny - Lublin Główny): możliwość przewozu rowerów w wagonie nieprzystosowanym do ich przewozu – liczba miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
05:45
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: Poznań Główny - Lublin Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, możliwość przewozu rowerów w wagonie nieprzystosowanym do ich przewozu – liczba miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
06:49
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 2 V.2020, od 4 do 6 V.2020
  • (na trasie: Poznań Główny - WARSZAWA CENTRALNA): usługi gastr., dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): usługi gastr., dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
07:32
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 4 do 26 IV.2020
  • (na trasie: Zbąszynek - WARSZAWA WSCHODNIA): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
07:32
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: Zbąszynek - WARSZAWA CENTRALNA): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
08:07
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - WARSZAWA CENTRALNA): usługi gastr., dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): usługi gastr., dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
09:20
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 04.IV., 06.IV. - 11.IV., 14.IV. - 18.IV., 20.IV. - 24.IV.
  • -
09:20
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 21.III., 23.III.
  • -
09:20
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • (E) 15.III. - 13.VI., oprócz 21.III., 23.III., 04.IV. - 24.IV.
  • -
10:47
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 4 do 17 IV.2020, od 21 do 24 IV.2020, 26.IV.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - WARSZAWA WSCHODNIA): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
10:47
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - WARSZAWA CENTRALNA): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
10:47
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 19.IV.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - WARSZAWA WSCHODNIA): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
10:47
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 25.IV.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - WARSZAWA WSCHODNIA): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
10:47
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 20.IV.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - WARSZAWA WSCHODNIA): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
10:47
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 18.IV.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - WARSZAWA WSCHODNIA): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
13:20
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 23.III. - 27.III.
  • -
13:22
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 21.III., 22.III.
  • -
13:22
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 04.IV. - 24.IV.
  • -
13:22
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • codziennie 15.III. - 13.VI. oprócz 21.III., 22.III., 23.III - 27.III., 04.IV. - 24.IV., 09.V. - 17.V.
  • -
13:22
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.V. - 17.V.
  • -
16:16
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 6 do 26 IV.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Suwałki): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
16:16
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Białystok): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, (na trasie: Białystok - Suwałki): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
16:16
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 4 do 5 IV.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Suwałki): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
16:25
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, 1.V.2020, od 3 do 6 V.2020
  • (na trasie: Poznań Główny - WARSZAWA CENTRALNA): usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
17:20
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 04.IV. - 24.IV.
  • -
17:20
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 21.III., 22.III.
  • -
17:20
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.V. - 17.V.
  • -
17:20
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • codziennie 15.III. - 13.VI. oprócz 21.III., 22.III., 04.IV. - 24.IV., 09.V. - 17.V.
  • -
18:33
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: Zbąszynek - Lublin Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
20:20
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 4 do 11 IV.2020, od 13 do 17 IV.2020, od 20 do 24 IV.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - WARSZAWA WSCHODNIA): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
20:20
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, 1.V.2020, od 4 do 6 V.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - WARSZAWA CENTRALNA): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
20:20
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 2 do 3 V.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - WARSZAWA CENTRALNA): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
20:20
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 18 do 19 IV.2020, od 25 do 26 IV.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - WARSZAWA WSCHODNIA): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
21:19
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 04.IV. - 11.IV., 13.IV. - 24.IV.
  • -
21:19
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • codziennie 15.III. - 13.VI. oprócz 21.III., 22.III., 04.IV. - 24.IV., 09.V. - 17.V.
  • -
21:19
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.V. - 17.V.
  • -
21:19
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 21.III., 22.III.
  • -
 

Zbąszynek

přes: Poznań,
03:41
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 14.IV.2020-16.IV.2020, 1.I.2030
03:41
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 17.IV.2020, 20.IV.2020-24.IV.2020
03:41
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 3.IV.2020, 6.IV.2020-10.IV.2020
03:41
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 27.IV.2020-30.IV.2020
03:41
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 4.V.2020-8.V.2020
03:50
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 11.V.2020, 1.I.2030
03:50
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 12.V.2020-14.V.2020
03:50
Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o.

Druh dopravce: vlaky
  • Jedzie w: 15.V.2020, 1.I.2030
 

Zielona Góra

přes: Poznań,
10:52
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: Lublin Główny - Poznań Główny): przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja, (na trasie: Poznań Główny - Zbąszynek): przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
22:02
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 4 do 26 IV.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Zbąszynek): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
22:02
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 27 do 30 IV.2020, od 1 do 6 V.2020
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Poznań Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja, (na trasie: Poznań Główny - Zbąszynek): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů