EŁK

Ełk, ob. Ełk

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
vlaky

MěstoOdjezdy

Białystok

05:25
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 31.III.2020, od 1 do 30 IV.2020, od 1 do 2 V.2020
  • (na trasie: Ełk - Białystok): przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
05:31
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - sb w okresie 10.12.2018-09.03.2019
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
05:38
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - sb w okresie 16.12.2019-04.07.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
05:38
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - sb w okresie 06.07.2020-17.10.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
05:52
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - sb w okresie 19.10.2020-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
07:40
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 16.03.2020-12.06.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
07:43
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w dni robocze w okresie 10.12.2018-08.03.2019
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
07:43
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.03.2020-12.06.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
13:05
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 18.IV.2020, 25.IV.2020, 2.V.2020
  • (na trasie: Gdynia Główna - Kraków Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
13:05
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 1 do 2 IV.2020, od 6 do 12 IV.2020
  • (na trasie: Gdynia Główna - WARSZAWA ZACHODNIA): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
13:05
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 13 do 17 IV.2020, od 19 do 24 IV.2020, od 26 do 30 IV.2020, 1.V.2020
  • (na trasie: Gdynia Główna - Kraków Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
13:05
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 4.IV.2020
  • (na trasie: Gdynia Główna - WARSZAWA WSCHODNIA): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
13:05
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 3.IV.2020, 5.IV.2020
  • (na trasie: Gdynia Główna - WARSZAWA ZACHODNIA): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
14:08
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 15.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.03.2020-13.06.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
14:29
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 15.03.2020-13.06.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
16:46
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 09.12.2018-09.03.2019
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
17:01
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 15.12.2019-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
17:48
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 12 do 30 IV.2020, od 1 do 2 V.2020
  • (na trasie: Wrocław Główny - Białystok): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
19:21
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 15.03.2020-12.06.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
19:21
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 15.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.03.2020-12.06.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
21:06
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 12 do 30 IV.2020, od 1 do 2 V.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Białystok): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
21:06
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 1 do 11 IV.2020
  • (na trasie: Szczecin Główny - Białystok): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
 

Gdańsk

přes: Olsztyn,
07:02
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 12 do 30 IV.2020, od 1 do 2 V.2020
  • (na trasie: Białystok - Szczecin Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
07:02
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 31.III.2020, od 1 do 11 IV.2020
  • (na trasie: Białystok - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
15:47
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 1 do 11 IV.2020
  • (na trasie: WARSZAWA ZACHODNIA - Gdynia Główna): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
15:47
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 12 do 30 IV.2020, od 1 do 2 V.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - Gdynia Główna): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
 

Gdynia

přes: Olsztyn, Gdańsk,
07:02
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 12 do 30 IV.2020, od 1 do 2 V.2020
  • (na trasie: Białystok - Szczecin Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
07:02
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 31.III.2020, od 1 do 11 IV.2020
  • (na trasie: Białystok - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
15:47
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 1 do 11 IV.2020
  • (na trasie: WARSZAWA ZACHODNIA - Gdynia Główna): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
15:47
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 12 do 30 IV.2020, od 1 do 2 V.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - Gdynia Główna): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
 

Korsze

19:29
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 12.0430.0410.06
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 15.03.2020-12.06.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
19:30
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 31.1205.01
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 15.12.2019-05.07.2020
  • nie kursuje w okresie 15.03.2020-12.06.2020
  • nie kursuje w okresie 24.12.2019-25.12.2019
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
19:38
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 14.0810.11
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 06.07.2020-11.12.2020
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Od stacji Giżycko zmiana rodzaju na Pociąg REGIO
 

Koszalin

přes: Olsztyn, Gdańsk, Gdynia,
07:02
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 12 do 30 IV.2020, od 1 do 2 V.2020
  • (na trasie: Białystok - Szczecin Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
07:02
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 31.III.2020, od 1 do 11 IV.2020
  • (na trasie: Białystok - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
 

Kraków

přes: Białystok, Warszawa,
13:05
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 18.IV.2020, 25.IV.2020, 2.V.2020
  • (na trasie: Gdynia Główna - Kraków Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
13:05
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 13 do 17 IV.2020, od 19 do 24 IV.2020, od 26 do 30 IV.2020, 1.V.2020
  • (na trasie: Gdynia Główna - Kraków Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
 

Olsztyn

04:18
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 06.07.2020-12.12.2020
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Od stacji Giżycko zmiana rodzaju na Pociąg REGIO
04:21
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 23.03.2020-13.06.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
04:46
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 15.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 23.03.2020-13.06.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
05:00
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 15.12.2019-05.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
07:02
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 12 do 30 IV.2020, od 1 do 2 V.2020
  • (na trasie: Białystok - Szczecin Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
07:02
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 31.III.2020, od 1 do 11 IV.2020
  • (na trasie: Białystok - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
07:10
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 06.07.2020-12.12.2020
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Od stacji Giżycko zmiana rodzaju na Pociąg REGIO
07:35
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 15.12.2019-05.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
10:30
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 12 do 30 IV.2020, od 1 do 2 V.2020
  • (na trasie: Białystok - Wrocław Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
11:35
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 06.07.2020-12.12.2020
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Od stacji Giżycko zmiana rodzaju na Pociąg REGIO
12:13
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 15.03.2020-13.06.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
12:17
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 15.12.2019-05.07.2020
  • nie kursuje w okresie 15.03.2020-13.06.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
12:32
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 26.03.2020-13.06.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • WC dla niepełnosprawnych
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
12:55
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 15.12.2019-19.03.2020
  • kursuje codziennie w okresie 26.03.2020-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 26.03.2020-13.06.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • WC dla niepełnosprawnych
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
15:47
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 1 do 11 IV.2020
  • (na trasie: WARSZAWA ZACHODNIA - Gdynia Główna): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
15:47
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 12 do 30 IV.2020, od 1 do 2 V.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - Gdynia Główna): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
16:11
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 06.07.2020-12.12.2020
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Od stacji Giżycko zmiana rodzaju na Pociąg REGIO
16:37
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 15.12.2019-05.07.2020
  • nie kursuje w okresie 15.03.2020-13.06.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
16:53
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 15.03.2020-13.06.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
17:17
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 14.06.2020-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
19:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 14.06.2020-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Przewozy Regionalne
  • Autobus szynowy
  • Ułatwienia dla niepełnosprawn.
  • Wag. dla niepełnospr. z platf.
 

Poznań

přes: Olsztyn, Toruń,
10:30
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 12 do 30 IV.2020, od 1 do 2 V.2020
  • (na trasie: Białystok - Wrocław Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
 

Szczecin

přes: Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Koszalin,
07:02
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 12 do 30 IV.2020, od 1 do 2 V.2020
  • (na trasie: Białystok - Szczecin Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
07:02
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 31.III.2020, od 1 do 11 IV.2020
  • (na trasie: Białystok - Szczecin Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
 

Toruń

přes: Olsztyn,
10:30
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 12 do 30 IV.2020, od 1 do 2 V.2020
  • (na trasie: Białystok - Wrocław Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
 

Warszawa

přes: Białystok,
13:05
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 18.IV.2020, 25.IV.2020, 2.V.2020
  • (na trasie: Gdynia Główna - Kraków Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
13:05
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 1 do 2 IV.2020, od 6 do 12 IV.2020
  • (na trasie: Gdynia Główna - WARSZAWA ZACHODNIA): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
13:05
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 13 do 17 IV.2020, od 19 do 24 IV.2020, od 26 do 30 IV.2020, 1.V.2020
  • (na trasie: Gdynia Główna - Kraków Główny): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
13:05
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 4.IV.2020
  • (na trasie: Gdynia Główna - WARSZAWA WSCHODNIA): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
13:05
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 3.IV.2020, 5.IV.2020
  • (na trasie: Gdynia Główna - WARSZAWA ZACHODNIA): pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
 

Wrocław

přes: Olsztyn, Toruń, Poznań,
10:30
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 12 do 30 IV.2020, od 1 do 2 V.2020
  • (na trasie: Białystok - Wrocław Główny): sprzedaż napojów i przekąsek, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przewóz przesyłek konduktorskich, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi, klimatyzacja
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů