NOWY SĄCZ

Nowy Sącz, ob. M. Nowy Sącz

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
vlaky

MěstoOdjezdy

Bobowa

přes: Stróże,
17:54
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 27.1212.06
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-10.04.2020
  • kursuje w dni robocze w okresie 11.05.2020-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • WiFi
18:07
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
 

Kraków

přes: Tarnów,
03:48
Koleje Małopolskie

Druh dopravce: vlaky
04:40
Koleje Małopolskie

Druh dopravce: vlaky
  • Kursuje: 20.VI, 21.VI 28.VI-12.VII (7) 18.VII-29.VIII (6)(7)
04:40
Koleje Małopolskie

Druh dopravce: vlaky
06:22
Koleje Małopolskie

Druh dopravce: vlaky
06:22
Koleje Małopolskie

Druh dopravce: vlaky
  • Kursuje: 18.VII-29.VIII (6)
12:10
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 28 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
12:10
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 7 do 27 VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
12:23
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 30.VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
12:23
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 31.VIII.2020, od 1 do 8 IX.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
15:25
Koleje Małopolskie

Druh dopravce: vlaky
15:25
Koleje Małopolskie

Druh dopravce: vlaky
  • Kursuje: 14.VI 21.VI 5.VII-23.VIII (7)
20:25
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 30 do 31 VIII.2020, od 1 do 4 IX.2020, 6.IX.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
20:25
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 5.IX.2020, od 7 do 8 IX.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
20:29
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 29.VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
20:44
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 8.VIII.2020, 15.VIII.2020, 22.VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
20:44
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 7.VIII.2020, od 9 do 14 VIII.2020, od 16 do 21 VIII.2020, od 23 do 28 VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
přes: Stróże, Tarnów,
16:20
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Jede: 11.1101.0106.0113.0401.0511.06
  • kursuje w sb w okresie 21.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 27.06.2020-03.07.2020
  • kursuje w okresie 25.12.2019-26.12.2019
  • nie kursuje w okresie 12.07.2020-29.08.2020
  • nie kursuje w okresie 05.07.2020-10.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
16:20
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Jede: 27.1212.06
  • kursuje w nd w okresie 15.12.2019-06.12.2020
  • nie kursuje w okresie 14.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
16:20
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 27.1212.06
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-16.06.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 20.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
16:26
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w cz w okresie 30.07.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
16:26
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w dni robocze w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 17.06.2020-19.06.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • nie kursuje w okresie 29.07.2020-30.07.2020
  • nie kursuje w okresie 05.08.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
16:26
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w nd w okresie 14.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
16:26
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Jede: 27.06
  • kursuje w sb w okresie 18.07.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:59
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w nd w okresie 30.08.2020-06.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:59
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w nd w okresie 15.12.2019-06.12.2020
  • nie kursuje w okresie 09.08.2020-06.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:59
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 04.08
  • kursuje w pn - sb w okresie 16.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 31.07.2020-02.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:59
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - sb w okresie 31.08.2020-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
19:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 03.08
  • kursuje w pn - sb w okresie 31.07.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 05.08.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
19:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Jede: 29.08
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
19:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w nd w okresie 09.08.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
19:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Jede: 06.08
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
19:56
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Jede: 06.08
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Kraków Płaszów zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
19:56
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 03.08
  • kursuje w dni robocze w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 17.06.2020-19.06.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • nie kursuje w okresie 27.07.2020-30.07.2020
  • nie kursuje w okresie 05.08.2020-06.08.2020
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Kraków Płaszów zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
20:01
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 27.1212.0604.08
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-16.06.2020
  • nie kursuje w okresie 31.07.2020-02.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 20.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-26.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
 

Krynica-Zdrój

08:26
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 9.VIII.2020, 16.VIII.2020, 23.VIII.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
08:26
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 7 do 8 VIII.2020, od 10 do 15 VIII.2020, od 17 do 22 VIII.2020, od 24 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
08:29
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 30.VIII.2020, 6.IX.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
08:29
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 31.VIII.2020, od 1 do 5 IX.2020, od 7 do 8 IX.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
11:30
Koleje Małopolskie

Druh dopravce: vlaky
  • Kursuje: 20.VI 27.VI 18.VII-29.VIII (6)
11:30
Koleje Małopolskie

Druh dopravce: vlaky
11:30
Koleje Małopolskie

Druh dopravce: vlaky
  • Kursuje: 21.VI 5.VII-23.VIII (7)
11:53
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 29.VIII.2020
  • (na trasie: Tarnów - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
11:53
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 8 do 9 VIII.2020, od 15 do 16 VIII.2020, od 22 do 23 VIII.2020
  • (na trasie: Tarnów - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
12:05
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 30.VIII.2020
  • (na trasie: Tarnów - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
12:05
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 5 do 6 IX.2020
  • (na trasie: Tarnów - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
16:16
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 30 do 31 VIII.2020, od 1 do 8 IX.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
16:39
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 26 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
16:39
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 7 do 25 VIII.2020
  • (na trasie: Kraków Główny - KRYNICA-ZDRÓJ): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
19:38
Koleje Małopolskie

Druh dopravce: vlaky
19:38
Koleje Małopolskie

Druh dopravce: vlaky
  • Kursuje: 29.VIII
19:38
Koleje Małopolskie

Druh dopravce: vlaky
  • Kursuje: 17.VII-28.VIII (5)
přes: Muszyna,
08:45
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w cz w okresie 30.07.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
08:45
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 27.07.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 29.07.2020-30.07.2020
  • nie kursuje w okresie 05.08.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
08:45
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb w okresie 01.08.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
08:45
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb w okresie 05.09.2020-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
08:45
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 30.08.2020-11.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
08:45
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 15.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 27.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-11.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
08:45
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb w okresie 21.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 01.08.2020-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:25
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 05.0829.07
  • kursuje w pn - sb w okresie 15.06.2020-29.08.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:25
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w nd w okresie 14.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:37
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - sb w okresie 16.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:37
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w nd w okresie 15.12.2019-06.12.2020
  • nie kursuje w okresie 14.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
 

Muszyna

06:29
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - sb w okresie 16.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
06:29
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w nd w okresie 15.12.2019-06.12.2020
  • nie kursuje w okresie 21.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
06:30
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w nd w okresie 21.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
06:30
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - sb w okresie 15.06.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
08:45
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w cz w okresie 30.07.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
08:45
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 27.07.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 29.07.2020-30.07.2020
  • nie kursuje w okresie 05.08.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
08:45
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb w okresie 01.08.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
08:45
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb w okresie 05.09.2020-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
08:45
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 30.08.2020-11.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
08:45
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 15.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 27.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-11.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
08:45
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb w okresie 21.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 01.08.2020-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
13:30
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 27.1212.06
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
13:42
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:25
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 05.0829.07
  • kursuje w pn - sb w okresie 15.06.2020-29.08.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:25
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w nd w okresie 14.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:37
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - sb w okresie 16.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
15:37
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w nd w okresie 15.12.2019-06.12.2020
  • nie kursuje w okresie 14.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
17:49
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 29.0705.08
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 14.06.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
17:56
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 31.1205.0112.04
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 15.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 14.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 24.12.2019-25.12.2019
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
 

Piwniczna-Zdrój

05:42
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w dni robocze w okresie 15.06.2020-11.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
07:31
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 27.1212.0630.07
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-26.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • nie kursuje w okresie 01.08.2020-02.08.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • WiFi
07:34
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w cz w okresie 30.07.2020-06.08.2020
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Od stacji Kraków Płaszów zmiana rodzaju na Pociąg REGIO
07:34
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w dni robocze w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • nie kursuje w okresie 27.07.2020-06.08.2020
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Od stacji Kraków Płaszów zmiana rodzaju na Pociąg REGIO
07:36
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 14.04.2020-30.04.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
09:51
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w nd w okresie 15.12.2019-06.12.2020
  • nie kursuje w okresie 14.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:51
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - sb w okresie 16.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:56
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 29.0705.08
  • kursuje w pn - sb w okresie 15.06.2020-29.08.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:56
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w nd w okresie 14.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
12:01
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 27.1212.06
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-17.03.2020
  • kursuje w dni robocze w okresie 25.05.2020-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • WiFi
12:11
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
14:15
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
14:25
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 14.04.2020-30.04.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
14:27
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 27.1212.06
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-10.04.2020
  • kursuje w dni robocze w okresie 18.05.2020-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • WiFi
16:15
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
16:21
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 14.04.2020-30.04.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
16:22
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 27.1212.06
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-10.04.2020
  • kursuje w dni robocze w okresie 18.05.2020-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • WiFi
17:04
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
17:12
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 14.04.2020-30.04.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
17:13
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 27.1212.06
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-10.04.2020
  • kursuje w dni robocze w okresie 18.05.2020-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • WiFi
18:36
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 14.04.2020-30.04.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
18:48
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 27.1212.06
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-10.04.2020
  • kursuje w dni robocze w okresie 18.05.2020-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • WiFi
18:50
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
20:18
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 14.04.2020-30.04.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
20:18
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 27.1212.06
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-10.04.2020
  • kursuje w dni robocze w okresie 11.05.2020-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 22.06.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Dostęp dla wózków inwalidzkich
  • Klimatyzacja
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • WiFi
21:09
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 22.06.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
22:17
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 14.06
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 15.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 20.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
22:17
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb w okresie 21.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 20.06.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
22:18
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Jede: 14.06
  • Nejede 29.0705.08
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 21.06.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
22:18
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Jede: 29.08
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
22:18
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb w okresie 20.06.2020-22.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
22:20
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje codziennie w okresie 13.04.2020-30.04.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
 

Ptaszkowa

04:51
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 27.07.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
06:32
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 27.07.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewóz row. - l. miejsc ogr
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
11:39
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 27.07.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
13:39
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 27.07.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
14:51
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 27.07.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
17:17
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 27.07.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
22:30
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt w okresie 27.07.2020-28.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
 

Tarnów

03:48
Koleje Małopolskie

Druh dopravce: vlaky
04:40
Koleje Małopolskie

Druh dopravce: vlaky
  • Kursuje: 20.VI, 21.VI 28.VI-12.VII (7) 18.VII-29.VIII (6)(7)
04:40
Koleje Małopolskie

Druh dopravce: vlaky
06:22
Koleje Małopolskie

Druh dopravce: vlaky
06:22
Koleje Małopolskie

Druh dopravce: vlaky
  • Kursuje: 18.VII-29.VIII (6)
12:10
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 28 do 29 VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
12:10
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 7 do 27 VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
12:23
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 30.VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
12:23
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 31.VIII.2020, od 1 do 8 IX.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
15:25
Koleje Małopolskie

Druh dopravce: vlaky
15:25
Koleje Małopolskie

Druh dopravce: vlaky
  • Kursuje: 14.VI 21.VI 5.VII-23.VIII (7)
16:04
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 8 do 9 VIII.2020, od 15 do 16 VIII.2020, od 22 do 23 VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Tarnów): rezerwacja obowiązkowa, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
16:04
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 29.VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Tarnów): rezerwacja obowiązkowa, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
16:05
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 5 do 6 IX.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Tarnów): rezerwacja obowiązkowa, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
16:05
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 30.VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Tarnów): rezerwacja obowiązkowa, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
20:25
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 30 do 31 VIII.2020, od 1 do 4 IX.2020, 6.IX.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
20:25
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 5.IX.2020, od 7 do 8 IX.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
20:29
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 29.VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
20:44
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 8.VIII.2020, 15.VIII.2020, 22.VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
20:44
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 7.VIII.2020, od 9 do 14 VIII.2020, od 16 do 21 VIII.2020, od 23 do 28 VIII.2020
  • (na trasie: KRYNICA-ZDRÓJ - Kraków Główny): rezerwacja obowiązkowa, pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, przedział dla podróżnych z małymi dziećmi
přes: Stróże,
05:12
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w nd w okresie 21.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
05:12
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Jede: 15.06
  • Nejede 29.0705.08
  • kursuje w pn - sb w okresie 22.06.2020-29.08.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
05:13
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w nd w okresie 15.12.2019-06.12.2020
  • nie kursuje w okresie 21.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
05:13
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 15.06
  • kursuje w pn - sb w okresie 16.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-29.08.2020
  • nie kursuje w okresie 21.06.2020-01.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
07:07
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 01.0106.0113.04
  • kursuje w pn - sb w okresie 16.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-29.08.2020
  • nie kursuje w okresie 25.12.2019-26.12.2019
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
07:13
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 29.0705.08
  • kursuje w pn - sb w okresie 15.06.2020-29.08.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:44
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w nd w okresie 14.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:44
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 29.0705.08
  • kursuje w pn - sb w okresie 15.06.2020-29.08.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:48
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - sb w okresie 16.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
09:48
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w nd w okresie 15.12.2019-06.12.2020
  • nie kursuje w okresie 14.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
14:01
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 05.0829.07
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 14.06.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
14:01
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb w okresie 20.06.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
14:08
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w sb w okresie 21.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 20.06.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
14:08
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - pt, nd w okresie 15.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 14.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
16:20
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Jede: 11.1101.0106.0113.0401.0511.06
  • kursuje w sb w okresie 21.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 27.06.2020-03.07.2020
  • kursuje w okresie 25.12.2019-26.12.2019
  • nie kursuje w okresie 12.07.2020-29.08.2020
  • nie kursuje w okresie 05.07.2020-10.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
16:20
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Jede: 27.1212.06
  • kursuje w nd w okresie 15.12.2019-06.12.2020
  • nie kursuje w okresie 14.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
16:20
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 27.1212.06
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-16.06.2020
  • nie kursuje w okresie 30.07.2020-04.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 20.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-28.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
16:26
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w cz w okresie 30.07.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
16:26
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w dni robocze w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 17.06.2020-19.06.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • nie kursuje w okresie 29.07.2020-30.07.2020
  • nie kursuje w okresie 05.08.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
16:26
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w nd w okresie 14.06.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
16:26
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Jede: 27.06
  • kursuje w sb w okresie 18.07.2020-29.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:59
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w nd w okresie 30.08.2020-06.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:59
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w nd w okresie 15.12.2019-06.12.2020
  • nie kursuje w okresie 09.08.2020-06.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:59
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 04.08
  • kursuje w pn - sb w okresie 16.12.2019-12.12.2020
  • nie kursuje w okresie 31.07.2020-02.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
18:59
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w pn - sb w okresie 31.08.2020-12.12.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
19:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 03.08
  • kursuje w pn - sb w okresie 31.07.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 05.08.2020-06.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
19:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Jede: 29.08
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
19:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • kursuje w nd w okresie 09.08.2020-23.08.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
19:03
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Jede: 06.08
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
19:56
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Jede: 06.08
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Kraków Płaszów zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
19:56
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 03.08
  • kursuje w dni robocze w okresie 15.06.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 17.06.2020-19.06.2020
  • nie kursuje w okresie 02.07.2020-03.07.2020
  • nie kursuje w okresie 09.07.2020-10.07.2020
  • nie kursuje w okresie 27.07.2020-30.07.2020
  • nie kursuje w okresie 05.08.2020-06.08.2020
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • Przewóz rowerów niemożliwy
  • Połączenie autobusowe
  • Od stacji Kraków Płaszów zmiana rodzaju na Autobusowa Komunikacja Zastępcza
20:01
POLREGIO

Druh dopravce: vlaky
  • Nejede 27.1212.0604.08
  • kursuje w dni robocze w okresie 16.12.2019-11.12.2020
  • nie kursuje w okresie 15.06.2020-16.06.2020
  • nie kursuje w okresie 31.07.2020-02.08.2020
  • nie kursuje w okresie 06.08.2020-28.08.2020
  • nie kursuje w okresie 20.06.2020-01.07.2020
  • nie kursuje w okresie 04.07.2020-08.07.2020
  • nie kursuje w okresie 11.07.2020-26.07.2020
  • Klasa 2
  • Przewozy Regionalne
  • EZT
  • Przewóz row. w wag. nieprzyst.
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů