CHOJNÓW

Chojnów, ob. Chojnów

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
vlaky

MěstoOdjezdy

Berlin

18:27
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 25.08.2024: kursuje 9.VI-25.VIII w (7)
20:33
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 14.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 14.VI-30.VIII w (5)
 

Bolesławiec

17:23
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 04.10.2024 - 31.10.2024: kursuje 4.X-31.X w (5) oraz 31.X
17:23
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 08.11.2024 - 13.12.2024: kursuje 8.XI-13.XII w (5)
21:53
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 9.VI-30.VIII w pn-pt,nd
21:53
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 1.IX-13.XII w pn-pt,nd
 

Chocianów

05:44
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 14.12.2024: kursuje od 9.VI
08:10
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 14.12.2024: kursuje od 9.VI
11:01
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 14.12.2024: kursuje od 9.VI
13:42
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 14.12.2024: kursuje od 9.VI
15:24
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
15:26
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
17:12
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 14.12.2024: kursuje od 9.VI
19:21
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
19:22
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
21:07
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
21:16
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
 

Kalisz

přes: Legnica, Wrocław,
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.VIII.2024, od 16 do 17 VIII.2024, 19.VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 14 do 15 VIII.2024, od 20 do 24 VIII.2024, od 26 do 31 VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 2 do 3 VIII.2024, 5.VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 15 do 20 VII.2024, od 22 do 27 VII.2024, od 29 do 31 VII.2024, 1.VIII.2024, od 6 do 10 VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
06:03
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 2 do 7 IX.2024, od 9 do 12 IX.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
 

Legnica

04:27
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
04:37
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
05:36
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
05:38
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.VIII.2024, od 16 do 17 VIII.2024, 19.VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 14 do 15 VIII.2024, od 20 do 24 VIII.2024, od 26 do 31 VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 2 do 3 VIII.2024, 5.VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 15 do 20 VII.2024, od 22 do 27 VII.2024, od 29 do 31 VII.2024, 1.VIII.2024, od 6 do 10 VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
06:03
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 2 do 7 IX.2024, od 9 do 12 IX.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
06:22
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
06:27
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
06:57
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.12.2023 - 14.12.2024:
07:19
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
07:21
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
07:58
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
07:58
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
08:55
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
08:55
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
09:08
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 14.12.2024: kursuje od 9.VI
10:27
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
10:29
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
12:04
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 15.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 15.VI-31.VIII w (6)
12:08
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 14.12.2024: kursuje od 9.VI
12:24
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 22.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 22.VI-31.VIII oprócz 5-7,10-12.VII
12:24
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
14:06
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
14:16
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
14:38
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 14.12.2024: kursuje od 9.VI
15:12
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 15.07.2024: kursuje 9.VI-15.VII
15:12
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 16.07.2024 - 22.07.2024: kursuje 16.VII-22.VII
15:12
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 23.07.2024 - 31.08.2024: kursuje 23.VII-31.VIII
15:21
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
15:48
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 09.11.2024: kursuje 1.IX-9.XI
15:48
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.11.2024 - 14.12.2024: kursuje od 10.XI
15:48
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 31.08.2024: kursuje 10.III-31.VIII
16:14
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 13.12.2024: kursuje 10.VI-13.XII w pn-pt oprócz świąt
16:22
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 15.07.2024: kursuje 9.VI-15.VII
16:22
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 16.07.2024 - 25.07.2024: kursuje 16.VII-25.VII
16:22
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 26.07.2024 - 31.08.2024: kursuje 26.VII-31.VIII
16:22
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
17:16
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 21.07.2024: kursuje 10.VI-21.VII w pn-pt oraz 15-16.VI, 20-21.VII
17:16
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 22.07.2024 - 26.07.2024: kursuje 22.VII-26.VII
17:16
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 27.07.2024 - 31.08.2024: kursuje 27.VII-31.VIII w soboty, niedziele i święta
17:16
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 29.07.2024 - 30.08.2024: kursuje 29.VII-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
17:17
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
18:06
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 14.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 14.VI-30.VIII w (5)
18:10
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
18:16
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 04.10.2024 - 31.10.2024: kursuje 4.X-31.X w (5) oraz 31.X
18:16
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 08.11.2024 - 13.12.2024: kursuje 8.XI-13.XII w (5)
18:21
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
18:21
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
18:29
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 15.07.2024: kursuje 9.VI-15.VII oprócz 12-16,18-20.VI
18:29
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 27.07.2024 - 31.08.2024: kursuje 27.VII-31.VIII
18:37
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 16.07.2024 - 26.07.2024: kursuje 16.VII-26.VII
19:09
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII w pn-so oprócz świąt oraz 9,16.VI
19:09
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 23.06.2024 - 25.08.2024: kursuje 23.VI-25.VIII w (7) oraz 15.VIII
19:17
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
20:18
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.12.2023 - 14.12.2024:
20:24
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII w soboty, niedziele i święta
20:24
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX w soboty, niedziele i święta
20:24
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 13.12.2024: kursuje 10.VI-13.XII w pn-pt oprócz świąt
20:45
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
20:45
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
20:54
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
21:07
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
22:19
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
22:22
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
22:34
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 06.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 6.IX-13.XII w (5) oraz 31.X, 10.XI
22:36
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 14.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 14.VI-30.VIII w (5) oraz 14.VIII
23:04
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
23:05
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
 

Lubań

05:51
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
05:53
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
08:55
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
08:55
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
10:51
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
10:52
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
12:53
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
12:55
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 10.VI-31.VIII oprócz 23-26.VII
12:55
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 23.07.2024 - 26.07.2024: kursuje 23.VII-26.VII
14:55
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
14:55
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
16:55
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
16:58
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
18:55
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
18:55
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
20:58
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
21:00
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
 

Łódź

přes: Legnica, Wrocław, Kalisz,
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.VIII.2024, od 16 do 17 VIII.2024, 19.VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 14 do 15 VIII.2024, od 20 do 24 VIII.2024, od 26 do 31 VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 2 do 3 VIII.2024, 5.VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 15 do 20 VII.2024, od 22 do 27 VII.2024, od 29 do 31 VII.2024, 1.VIII.2024, od 6 do 10 VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
06:03
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 2 do 7 IX.2024, od 9 do 12 IX.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
 

Warszawa

přes: Legnica, Wrocław, Kalisz, Łódź,
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.VIII.2024, od 16 do 17 VIII.2024, 19.VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 14 do 15 VIII.2024, od 20 do 24 VIII.2024, od 26 do 31 VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 2 do 3 VIII.2024, 5.VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 15 do 20 VII.2024, od 22 do 27 VII.2024, od 29 do 31 VII.2024, 1.VIII.2024, od 6 do 10 VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
06:03
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 2 do 7 IX.2024, od 9 do 12 IX.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
 

Wrocław

přes: Legnica,
04:27
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
04:37
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
05:36
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
05:38
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 13.VIII.2024, od 16 do 17 VIII.2024, 19.VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 14 do 15 VIII.2024, od 20 do 24 VIII.2024, od 26 do 31 VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 2 do 3 VIII.2024, 5.VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
05:59
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 15 do 20 VII.2024, od 22 do 27 VII.2024, od 29 do 31 VII.2024, 1.VIII.2024, od 6 do 10 VIII.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
06:03
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 2 do 7 IX.2024, od 9 do 12 IX.2024
  • (na trasie: Zgorzelec - WARSZAWA CENTRALNA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: WARSZAWA CENTRALNA - WARSZAWA WSCHODNIA): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
06:22
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
06:27
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
07:19
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
07:21
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
08:55
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
08:55
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
10:27
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
10:29
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
12:04
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 15.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 15.VI-31.VIII w (6)
12:24
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 22.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 22.VI-31.VIII oprócz 5-7,10-12.VII
12:24
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
14:06
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
14:16
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
15:12
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 15.07.2024: kursuje 9.VI-15.VII
15:12
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 16.07.2024 - 22.07.2024: kursuje 16.VII-22.VII
15:12
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 23.07.2024 - 31.08.2024: kursuje 23.VII-31.VIII
15:21
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
16:22
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 15.07.2024: kursuje 9.VI-15.VII
16:22
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 16.07.2024 - 25.07.2024: kursuje 16.VII-25.VII
16:22
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 26.07.2024 - 31.08.2024: kursuje 26.VII-31.VIII
16:22
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
17:16
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 21.07.2024: kursuje 10.VI-21.VII w pn-pt oraz 15-16.VI, 20-21.VII
17:16
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 22.07.2024 - 26.07.2024: kursuje 22.VII-26.VII
17:16
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 27.07.2024 - 31.08.2024: kursuje 27.VII-31.VIII w soboty, niedziele i święta
17:16
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 29.07.2024 - 30.08.2024: kursuje 29.VII-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
17:17
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
18:06
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 14.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 14.VI-30.VIII w (5)
18:21
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
18:29
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 15.07.2024: kursuje 9.VI-15.VII oprócz 12-16,18-20.VI
18:29
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 27.07.2024 - 31.08.2024: kursuje 27.VII-31.VIII
18:37
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 16.07.2024 - 26.07.2024: kursuje 16.VII-26.VII
19:09
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII w pn-so oprócz świąt oraz 9,16.VI
19:09
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 23.06.2024 - 25.08.2024: kursuje 23.VI-25.VIII w (7) oraz 15.VIII
19:17
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
20:24
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII w soboty, niedziele i święta
20:24
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX w soboty, niedziele i święta
20:54
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
21:07
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
 

Zgorzelec

04:11
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
04:11
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
07:03
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
07:05
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
11:10
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
11:11
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
13:56
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
13:58
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
15:57
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
16:01
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
17:55
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 15.07.2024: kursuje 9.VI-15.VII oprócz 12,14-16,18-20.VI
17:55
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 16.07.2024 - 22.07.2024: kursuje 16.VII-22.VII
17:55
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 23.07.2024 - 31.08.2024: kursuje 23.VII-31.VIII
17:56
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
19:11
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
19:12
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
22:07
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 1 do 6 IX.2024, od 8 do 12 IX.2024
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Wrocław Główny): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: Wrocław Główny - Zgorzelec): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
22:26
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 12 do 16 VIII.2024, 18.VIII.2024
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Wrocław Główny): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: Wrocław Główny - Zgorzelec): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
22:26
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 9.VIII.2024, 11.VIII.2024
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Wrocław Główny): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: Wrocław Główny - Zgorzelec): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
22:26
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 14 do 19 VII.2024, od 21 do 26 VII.2024, 28.VII.2024
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Wrocław Główny): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: Wrocław Główny - Zgorzelec): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
22:26
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 19 do 23 VIII.2024
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Wrocław Główny): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: Wrocław Główny - Zgorzelec): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
22:26
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 25 do 30 VIII.2024
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Wrocław Główny): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: Wrocław Główny - Zgorzelec): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
22:26
PKP Intercity S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • od 29 do 31 VII.2024, od 1 do 2 VIII.2024, od 4 do 8 VIII.2024
  • (na trasie: WARSZAWA WSCHODNIA - Wrocław Główny): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, przewóz przesyłek konduktorskich, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja, (na trasie: Wrocław Główny - Zgorzelec): rezerwacja obowiązkowa, usługi gastr., pociąg przystosowany do przewozu rowerów - l. miejsc ograniczona, dostępny dla osób poruszających się na wózkach, WiFi, dostępne miejsce do przewijania dziecka, klimatyzacja
23:08
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII oprócz 10-11.VI
23:10
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
 

Żary

06:26
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 11.03.2024 - 30.08.2024: kursuje 11.III-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
06:26
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 08.11.2024: kursuje 2.IX-8.XI w pn-pt oprócz świąt
06:26
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 12.11.2024 - 13.12.2024: kursuje 12.XI-13.XII w pn-pt
09:28
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.03.2024 - 09.11.2024: kursuje 10.III-9.XI
09:28
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.11.2024 - 14.12.2024: kursuje od 10.XI
13:01
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 09.06.2024 - 31.08.2024: kursuje 9.VI-31.VIII
13:01
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 01.09.2024 - 14.12.2024: kursuje od 1.IX
16:31
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 10.06.2024 - 30.08.2024: kursuje 10.VI-30.VIII w pn-pt oprócz świąt
16:31
Koleje Dolnośląskie S.A.

Druh dopravce: vlaky
  • 02.09.2024 - 13.12.2024: kursuje 2.IX-13.XII w pn-pt oprócz świąt
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2024 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů