NOWY SĄCZ, M.D.A.

Nowy Sącz, ob. M. Nowy Sącz

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
minibusyautobusy

MěstoOdjezdy

Busko-Zdrój

přes: Tarnów,
10:00
Polonus

Druh dopravce: autobusy
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Kamienica

20:10
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Czwartek i Wielki Piątek
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Kielce

přes: Tarnów,
09:20
JARO-TUR

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII, nie kursuje 15.05. - 22.05.2020
09:20
BUS-TRANS

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
  • Kurs wykonywany jest autobusem 50 osobowym.
přes: Tarnów, Busko-Zdrój,
10:00
Polonus

Druh dopravce: autobusy
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Košice

přes: Prešov,
18:25
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 8.VIII.2020-10.VIII.2020,13.VIII.2020-16.VIII.2020,20.VIII.2020-23.VIII.2020,27.VIII.2020-30.VIII.2020,3.IX.2020-6.IX.2020,10.IX.2020-13.IX.2020,17.IX.2020-20.IX.2020,24.IX.2020-26.IX.2020
 

Kraków

04:30
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w niedziele
05:30
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:50
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:25
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
07:00
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w niedziele
07:50
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
08:10
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do 13 lipca 2020
08:50
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
09:35
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do 13 lipca 2020
10:15
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
11:00
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
11:30
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
11:35
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 8.VIII.2020-11.VIII.2020,14.VIII.2020-17.VIII.2020,21.VIII.2020-24.VIII.2020,28.VIII.2020-31.VIII.2020,4.IX.2020-7.IX.2020,11.IX.2020-14.IX.2020,18.IX.2020-21.IX.2020,25.IX.2020-26.IX.2020
12:35
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
13:50
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
14:40
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
15:35
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje w sobote
15:55
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
16:00
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje w sobote
  • nie kursuje w niedziele
16:35
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w niedziele
17:15
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
  • Nie kursuje w wigilię
17:45
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
18:10
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w niedziele
  • Nie kursuje w sobote
18:35
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • kursuje w niedziele
19:00
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
 

Krynica-Zdrój

08:25
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 26 XII
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w soboty
10:30
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje 26 XII
  • Nie kursuje w Wielką Sobotę
12:40
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
14:15
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:50
JARO-TUR

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII, nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniu 24.XII, nie kursuje 15.05. - 22.05.2020
14:50
BUS-TRANS

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII
  • Kurs wykonywany jest autobusem 50 osobowym.
16:15
Polonus

Druh dopravce: autobusy
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
16:25
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
18:45
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
20:35
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do 12 lipca 2020
přes: Nawojowa, Frycowa, Maciejowa, Łabowa, Kotów, Nowa Wieś, Roztoka Wielka, Krzyżówka, Mochnaczka Wyżna,
04:45
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
04:45
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
04:45
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
05:00
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
05:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
05:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
05:35
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
05:35
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:35
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w soboty
06:00
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
06:25
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
06:25
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
06:40
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
07:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
07:35
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
08:00
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:10
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
08:10
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
08:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
08:45
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
09:00
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w soboty
09:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
09:25
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
09:55
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty
10:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
10:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
11:25
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
11:25
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
11:30
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
12:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w soboty
12:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
12:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
13:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty
13:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:35
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
14:10
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:35
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
14:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
15:00
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:30
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
15:45
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:45
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:10
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w soboty
16:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
16:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:00
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
17:00
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
17:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
17:45
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
18:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
18:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
18:30
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
19:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
19:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
19:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
20:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
20:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
20:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Lublin

přes: Tarnów,
14:55
Softtravel.pl

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • obowiązkowy wcześniejszy zakup biletu online
  • nie kursuje 16.03 - 04.05 2020
 

Łódź

přes: Tarnów, Kielce, Piotrków Trybunalski,
09:20
JARO-TUR

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII, nie kursuje 15.05. - 22.05.2020
09:20
BUS-TRANS

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
  • Kurs wykonywany jest autobusem 50 osobowym.
 

Muszyna

12:28
Softtravel.pl

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • obowiązkowy wcześniejszy zakup biletu online
  • nie kursuje 16.03 - 04.05 2020
přes: Nawojowa, Frycowa, Maciejowa, Łabowa, Kotów, Nowa Wieś, Roztoka Wielka, Krzyżówka, Mochnaczka Wyżna, Krynica-Zdrój, Powroźnik,
04:45
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
05:00
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
05:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
05:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
05:35
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
05:35
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:35
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w soboty
06:00
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
06:25
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
06:25
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
06:40
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
07:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
07:35
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
08:00
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:10
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
08:10
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
08:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
08:45
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
09:00
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w soboty
09:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
09:25
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
09:55
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty
10:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
10:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
11:25
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
11:25
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
11:30
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
12:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w soboty
12:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
12:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
13:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty
13:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:35
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
14:10
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:35
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
14:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
15:00
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:30
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
15:45
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:45
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:10
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w soboty
16:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
16:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:00
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
17:00
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
17:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
17:45
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
18:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
18:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
18:30
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
19:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
19:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
19:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
20:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
20:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
20:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Obidza

05:55
Lala Bus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
07:55
Lala Bus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
09:50
Lala Bus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
12:55
Lala Bus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
13:30
Lala Bus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje 2 V i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 2 listopada oraz 12 listopada 2018
15:15
Lala Bus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
17:25
Lala Bus

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
 

Ochotnica Górna

06:50
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
  • nie kursuje 2. maja i w piątek po Bożym Ciele
  • nie kursuje 30 kwietnia i 4 maja
  • nie kursuje 2 listopada
 

Piotrków Trybunalski

přes: Tarnów, Kielce,
09:20
JARO-TUR

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII, nie kursuje 15.05. - 22.05.2020
09:20
BUS-TRANS

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
  • Kurs wykonywany jest autobusem 50 osobowym.
 

Piwniczna-Zdrój

11:35
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
15:55
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
19:35
Szwagropol

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje 25.XII i pierwszy Dzień Wielkanocy
 

Prešov

18:25
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 8.VIII.2020-10.VIII.2020,13.VIII.2020-16.VIII.2020,20.VIII.2020-23.VIII.2020,27.VIII.2020-30.VIII.2020,3.IX.2020-6.IX.2020,10.IX.2020-13.IX.2020,17.IX.2020-20.IX.2020,24.IX.2020-26.IX.2020
 

Radom

přes: Tarnów, Busko-Zdrój, Kielce,
10:00
Polonus

Druh dopravce: autobusy
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Szczawa

06:05
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
06:45
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:55
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
08:15
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
09:15
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:15
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
11:35
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:30
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
14:35
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
15:55
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Czwartek i Wielki Piątek
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
17:00
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje w Wielki Czwartek i Wielki Piątek
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
18:40
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • nie kursuje w Wielki Czwartek i Wielki Piątek
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz w Wielką Sobotę
 

Szczawnik

přes: Nawojowa, Frycowa, Maciejowa, Łabowa, Kotów, Nowa Wieś, Roztoka Wielka, Krzyżówka, Mochnaczka Wyżna, Krynica-Zdrój, Powroźnik, Muszyna, Złockie,
05:00
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:35
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
05:35
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
05:35
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w soboty
06:00
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
06:25
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
06:40
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
07:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
07:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
07:35
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
08:10
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
08:10
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
08:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
08:45
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
09:00
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w soboty
09:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
09:25
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
09:55
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
10:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty
10:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
10:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
11:25
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
11:25
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
11:30
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
12:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w soboty
12:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
12:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
13:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w dni świąteczne
  • kursuje w soboty
13:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
13:35
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
14:35
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
14:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
14:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
15:00
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:30
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
15:45
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
15:45
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:10
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • kursuje w soboty
16:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
16:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
17:00
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
17:00
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • kursuje w niedziele
17:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
18:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
18:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
18:30
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
19:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
19:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
19:15
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Tarnów

09:20
JARO-TUR

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII, nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25.XII, nie kursuje 15.05. - 22.05.2020
09:20
BUS-TRANS

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25.XII
  • Kurs wykonywany jest autobusem 50 osobowym.
10:00
Polonus

Druh dopravce: autobusy
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
14:55
Softtravel.pl

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
  • obowiązkowy wcześniejszy zakup biletu online
  • nie kursuje 16.03 - 04.05 2020
 

Tropie

přes: Wielogłowy, Dąbrowa, Zbyszyce, Wola Kurowska, Sienna, Lipie, Gródek nad Dunajcem, Bartkowa, Rożnów, Roztoka,
06:10
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
06:45
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w niedziele i święta
07:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
08:30
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
09:20
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w niedziele i święta
09:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:30
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
11:40
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w niedziele i święta
12:30
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
14:00
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w niedziele i święta
14:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
15:30
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
16:05
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w niedziele i święta
16:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
18:50
RAFATEX

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
 

Warszawa

přes: Kraków,
11:35
FlixBus

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w dniach: 8.VIII.2020-11.VIII.2020,14.VIII.2020-17.VIII.2020,21.VIII.2020-24.VIII.2020,28.VIII.2020-31.VIII.2020,4.IX.2020-7.IX.2020,11.IX.2020-14.IX.2020,18.IX.2020-21.IX.2020,25.IX.2020-26.IX.2020
přes: Tarnów, Busko-Zdrój, Kielce, Radom,
10:00
Polonus

Druh dopravce: autobusy
  • KURS POSPIESZNY
  • nie kursuje 1 I, w pierwszy dzień Świat Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Wola Kosnowa

06:35
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
07:45
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
08:40
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
10:40
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
11:55
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
13:00
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
14:10
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:10
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
16:35
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje w Wielki Czwartek i Wielki Piątek
17:55
Przewóz Osób Zbigniew Kwit

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w Wielki Piątek
  • nie kursuje w Wielki Czwartek i Wielki Piątek
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů