GOŃCZYCE

Gończyce, ob. Sobolew

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusyminibusy

MěstoOdjezdy

Garwolin

08:29
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Kazimierz Dolny

09:15
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia oraz pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje od poniedziałku do soboty
  • nie kursuje do 14.07.2020
09:39
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
  • do odwołania kursuje w soboty i niedziele
11:04
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
  • kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
12:09
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
14:24
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
15:54
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
16:10
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje do odwołania
17:02
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
18:34
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
19:03
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • nie kursuje w Boże Ciało
20:09
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
20:32
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 24 i 25 XII, I dzień św. wielk.
21:24
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
22:08
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia oraz Wielką Sobotę
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 17-18.07.2020
přes: Ryki,
11:59
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do 30.06.2020
 

Łuków

17:09
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE W DNIU 1. I, W DWA DNI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 1 MAJA ; W DZIEŃ BOŻEGO CIAŁA ; 15 SIERPNIA ORAZ 1 LISTOPADA
přes: Stanin,
14:50
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
přes: Adamów, Glinne,
17:09
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE W DNIU 1. I, W DWA DNI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 1 MAJA ; W DZIEŃ BOŻEGO CIAŁA ; 15 SIERPNIA ORAZ 1 LISTOPADA
přes: Żelechów, Krzywda,
20:35
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE W PIĄTKI
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIU 25.XII
 

Nałęczów

přes: Ryki,
09:58
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
13:41
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
15:39
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
 

Puławy

23:25
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • kursuje w niedziele i święta w okresie od 01 maja do 30 września
  • nie kursuje w grudniu
  • nie kursuje do odwołania
 

Ryki

09:58
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
11:59
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do 30.06.2020
13:41
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
15:39
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
 

Warszawa

04:35
Jędrek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt
05:00
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia oraz pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych
  • kursuje od poniedziałku do soboty
05:56
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
06:27
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
08:03
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
08:27
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
08:58
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do 30.06.2020
09:49
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
10:48
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • NIE KURSUJE W DNIU 1. I, W DWA DNI ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIACH 25 i 26.XII
  • NIE KURSUJE 1 MAJA ; W DZIEŃ BOŻEGO CIAŁA ; 15 SIERPNIA ORAZ 1 LISTOPADA
11:16
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
11:47
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje do odwołania
12:25
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
13:12
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • w okresie od 01 marca do 31 października kursuje codziennie
13:12
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • kursuje w okresie 01.11 -28.02
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • nie kursuje do odwołania
13:55
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
14:32
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
15:08
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE W PIĄTKI
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIU 25.XII
16:17
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
17:12
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 24 i 25 XII, I dzień św. wielk.
17:47
Halobus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25.12 i I dzień Świąt Wielkanocy
18:52
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 grudnia i pierwszy dzień Wielkanocy
  • Kurs przyspieszony
  • nie kursuje 17-18.07.2020
20:12
"Trans-Bus Express"

Druh dopravce: minibusy
  • Kurs przyspieszony
  • kursuje w niedziele i święta w okresie od 01 maja do 30 września
  • nie kursuje w grudniu
  • nie kursuje do odwołania
přes: Garwolin,
08:29
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Żelechów

17:45
Jędrek

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piatku oprócz świąt
20:35
PKS w Łukowie S.A.

Druh dopravce: autobusy
  • KURSUJE W PIĄTKI
  • kursuje w niedziele
  • NIE KURSUJE W PIERWSZY DZIEŃ ŚWIĄT WIELKANOCNYCH ORAZ W DNIU 25.XII
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce?Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMindwww.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů