SZCZECIN D.A.

Szczecin, ob. M. Szczecin

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
minibusyautobusy

MěstoOdjezdy

Berlin

přes: Warzymice,
02:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
přes: Warzymice, Schönefeld,
05:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
07:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
09:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
11:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
13:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
15:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
17:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
 

Cherkasy

přes: Poznań, Łódź, Warszawa, Lublin, Kyiv,
07:30
PE AVTOTRANZYT

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje co drugi dzień
 

Goleniów

07:30
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
08:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziału do czwartku
  • Nie kursuje 24-26.12., 31.12., 01.01. w Wielką Sobotę i dwa dni Świąt Wielkanocnych
08:25
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w środy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
08:45
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje we wtorki
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
09:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
09:25
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w środy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
10:20
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od wtorku do piątku
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
12:45
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • Kursuje w soboty i niedziele
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
14:30
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w czwartki
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
15:25
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje we wtorki
  • kursuje w niedziele
  • Nie kursuje 24-26.12., 31.12., 01.01. w Wielką Sobotę i dwa dni Świąt Wielkanocnych
16:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • kursuje w soboty
16:20
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w poniedziałki
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
18:20
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w niedziele
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
18:40
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
19:20
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziału do czwartku
  • kursuje w piątki
  • kursuje w niedziele
  • Nie kursuje 24-26.12., 31.12., 01.01. w Wielką Sobotę i dwa dni Świąt Wielkanocnych
20:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od wtorku do czwartku
  • Nie kursuje 24-26.12., 31.12., 01.01. w Wielką Sobotę i dwa dni Świąt Wielkanocnych
20:15
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
 

Gorzów Wielkopolski

13:00
PKS Gorzów Wlkp. Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
  • Kurs zawieszony od 16.03.2020 do odwołania
  • obsługuje PKS Gorzów Wlkp. Sp. z o.o.
15:10
PKS Gorzów Wlkp. Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Kurs zawieszony od 16.03.2020 do odwołania
  • obsługuje PKS Gorzów Wlkp. Sp. z o.o.
17:30
PKS Gorzów Wlkp. Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele
  • nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
  • Kurs zawieszony od 16.03.2020 do odwołania
  • obsługuje PKS Gorzów Wlkp. Sp. z o.o.
 

Kamień Pomorski

přes: Ostromice,
11:00
PKS Sp. z o.o. Kamień Pomorski

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w okresie ferii letnich
11:00
PKS Sp. z o.o. Kamień Pomorski

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od 01.06 - 23.06. oraz 01.09. - 30.10. w soboty, niedziele i święta
19:30
PKS Sp. z o.o. Kamień Pomorski

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w okresie ferii letnich
 

Kropyvnytskyi

přes: Poznań, Łódź, Warszawa, Lublin, Kyiv, Cherkasy,
07:30
PE AVTOTRANZYT

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje co drugi dzień
 

Kryvyi Rih

přes: Poznań, Łódź, Warszawa, Lublin, Kyiv, Cherkasy, Kropyvnytskyi,
07:30
PE AVTOTRANZYT

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje co drugi dzień
 

Kyiv

přes: Poznań, Łódź, Warszawa, Lublin,
07:30
PE AVTOTRANZYT

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje co drugi dzień
 

Lublin

přes: Poznań, Łódź, Warszawa,
07:30
PE AVTOTRANZYT

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje co drugi dzień
 

Łódź

přes: Poznań,
07:30
PE AVTOTRANZYT

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje co drugi dzień
 

Międzywodzie

09:20
KSK Bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniach 1 stycznia, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje w Wigilię Bożego Narodzenia oraz 01.11
11:35
BenkoBus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
13:10
BenkoBus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
14:20
KSK Bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniach 1 stycznia, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje w Wigilię Bożego Narodzenia oraz 01.11
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje 1 stycznia
16:35
BenkoBus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
18:25
BenkoBus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudnia oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
  • nie kursuje w dni świąteczne
 

Pogorzelica

přes: Ostromice, Kamień Pomorski, Dziwnówek, Rewal, Niechorze,
11:00
PKS Sp. z o.o. Kamień Pomorski

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w okresie ferii letnich
11:00
PKS Sp. z o.o. Kamień Pomorski

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od 01.06 - 23.06. oraz 01.09. - 30.10. w soboty, niedziele i święta
19:30
PKS Sp. z o.o. Kamień Pomorski

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w okresie ferii letnich
 

Poznań

07:30
PE AVTOTRANZYT

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje co drugi dzień
 

Rewal

07:00
KSK Bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniach 1 stycznia, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 11 listopada
  • nie kursuje w Wigilię Bożego Narodzenia oraz 01.11
10:00
KSK Bus

Druh dopravce: minibusy
  • Kursuje w okresie ferii letnich
15:20
KSK Bus

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje w dniach 1 stycznia, pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz 25 i 26 grudnia
  • nie kursuje w Wigilię Bożego Narodzenia oraz 01.11
  • nie kursuje w Wielką Sobotę
  • nie kursuje 11 listopada
přes: Ostromice, Kamień Pomorski, Dziwnówek,
11:00
PKS Sp. z o.o. Kamień Pomorski

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w okresie ferii letnich
11:00
PKS Sp. z o.o. Kamień Pomorski

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje od 01.06 - 23.06. oraz 01.09. - 30.10. w soboty, niedziele i święta
19:30
PKS Sp. z o.o. Kamień Pomorski

Druh dopravce: autobusy
  • Kursuje w okresie ferii letnich
 

Schönefeld

přes: Warzymice,
05:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
07:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
09:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
11:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
13:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
15:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
17:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
přes: Warzymice, Berlin,
02:00
PKS w Szczecinie Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
 

Świnoujście

07:05
JOMSBORG Przewozy Pasażerskie Krajowe i Zagraniczne

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 1.11
  • nie kursuje 11.11
08:20
JOMSBORG Przewozy Pasażerskie Krajowe i Zagraniczne

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
09:30
JOMSBORG Przewozy Pasażerskie Krajowe i Zagraniczne

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
10:35
JOMSBORG Przewozy Pasażerskie Krajowe i Zagraniczne

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało oraz piątek po tym dniu
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
11:35
JOMSBORG Przewozy Pasażerskie Krajowe i Zagraniczne

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 1.11
12:15
JOMSBORG Przewozy Pasażerskie Krajowe i Zagraniczne

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało
  • nie kursuje 11.11
13:30
JOMSBORG Przewozy Pasażerskie Krajowe i Zagraniczne

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
14:30
JOMSBORG Przewozy Pasażerskie Krajowe i Zagraniczne

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
15:20
JOMSBORG Przewozy Pasażerskie Krajowe i Zagraniczne

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje w Boże Ciało oraz piątek po tym dniu
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
15:45
JOMSBORG Przewozy Pasażerskie Krajowe i Zagraniczne

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 1.11
16:35
JOMSBORG Przewozy Pasażerskie Krajowe i Zagraniczne

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
17:45
JOMSBORG Przewozy Pasażerskie Krajowe i Zagraniczne

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
18:45
JOMSBORG Przewozy Pasażerskie Krajowe i Zagraniczne

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
20:10
JOMSBORG Przewozy Pasażerskie Krajowe i Zagraniczne

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
21:10
JOMSBORG Przewozy Pasażerskie Krajowe i Zagraniczne

Druh dopravce: minibusy
  • nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
  • nie kursuje 1 stycznia
  • nie kursuje 24 i 31 grudnia
 

Warszawa

přes: Poznań, Łódź,
07:30
PE AVTOTRANZYT

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje co drugi dzień
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů