ELBLĄG D.A.

Elbląg, ob. M. Elbląg

 

POZOR: Na tabulce nejsou zobrazovány všechny odjezdy do vedlejších měst. Chcete-li zobrazit všechny výsledky pro města vedlejší, použijte vyhledávač jízdních řádů.

 Označení
13:20Obyčejné spojení
13:20Spoje: spěšné, zrychlené, expresní
Spojení má vysvětlivky
Jméno a druh dopravce
autobusy

MěstoOdjezdy

Białystok

přes: Olsztyn,
02:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
  • kurs wykonywany przemiennie z PKS Białystok S.A.
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A.
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kurs międzynarodowy, z możliwoścą przejazdu
  • czas letni
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Grodnooblavtotrans
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kurs międzynarodowy, z możliwoścą przejazdu
  • czas letni
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Grodnooblavtotrans
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kurs międzynarodowy, z możliwoścą przejazdu
  • czas zimowy
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Grodnooblavtotrans
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kurs międzynarodowy, z możliwoścą przejazdu
  • czas zimowy
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Grodnooblavtotrans
 

Braniewo

přes: Pogrodzie,
11:15
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
20:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
přes: Pogrodzie, Frombork,
05:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • POŁĄCZENIE BUSOWE
06:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • POŁĄCZENIE BUSOWE
07:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
09:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • POŁĄCZENIE BUSOWE
10:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • POŁĄCZENIE BUSOWE
12:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
13:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
13:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
14:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:05
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:25
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
15:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • POŁĄCZENIE BUSOWE
17:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
18:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
19:15
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
20:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
21:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31.XII
 

Bydgoszcz

přes: Kwidzyn,
06:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
  • kursuje 01.01.2020
 

Dzierzgoń

08:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
přes: Gronowo Elbląskie, Święty Gaj,
12:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
15:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
přes: Jezioro, Markusy, Zwierzno, Jasna,
14:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Gajewiec

přes: Żurawiec, Markusy, Kępniewo, Zwierzno,
06:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Gdańsk

02:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
  • kurs wykonywany przemiennie z PKS Białystok S.A.
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A.
05:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • KURS POSPIESZNY
07:30
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kurs międzynarodowy, z możliwoścą przejazdu
  • czas letni
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Grodnooblavtotrans
07:30
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kurs międzynarodowy, z możliwoścą przejazdu
  • czas letni
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Grodnooblavtotrans
07:30
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kurs międzynarodowy, z możliwoścą przejazdu
  • czas zimowy
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Grodnooblavtotrans
07:30
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kurs międzynarodowy, z możliwoścą przejazdu
  • czas zimowy
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Grodnooblavtotrans
08:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
09:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje 26.12.2019
  • KURS POSPIESZNY
10:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
12:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
  • kursuje 01.01.2020
14:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
16:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje 01.01.2020
  • KURS POSPIESZNY
16:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
17:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
  • kursuje 01.01.2020
18:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
19:45
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
  • kursuje 01.01.2020
přes: Nowy Dwór Gdański,
06:05
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:05
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
  • w okresie ferii letnich nie kursuje w niedziele i święta [ELB]
  • kursuje 01.01.2020
08:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
08:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
13:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
17:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
17:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje 01.01.2020
  • KURS POSPIESZNY
přes: Nowy Dwór Gdański, Ostaszewo,
05:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje 01.01.2020
 

Gdynia

přes: Gdańsk,
02:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
  • kurs wykonywany przemiennie z PKS Białystok S.A.
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A.
05:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
  • KURS POSPIESZNY
přes: Nowy Dwór Gdański, Gdańsk,
08:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Gładysze

přes: Kwietnik, Młynary, Stare Siedlisko,
13:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Gronowo Elbląskie

12:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
15:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
15:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
přes: Żurawiec, Rachowo,
15:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Hrodna

přes: Olsztyn, Białystok,
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kurs międzynarodowy, z możliwoścą przejazdu
  • czas letni
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Grodnooblavtotrans
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kurs międzynarodowy, z możliwoścą przejazdu
  • czas letni
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Grodnooblavtotrans
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kurs międzynarodowy, z możliwoścą przejazdu
  • czas zimowy
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Grodnooblavtotrans
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kurs międzynarodowy, z możliwoścą przejazdu
  • czas zimowy
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Grodnooblavtotrans
 

Kołobrzeg

přes: Gdańsk, Gdynia, Koszalin,
02:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
  • kurs wykonywany przemiennie z PKS Białystok S.A.
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A.
 

Koszalin

přes: Gdańsk, Gdynia,
02:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
  • kurs wykonywany przemiennie z PKS Białystok S.A.
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A.
 

Krynica Morska

přes: Nowy Dwór Gdański,
05:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • od 01 X do 30 IV nie kursuje w soboty, niedziele i święta. [ELB]
07:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • w okresie ferii letnich kursuje w soboty i niedziele [ELB]
08:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie od 01 X do 30 IV [ELB].
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
09:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • w roku szkolnym kursuje w dni robocze od pon. do pt., w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
09:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
12:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
14:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje 01.01.2020
17:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • w roku szkolnym kursuje w dni robocze od pon. do pt., w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
18:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
přes: Kazimierzowo, Nowy Dwór Gdański,
08:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w okresie od 01.X do 30 IV [ELB].
10:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
11:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • w roku szkolnym kursuje w dni robocze od pon. do pt., w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
  • kursuje 01.01.2020
13:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
14:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
15:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
přes: Marzęcino, Nowy Dwór Gdański, Stegna,
07:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Kwidzyn

06:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
  • kursuje 01.01.2020
 

Kwietniewo

přes: Żurawiec, Stankowo,
13:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Minsk

přes: Olsztyn, Białystok, Hrodna,
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kurs międzynarodowy, z możliwoścą przejazdu
  • czas letni
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Grodnooblavtotrans
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kurs międzynarodowy, z możliwoścą przejazdu
  • czas letni
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Grodnooblavtotrans
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kurs międzynarodowy, z możliwoścą przejazdu
  • czas zimowy
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Grodnooblavtotrans
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kurs międzynarodowy, z możliwoścą przejazdu
  • czas zimowy
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Grodnooblavtotrans
 

Mława

06:45
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
09:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
 

Młynary

16:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
přes: Pomorska Wieś,
14:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
přes: Kwietnik,
13:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
přes: Przezmark,
11:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
18:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Nowy Dwór Gdański

05:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do niedzieli
  • od 01 X do 30 IV nie kursuje w soboty, niedziele i święta. [ELB]
05:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
06:05
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
07:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • w okresie ferii letnich kursuje w soboty i niedziele [ELB]
07:05
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
  • w okresie ferii letnich nie kursuje w niedziele i święta [ELB]
  • kursuje 01.01.2020
08:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
08:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w okresie od 01 X do 30 IV [ELB].
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
08:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
09:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • w roku szkolnym kursuje w dni robocze od pon. do pt., w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
09:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
12:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
13:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
14:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
15:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje 01.01.2020
16:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje 01.01.2020
17:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w piątki
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
17:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje 01.01.2020
  • KURS POSPIESZNY
17:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • w roku szkolnym kursuje w dni robocze od pon. do pt., w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
18:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
přes: Marzęcino,
07:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
přes: Jazowa,
10:05
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
přes: Kazimierzowo,
08:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w okresie od 01.X do 30 IV [ELB].
10:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
11:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • w roku szkolnym kursuje w dni robocze od pon. do pt., w okresie ferii letnich kursuje codziennie [ELB]
  • kursuje 01.01.2020
13:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
14:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • kursuje w okresie ferii letnich
15:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
přes: Marzęcino, Nowy Dwór Gdański, Stegna, Mikoszewo,
15:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
přes: Jazowa, Nowy Dwór Gdański, Stegna, Mikoszewo, Drewnica, Bronowo,
10:05
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Olsztyn

02:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
  • kurs wykonywany przemiennie z PKS Białystok S.A.
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A.
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kurs międzynarodowy, z możliwoścą przejazdu
  • czas letni
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Grodnooblavtotrans
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kurs międzynarodowy, z możliwoścą przejazdu
  • czas letni
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Grodnooblavtotrans
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kurs międzynarodowy, z możliwoścą przejazdu
  • czas zimowy
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Grodnooblavtotrans
18:25
PKS Gdańsk

Druh dopravce: autobusy
  • kurs międzynarodowy, z możliwoścą przejazdu
  • czas zimowy
  • Kurs wykonywany naprzemiennie z Grodnooblavtotrans
 

Orneta

přes: Godkowo,
16:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
přes: Młynary, Wilczęta,
16:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
přes: Pasłęk, Godkowo,
16:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
přes: Węzina, Pasłęk, Godkowo,
06:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
přes: Przezmark, Młynary, Wilczęta,
11:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
 

Pasłęk

16:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
přes: Bogaczewo,
07:45
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty, niedziele i święta
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
08:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
10:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
11:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
11:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
12:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
13:45
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
14:15
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
14:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w dni wolne od pracy (niedziele i święta)
15:25
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
15:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
17:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
přes: Węzina,
06:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
06:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
11:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje od poniedziałku do piątku oraz w niedziele
13:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
15:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
18:45
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
přes: Bogaczewo, Rzeczna,
07:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
09:55
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
11:15
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
12:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:05
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
20:15
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
 

Płońsk

přes: Mława,
09:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
 

Poznań

přes: Kwidzyn, Bydgoszcz,
06:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
  • kursuje 01.01.2020
 

Rychliki

přes: Gronowo Elbląskie, Zwierzno, Nowe Dolno, Stankowo,
15:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Stankowo

přes: Żurawiec,
13:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
16:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
přes: Żurawiec, Dzierzgonka,
14:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w soboty
přes: Żurawiec, Markusy, Dzierzgonka,
06:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
přes: Gronowo Elbląskie, Zwierzno, Nowe Dolno,
15:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
 

Stare Dolno

přes: Krzewsk, Markusy,
08:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w soboty
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
přes: Jezioro, Markusy, Kępniewo,
11:45
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 

Warszawa

přes: Mława,
06:45
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
přes: Mława, Płońsk,
09:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • KURS POSPIESZNY
 

Zwierzno

přes: Żurawiec,
14:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
přes: Gronowo Elbląskie,
15:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
přes: Jezioro, Markusy,
14:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
15:40
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
přes: Żurawiec, Markusy,
08:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
přes: Żurawiec, Markusy, Kępniewo,
06:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
 

Żurawiec

06:10
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje w dni nauki szkolnej
06:50
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
08:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
13:00
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • nie kursuje w okresie ferii letnich
14:20
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych i w dniu 25 XII
  • kursuje w soboty
14:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • kursuje w okresie ferii letnich
15:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
16:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
přes: Markusy,
18:30
PKS w Elblągu Sp. z o.o.

Druh dopravce: autobusy
  • kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
 
Join our newsletter!

Všimli jste si chyby na stránce? Napište nám.

Copyright 2006-2020 by Teroplan S.A.
The website uses GeoLite2 data created by MaxMind www.maxmind.com
Informace týkající se zpracování osobních údajů a cookiesV souvislosti s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (RODO) bychom Vás rádi informovali, že zpracováváme vaše osobní údaje. Podrobnosti o tomto zpracování jsou uvedeny v zásadách ochrany osobních údajů. Současně vás informujeme, že web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich uložením nebo používáním.
Další informace naleznete v podmínkami využití souborů cookies.
Zavřít
Probíhá vyhledávání
vyhledávač jízdních řádů