cz.e-podroznik.pl

Jízdní řády a jízdenky po telefonu:703 402 802
Cena: 2,58 PLN s DPH/min
Service provided by Teroplan S.A.
Vytištěno dne
10.07.2020
CHODZIEŻ, D.A.
Chodzież, ob. Chodzież

Město
Odjezdy
Atanazyn
přes:  Szamocin,
14:30
obyčejný
F u G

Buszewo
přes:  Pietronki, Margonin, Lipiny,
05:45
obyčejný
S

přes:  Pietronki, Margonin, Kowalewo, Czesławice,
11:55
obyčejný
S

Czarnków
přes:  Marunowo,
06:00
obyčejný
S1

Częstochowa
přes:  Poznań, Kalisz, Łódź,
16:00
expresní
an kor
16:00
expresní
kor

Kaczory
přes:  Dziembówko,
07:05
obyčejný
S
11:30
obyčejný
S

Kalisz
přes:  Poznań,
16:00
expresní
an kor
16:00
expresní
kor

Katowice
přes:  Poznań, Kalisz, Łódź, Częstochowa,
16:00
expresní
an kor
16:00
expresní
kor

Kherson
přes:  Poznań, Kalisz, Łódź, Częstochowa, Katowice, Kraków, Vinnytsia,
16:00
expresní
an kor

Khmelnytskyi
přes:  Poznań, Kalisz, Łódź, Częstochowa, Katowice, Kraków, Lviv, Ternopil,
16:00
expresní
kor

Kraków
přes:  Poznań, Kalisz, Łódź, Częstochowa, Katowice,
16:00
expresní
an kor
16:00
expresní
kor

Kyiv
přes:  Poznań, Kalisz, Łódź, Częstochowa, Katowice, Kraków, Lviv, Ternopil, Khmelnytskyi, Vinnytsia, Zhytomyr,
16:00
expresní
kor

Lipiny
přes:  Pietronki, Margonin,
05:45
obyčejný
S

přes:  Radwanki, Margonin,
14:35
obyčejný
S

Lviv
přes:  Poznań, Kalisz, Łódź, Częstochowa, Katowice, Kraków,
16:00
expresní
kor

Łódź
přes:  Poznań, Kalisz,
16:00
expresní
an kor
16:00
expresní
kor

Margonin
přes:  Pietronki,
05:45
obyčejný
S
11:55
obyčejný
S

přes:  Radwanki,
06:40
obyčejný
S
08:00
obyčejný
S
12:10
obyčejný
F u G
12:50
obyčejný
S
14:35
obyčejný
S
15:45
obyčejný
F u G
18:15
obyčejný
S

Mieścisko
přes:  Radwanki, Margonin, Wągrowiec,
06:40
obyčejný
S

Nowy Dwór
přes:  Szamocin,
06:15
obyčejný
F u G
07:45
obyčejný
Ł u G
12:10
obyčejný
F u G
16:15
obyčejný
S

přes:  Szamocin, Heliodorowo, Lipia Góra,
18:15
obyčejný
F u G

přes:  Szamocin, Heliodorowo, Lipia Góra, Swoboda,
14:45
obyčejný
F u G
15:40
obyčejný
F u G

Piła
19:10
expresní
an kor

přes:  Nowa Wieś Ujska, Ujście,
04:55
obyčejný
KPON-SOBROB
06:00
obyčejný
F u G
07:50
obyčejný
KPON-SOBROB
11:10
obyčejný
F u G
13:00
obyčejný
KPON-SOBROB
14:50
obyčejný
KPON-SOBROB
17:15
obyčejný
KPON-SOBROB
20:50
obyčejný
KPON-SOBROB n

Poznań
16:00
expresní
an kor
16:00
expresní
kor

Radwanki
06:40
obyčejný
S
08:00
obyčejný
S
12:10
obyčejný
F u G
12:50
obyčejný
S
14:35
obyčejný
S
15:45
obyčejný
F u G
18:15
obyčejný
S

přes:  Pietronki,
07:50
obyčejný
S

Szamocin
06:15
obyčejný
F u G
07:45
obyčejný
Ł u G
12:10
obyčejný
F u G
13:00
obyčejný
S
13:45
obyčejný
S
14:30
obyčejný
F u G
14:45
obyčejný
F u G
15:20
obyčejný
S
15:40
obyčejný
F u G
16:15
obyčejný
S
18:15
obyčejný
F u G

Ternopil
přes:  Poznań, Kalisz, Łódź, Częstochowa, Katowice, Kraków, Lviv,
16:00
expresní
kor

Vinnytsia
přes:  Poznań, Kalisz, Łódź, Częstochowa, Katowice, Kraków,
16:00
expresní
an kor

přes:  Poznań, Kalisz, Łódź, Częstochowa, Katowice, Kraków, Lviv, Ternopil, Khmelnytskyi,
16:00
expresní
kor

Wągrowiec
přes:  Radwanki, Margonin,
06:40
obyčejný
S
12:10
obyčejný
F u G

Wyszyny
13:40
obyčejný
S

Zhytomyr
přes:  Poznań, Kalisz, Łódź, Częstochowa, Katowice, Kraków, Lviv, Ternopil, Khmelnytskyi, Vinnytsia,
16:00
expresní
kor

Poznámky
F
kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
G
nie kursuje 24 i 31 grudnia
KPON-SOBROB
Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
S
kursuje w dni nauki szkolnej
S1
Kursuje w dni nauki szkolnej
an
Kurs antenowy realizowany z przesiadką w Winnicy - połączenie skomunikowane
kor
w czasie epidemii nie kursuje do 31.07
n
nie kursuje w Wielką Sobotę oraz w dniach 24 i 31 XII
u
nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
Ł
kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych (pon - piątek)