cz.e-podroznik.pl

Jízdní řády a jízdenky po telefonu:703 402 802
Cena: 2,58 PLN s DPH/min
Service provided by Teroplan S.A.
Vytištěno dne
17.11.2019
MORACZ
Moracz, ob. Przybiernów

Město
Odjezdy
Czarnogłowy
06:55
obyčejný
D
07:57
obyčejný
S
11:39
obyčejný
D H
12:59
obyčejný
S
13:59
obyčejný
1 2 5 S
14:49
obyčejný
S
15:49
obyčejný
3 4 S

přes:  Czarnogłowy, Świętoszewko,
07:57
obyčejný
S

Golczewo
10:01
obyčejný
KPON-SOBROB d
12:16
obyčejný
F G 16 -2
15:06
obyčejný
6 R. d +pB
15:06
obyčejný
F G wsz
16:16
obyčejný
F G -2 pt-
19:41
obyčejný
R. F 16 pt-

přes:  Czarnogłowy,
06:55
obyčejný
D

Goleniów
09:19
obyčejný
F G wsz -2
13:19
obyčejný
F G wsz -2

přes:  Przybiernów,
07:08
obyčejný
S
16:11
obyčejný
S

přes:  Czarnogłowy, Łoźnica,
11:39
obyčejný
D H

Kamień Pomorski
přes:  Czarnogłowy, Golczewo, Benice, Śniatowo,
06:55
obyčejný
D

Przybiernów
07:08
obyčejný
S
07:08
obyčejný
S
08:43
obyčejný
D
13:33
obyčejný
1 3 S
14:28
obyčejný
2 4 5 S
15:23
obyčejný
3 5 S
16:11
obyčejný
S
16:20
obyčejný
D
16:23
obyčejný
1 2 4 S

přes:  Czarnogłowy, Łoźnica, Dzieszkowo, Babigoszcz,
12:59
obyčejný
S
13:59
obyčejný
1 2 5 S
14:49
obyčejný
S
15:49
obyčejný
3 4 S

Szczecin
06:49
obyčejný
KPON-SOBROB d
11:14
obyčejný
KPON-SOBROB d
16:14
obyčejný
F G -2 16

Poznámky
+pB
dodatkowo kursuje w piątek po Bożym Ciele
-2
nie kursuje 2 maja
1
kursuje w poniedziałki
16
nie kursuje 16 siepnia 2019
2
kursuje we wtorki
3
kursuje w środy
4
kursuje w czwartki
5
kursuje w piątki
6
kursuje w soboty
D
kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku oprócz świat
F
kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
G
nie kursuje 24 i 31 grudnia
H
kursuje w okresie wakacji i ferii szkolnych w dni robocze
KPON-SOBROB
Kursuje od poniedziałku do soboty w dni powszednie
R.
nie kursuje w dni świąteczne
S
kursuje w dni nauki szkolnej
d
nie kursuje w Wielką Sobotę
pt-
nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
wsz
nie kursuje w okresie ferii letnich