cz.e-podroznik.pl

Jízdní řády a jízdenky po telefonu:703 402 802
Cena: 2,58 PLN s DPH/min
Service provided by Teroplan S.A.
Vytištěno dne
03.07.2020
PRANDOCIN
Prandocin, ob. Słomniki

Město
Odjezdy
Działoszyce
07:18
spěšný
F a l
07:19
spěšný
6 a 31 +BB
08:05
spěšný
6 a +BB
08:19
spěšný
7 + a w
09:03
spěšný
F a l
10:03
spěšný
F a l
11:33
spěšný
F a l
11:49
spěšný
6 a 31 +BB
12:15
spěšný
F a l
13:13
spěšný
F a l
13:39
spěšný
C a 31
14:23
spěšný
F a l
15:59
spěšný
F a l
16:45
spěšný
F a l
17:19
spěšný
6 a 31 +BB
18:00
spěšný
7 + a w
18:05
spěšný
6 a 244 +BB
18:10
spěšný
F a m
19:00
spěšný
F a m
20:25
spěšný
F a m

Kraków
05:46
spěšný
1-7 a +BB
06:26
spěšný
6 a +BB
07:06
spěšný
F a
07:56
obyčejný
F d w m
08:11
spěšný
F a l
09:16
spěšný
6 a 31 +BB
09:26
spěšný
F a l
10:16
spěšný
6 a
10:26
spěšný
F a l
10:46
spěšný
7 + a w
11:31
spěšný
F a l
12:09
obyčejný
F d w m
12:44
spěšný
F a l
13:16
obyčejný
F d w m
14:11
spěšný
F a l
15:01
spěšný
F a l
15:06
spěšný
6 a 31
15:26
obyčejný
F d w m
15:46
obyčejný
F d w m
16:16
spěšný
F a l
16:26
spěšný
C a
17:16
spěšný
F a m
17:56
obyčejný
F d w m
18:26
obyčejný
F d w m
18:46
spěšný
F a m
21:06
obyčejný
F d w m

přes:  Słomniki,
04:41
spěšný
nku G nie
04:56
obyčejný
F1 WLK +bn 16
04:56
obyčejný
7 kur 13m ko2
04:56
spěšný
+bn2 kur
05:26
spěšný
1-73 nie nku
05:36
spěšný
F4 g24 w5 kor
05:51
obyčejný
F1 xy nie kor6
06:02
spěšný
F4 kor nie wak
06:04
spěšný
F4 g24 w7 kor
06:06
spěšný
C mgW +bn2 27+
06:06
obyčejný
+bn kur
06:14
spěšný
F4 g24 w5 kor
06:31
obyčejný
F1 xy kor6 nie
06:46
obyčejný
68 WS kor6 l+g
06:51
spěšný
F4 kor wak nie
06:56
spěšný
66 G kor =
07:01
spěšný
F4 g24 w5 kor
07:16
obyčejný
F1 X kor6 nie
07:16
spěšný
N 7 ko29 lis
07:21
spěšný
w7 610 F4 kor
07:26
obyčejný
C11 ko2 nie nku
07:46
obyčejný
+bn kur
07:46
spěšný
+bn2 kur
07:59
spěšný
F4 g24 w5 kor
08:26
spěšný
F4 g24 w5 kor
08:31
spěšný
C mgW +bn2 27+
08:31
obyčejný
+bn kur
08:56
obyčejný
68 F1 kor6 G12
09:09
spěšný
F4 g24 w5 kor
09:21
spěšný
66 G kor =
09:33
spěšný
F4 g24 wak kor
09:46
obyčejný
F1 xy kor6 nie
09:51
obyčejný
C11 2l+ +bn 16+
09:51
spěšný
+bn2 kur
10:38
spěšný
66 G kor =
10:41
obyčejný
68 WS l+g kor6
10:41
spěšný
F4 g24 kor w7
10:51
obyčejný
F1 X kor6 nie
10:56
spěšný
610 nku E kor
11:18
spěšný
F4 g24 kor w7
11:26
obyčejný
68 WS l+g kor6
11:26
spěšný
C mgW +bn2 27+
11:26
obyčejný
+bn kur
11:51
obyčejný
F1 X kor6 nie
11:56
spěšný
F4 g24 w5 kor
12:16
obyčejný
C11 245 16+ +bn
12:16
spěšný
+bn2 kur
12:26
obyčejný
F1 xy kor6 nie
12:34
spěšný
F4 g24 w5 kor
12:56
obyčejný
68 WS kor6 78+
13:04
spěšný
F4 g24 w5 kor
13:16
spěšný
66 G kor =
13:28
obyčejný
F1 xy kor6 nie
13:51
obyčejný
68 WS kor6 78+
13:59
spěšný
F4 g24 kor wak
14:06
spěšný
C mgW +bn2 27+
14:06
obyčejný
+bn kur
14:21
obyčejný
F1 xy kor6 nie
14:31
obyčejný
F1 xy kor6 nie
14:33
spěšný
F4 g24 w5 kor
14:41
obyčejný
68 rr kor6 e1
14:46
obyčejný
7 lis rw ko2
14:53
spěšný
F4 g24 w5 kor
15:03
spěšný
F4 g24 w5 kor
15:16
spěšný
C nku ko29 nie
15:26
obyčejný
+bn kur
15:26
spěšný
+bn2 kur
15:30
spěšný
F4 g24 w5 kor
15:36
obyčejný
F1 xy kor6 nie
15:46
spěšný
F4 g24 kor w7
16:01
obyčejný
68 WS l+g kor6
16:31
obyčejný
F1 X kor6 nie
16:41
spěšný
C nie nku ko29
16:46
obyčejný
+bn kur
16:46
spěšný
+bn2 kur
16:48
spěšný
F4 g24 kor w7
17:11
obyčejný
68 ea 11- kor6
17:19
spěšný
F4 g24 w5 kor
17:36
obyčejný
68 ea 11- kor6
17:36
obyčejný
F1 xy kor6 nie
17:36
spěšný
66 G kor =
17:54
spěšný
F4 g24 w5 kor
18:06
obyčejný
7 + kur +bn
18:06
spěšný
66 +bn2 kur kor
18:14
spěšný
F4 g24 w5 kor
19:01
spěšný
F4 g24 kor w7
19:31
obyčejný
F1 xy kor6 nie
19:31
obyčejný
68 WS +bn 16+
19:31
spěšný
+ 7 +bn2 ko29
20:06
obyčejný
F1 xy kor6 nie
20:06
spěšný
1-73 w5 nie
20:16
obyčejný
+bn kur
20:16
spěšný
+bn2 kur
20:26
spěšný
W
20:41
spěšný
F4 g24 w5 kor
21:16
obyčejný
7 lis rw ko2
21:41
obyčejný
68 F1 nie kor6

Miechów
06:03
spěšný
nie w5
06:23
obyčejný
F1 xy kor6 nie
06:28
obyčejný
7 lis - ko2
06:48
spěšný
1-73 nie nku
06:53
obyčejný
+bn kur
06:53
spěšný
+bn2 kur
07:03
spěšný
F4 nie w5 kor
07:38
obyčejný
F1 nie kor6 78-
07:38
obyčejný
+bn kur
07:38
spěšný
+bn2 kur
07:41
spěšný
F4 g24 wak kor
07:48
spěšný
C nie ko29 nku
07:53
spěšný
F4 g24 w5 kor
08:18
obyčejný
68 e1 kor6 ea
08:23
obyčejný
F1 xy nie kor6
08:30
spěšný
F4 g24 wak kor
08:33
spěšný
66 wG kor =
08:43
spěšný
p d13 ko29 G
08:55
spěšný
66 wG kor =
09:07
spěšný
F4 g24 w5 kor
09:08
obyčejný
C11 245 ko2 nie
09:08
obyčejný
+bn
09:08
spěšný
+bn2 kur
09:18
obyčejný
F1 xy nie kor6
09:38
spěšný
F4 g24 wak kor
09:58
spěšný
C nku ko29 nie
10:08
obyčejný
+bn kur
10:08
spěšný
+bn2 kur
10:13
spěšný
F4 g24 w5 kor
10:41
spěšný
F4 g24 w5 kor
10:43
obyčejný
68 11- WS kor6
10:43
spěšný
66 G kor =
10:45
obyčejný
F1 xy nie kor6
11:03
spěšný
F4 g24 wak kor
11:05
obyčejný
F d w m
11:28
obyčejný
C11 245 ko2 nie
11:28
obyčejný
+bn
11:28
spěšný
+bn2 kur
11:43
obyčejný
F1 xy kor6 nie
12:08
obyčejný
68 WS kor6 2l+
12:10
spěšný
F4 g24 w5 kor
12:28
spěšný
66 G kor =
12:36
obyčejný
xy F1 nie kor6
12:45
spěšný
F4 G wak kor
12:53
spěšný
C ko29 nku nie
12:58
obyčejný
68 ko2 l+g 78+
12:58
obyčejný
+bn kur
12:58
spěšný
+bn2 kur
13:31
obyčejný
F1 kor6 xy nie
13:31
spěšný
F4 g24 kor wak
13:49
obyčejný
F d w m
14:03
obyčejný
C11 F1 SNP nie
14:11
spěšný
F4 g24 w5 kor
14:28
obyčejný
68 kur l+g kor6
14:28
obyčejný
+bn
14:28
spěšný
+bn2 kur
14:43
spěšný
kor F4 610 nku
14:55
obyčejný
F d w m
15:08
obyčejný
F1 nie xy kor6
15:28
obyčejný
68 WS 78+ kor6
15:38
spěšný
F4 g24 kor w7
15:48
spěšný
C mgW 78+14 16+15
15:48
obyčejný
+bn kur
16:08
obyčejný
F1 xy kor6 nie
16:10
spěšný
F4 g24 w5 kor
16:23
obyčejný
C11 F1 SNP nie
16:35
spěšný
F4 g24 w5 kor
16:52
spěšný
F4 g24 w5 kor
16:53
spěšný
C B WE ko29
16:53
obyčejný
+bn kur
17:09
obyčejný
F w d m
17:19
spěšný
F4 g24 w5 kor
17:23
obyčejný
F1 xy kor6 nie
17:38
obyčejný
68 WS l+g kor6
17:39
obyčejný
F d w m
17:48
spěšný
F4 g24 w5 kor
18:18
spěšný
F4 g24 kor w7
18:23
obyčejný
F1 X kor6 nie
18:23
spěšný
C mgW 27+ 2l+
18:23
obyčejný
+bn kur
18:43
obyčejný
68 WS 78+ kor6
18:48
spěšný
F4 g24 kor w7
19:03
spěšný
66 G ko29 =
19:08
obyčejný
68 WS l+g kor6
19:18
obyčejný
F1 xy kor6 nie
19:18
spěšný
F4 g24 w5 kor
19:35
obyčejný
F d w m
19:43
obyčejný
7 ko2 lis 13m
19:43
obyčejný
+bn kur
19:43
spěšný
+bn2 kur
19:48
spěšný
66 G kor =
19:53
spěšný
F4 g24 w5 kor
20:09
obyčejný
F d w m
20:43
spěšný
F4 g24 kor w7
21:03
obyčejný
68 kur 16+ +bn
21:03
spěšný
7 + mgW kur
21:08
obyčejný
F1 xy kor6 nie
21:48
obyčejný
F1 xy kor6 nie
21:48
spěšný
C d13 +bn2 ko29
21:48
obyčejný
+bn kur
21:53
spěšný
F4 24- nie kor
22:13
spěšný
F4 g24 w5 kor
22:45
obyčejný
F d w m
23:13
obyčejný
C11 F1 SNP nie

Poznámky
+
kursuje w dni świąteczne
+BB
dadatkowo kursuje w Boże Ciało
+bn
Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
+bn2
kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
-
nie kursuje w dni świąteczne
1-7
Kursuje od poniedziałku do niedzieli
1-73
kursuje codziennie
11-
nie kursuje 11 XI
13m
kursuje dodatkowo 1 i 3 maja
16
nie kursuje 16.08.2019
16+
dodatkowo kurusje 16.08.2019
16+15
dodatkowo kursuje 16.08.2019
24-
nie kursuje 2 i 4 maja
244
dodatkowo kursuje 24 XII i 31 XII
245
kursuje 2, 4 i 5 maja
27+
kursuje 27 grudnia 2019
2l+
kursuje dodatkowo 2 listopada
31
dodatkowo kursuje 31.12
6
kursuje w soboty
610
kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
66
kursuje w soboty bez świąt
68
kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
7
kursuje w niedziele
78+
kursuje 27-28 grudnia
78+14
kursuje dodatkowo 27, 28 grudnia
78-
nie kursuje 27-28 grudnia
=
nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
B
kursuje 24-26.12, 31.12 oraz Nowy Rok
C
kursuje w soboty, niedziele i święta
C11
kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
E
kursuje dodatkowo w piątek po Bożym Ciele
F
kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
F1
kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
F4
kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
G
nie kursuje 24.12 oraz 31.12
G12
nie kursuje 24. i 31.12.
N
nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
SNP
nie kursuje w Wielką Sobotę oraz dwa dni Świąt Wielkanocnych
W
Kursuje w Święta Wielkanocne
WE
kursuje w Śwęta Wielkanocne i w piątek po Bożym Ciele
WLK
kursuje w Wielką Sobotę i 2. dni Świąt Wielkanocnych
WS
nie kursuje w Wielką Sobotę
X
nie kursuje w okresie wakacji
a
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
d
nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
d13
nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
e1
kursuje w piątek po Bożym Ciele
ea
nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
g24
nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
ko2
kursuje codziennie 19-29 marca 2020
ko29
kursuje codziennie w okresie 19-29 marca 2020
kor
nie kursuje w okresie 19-29 marca 2020
kor6
nie kursuje 19-29 marca 2020
kur
kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
l
nie kursuje w dniu 31.XII
l+g
nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
lis
kursuje 1 i 11 listopada
m
nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
mgW
kursuje dodatkowo w Wigilię, Sylwestra oraz Święta Wielkanocne
nie
nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
nku
nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
p
nie kursuje w soboty
rr
nie kursuje w Wielką Sobotę i 2 dni świąt Wielkiej Nocy, 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
rw
nie kursuje w Wielką Niedzielę, 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
w
nie kursuje w dzień Bożego Ciała
w5
nie kursuje w Święta Wielkan.
w7
nie kursuje od 1.07 do 31.08
wG
nie kursuje w Święta Wielkanocne oraz 24 i 31 grudnia
wak
nie kursuje w wakacje
xy
nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele