cz.e-podroznik.pl

Jízdní řády a jízdenky po telefonu:703 402 802
Cena: 2,58 PLN s DPH/min
Service provided by Teroplan S.A.
Vytištěno dne
21.11.2019
PRANDOCIN
Prandocin, ob. Słomniki

Město
Odjezdy
Działoszyce
06:39
spěšný
F a l
07:18
spěšný
F a l
07:19
spěšný
6 a 31 +BB
08:05
spěšný
6 a +BB 2m
08:19
spěšný
7 + a w
09:03
spěšný
F a l
10:03
spěšný
F a l
10:25
spěšný
6 a 31 +BB
10:30
spěšný
F a l
10:45
spěšný
7 + a w
11:33
spěšný
F a l
11:49
spěšný
6 a 31 +BB
12:15
spěšný
F a l
13:13
spěšný
F a l
13:39
spěšný
C a 31 2m
14:23
spěšný
F a l
15:05
spěšný
6 a 31 +BB
15:09
spěšný
7 + a w
15:25
spěšný
F a l
15:59
spěšný
F a l
16:45
spěšný
F a l
17:19
spěšný
6 a 31 +BB
18:00
spěšný
7 + a w
18:05
spěšný
6 a 244 +BB
18:10
spěšný
F a m
19:00
spěšný
F a m
20:25
spěšný
F a m
20:25
spěšný
C a 2m

Kraków
05:13
spěšný
F a l
05:46
spěšný
E a +BB
06:26
spěšný
6 a 31 +BB
06:46
spěšný
7 + a w
07:11
spěšný
F a
07:56
obyčejný
F d w m
08:11
spěšný
F a l
08:13
spěšný
C a 31 2m
08:41
spěšný
F a l
09:16
spěšný
6 a 31 +BB
09:26
spěšný
F a l
10:16
spěšný
C a 2m
10:26
spěšný
F a l
10:46
spěšný
7 + a w
11:31
spěšný
F a l
12:09
obyčejný
F d w m
12:44
spěšný
F a l
12:46
spěšný
6 a 31 +BB
13:11
spěšný
7 + a w
13:16
obyčejný
F d w m
13:41
spěšný
F a l
14:11
spěšný
F a l
15:01
spěšný
F a l
15:06
spěšný
6 a 31 +BB
15:26
obyčejný
F d w m
15:46
obyčejný
F d w m
16:16
spěšný
F a l
16:26
spěšný
C a 244 2m
17:16
spěšný
F a m
17:56
obyčejný
F d w m
18:26
obyčejný
F d w m
18:46
spěšný
F a m
18:46
spěšný
C a 2m
21:06
obyčejný
F d w m

přes:  Słomniki,
04:41
spěšný
nku G nie
04:56
obyčejný
F1 WLK +bn 16
04:56
obyčejný
7 kur 13m lis
04:56
spěšný
+bn2 kur
05:26
spěšný
1-7 nie nku
05:36
spěšný
F3 g24 w4 16
05:51
obyčejný
F1 xy nie 16
06:02
spěšný
F3 e nie wak
06:04
spěšný
F3 g24 w5 e
06:06
spěšný
C6 mgW +bn2 16+
06:06
obyčejný
+bn kur
06:14
spěšný
F3 g24 w4 16
06:31
obyčejný
F1 xy 16 nie
06:46
obyčejný
67 WS 16+8 l+g
06:51
spěšný
F3 e wak nie
06:56
spěšný
66 G 16+ =
07:01
spěšný
F3 g24 w4 16
07:16
obyčejný
F1 X e2 nie
07:16
spěšný
N 7 15+ lis
07:21
spěšný
w5 69 F3 nku
07:26
obyčejný
C10 16+8 nie nku
07:46
obyčejný
+bn kur
07:46
spěšný
+bn2 kur
07:59
spěšný
F3 g24 w4 16
08:26
spěšný
F3 g24 w4 16
08:31
spěšný
C6 mgW +bn2 16+
08:31
obyčejný
+bn kur
08:56
obyčejný
67 F1 WS G11
09:09
spěšný
F3 g24 w4 16
09:21
spěšný
66 G 16+ =
09:33
spěšný
F3 g24 wak e
09:46
obyčejný
F1 xy 16 nie
09:51
obyčejný
C10 2l+ +bn 16+8
09:51
spěšný
+bn2 kur
10:38
spěšný
66 G 16+ =
10:41
obyčejný
67 WS l+g 16+8
10:41
spěšný
F3 g24 e w5
10:51
obyčejný
F1 X e2 nie
10:56
spěšný
69 nku E12 16+
11:18
spěšný
F3 g24 e w5
11:26
obyčejný
67 WS l+g 16+8
11:26
spěšný
C6 mgW +bn2 16+
11:26
obyčejný
+bn kur
11:51
obyčejný
F1 X e2 nie
11:56
spěšný
F3 g24 w4 16
12:16
obyčejný
C10 245 16+8 +bn
12:16
spěšný
+bn2 kur
12:26
obyčejný
F1 xy 16 nie
12:34
spěšný
F3 g24 w4 16
12:56
obyčejný
67 WS 16+8 78+
13:04
spěšný
F3 g24 w4 16
13:16
spěšný
66 G 16+ =
13:28
obyčejný
F1 xy 16 nie
13:51
obyčejný
67 WS 16+8 78+
13:59
spěšný
F3 g24 e wak
14:06
spěšný
C6 mgW +bn2 16+
14:06
obyčejný
+bn kur
14:21
obyčejný
F1 xy 16 nie
14:31
obyčejný
F1 xy 16 nie
14:33
spěšný
F3 g24 w4 16
14:41
obyčejný
67 rr 16+8 e1
14:46
obyčejný
7 lis rw 15+
14:53
spěšný
F3 g24 w4 16
15:03
spěšný
F3 g24 w4 16
15:16
spěšný
C6 nku 16+ nie
15:26
obyčejný
+bn kur
15:26
spěšný
+bn2 kur
15:30
spěšný
F3 g24 w4 16
15:36
obyčejný
F1 xy 16 nie
15:46
spěšný
F3 g24 e w5
16:01
obyčejný
67 WS l+g 16+8
16:31
obyčejný
F1 X e2 nie
16:41
spěšný
C6 nie nku 16+
16:46
obyčejný
+bn kur
16:46
spěšný
+bn2 kur
16:48
spěšný
F3 g24 e w5
17:11
obyčejný
67 ea 11- 16+8
17:19
spěšný
F3 g24 w4 16
17:36
obyčejný
F1 xy 16 nie
17:36
obyčejný
67 ea 11- 16+8
17:36
spěšný
66 G 16+ =
17:54
spěšný
F3 g24 w4 16
18:06
obyčejný
7 + kur +bn
18:06
spěšný
66 +bn2 kur 16+
18:14
spěšný
F3 g24 w4 16
19:01
spěšný
F3 g24 e w5
19:31
obyčejný
F1 xy 16 nie
19:31
obyčejný
67 WS +bn 16+8
19:31
spěšný
+ 7 +bn2 W
20:06
obyčejný
F1 xy 16 nie
20:06
spěšný
1-7 w4 nie
20:16
obyčejný
+bn kur
20:16
spěšný
+bn2 kur
20:26
spěšný
W
20:41
spěšný
F3 g24 w4 16
21:16
obyčejný
7 lis rw 15+
21:41
obyčejný
67 F1 nie WS

Miechów
06:03
spěšný
nie 78+13 w4
06:23
obyčejný
F1 xy 16 nie
06:28
obyčejný
7 lis - 15+
06:48
spěšný
1-7 nie nku
06:53
obyčejný
+bn kur
06:53
spěšný
+bn2 kur
07:03
spěšný
F3 nie w4 16
07:38
obyčejný
F1 nie 16 78-
07:38
obyčejný
+bn kur
07:38
spěšný
+bn2 kur
07:41
spěšný
F3 g24 wak e
07:48
spěšný
C6 nie 16+ nku
07:53
spěšný
F3 g24 w4 16
08:18
obyčejný
67 e1 16+8 ea
08:23
obyčejný
F1 xy nie 16
08:30
spěšný
F3 g24 wak e
08:33
spěšný
66 wG 16+ =
08:43
spěšný
p d14 16 G
08:55
spěšný
66 wG 16+ =
09:07
spěšný
F3 g24 w4 16+
09:08
obyčejný
C10 245 16+8 nie
09:08
obyčejný
+bn
09:08
spěšný
+bn2 kur
09:18
obyčejný
F1 xy nie 16
09:38
spěšný
F3 g24 wak e
09:58
spěšný
C6 nku 16+ nie
10:08
obyčejný
+bn kur
10:08
spěšný
+bn2 kur
10:13
spěšný
F3 g24 w4 16
10:41
spěšný
F3 g24 w4 16
10:43
obyčejný
67 11- WS 16+8
10:43
spěšný
66 G 16+ =
10:45
obyčejný
F1 xy nie 16
11:03
spěšný
F3 g24 wak e
11:05
obyčejný
F d w m
11:28
obyčejný
C10 245 16+8 nie
11:28
obyčejný
+bn
11:28
spěšný
+bn2 kur
11:43
obyčejný
F1 xy 16 nie
12:08
obyčejný
67 WS 16+8 2l+
12:10
spěšný
F3 g24 w4 16
12:28
spěšný
66 G 16+ =
12:36
obyčejný
xy F1 nie 16
12:45
spěšný
F3 G wak e
12:53
spěšný
C6 16+ nku nie
12:58
obyčejný
67 16+8 l+g 78+
12:58
obyčejný
+bn kur
12:58
spěšný
+bn2 kur
13:31
obyčejný
F1 16 xy nie
13:31
spěšný
F3 g24 e wak
13:49
obyčejný
F d w m
14:03
obyčejný
C10 F1 SNP nie
14:11
spěšný
F3 g24 w4 16
14:28
obyčejný
67 kur l+g 16+8
14:28
obyčejný
+bn
14:28
spěšný
+bn2 kur
14:43
spěšný
G F3 69 nku
14:55
obyčejný
F d w m
15:08
obyčejný
F1 nie xy 16
15:28
obyčejný
67 WS 78+ 16+8
15:38
spěšný
F3 g24 e w5
15:48
spěšný
C6 mgW 78+13 16+
15:48
obyčejný
+bn kur
16:08
obyčejný
F1 xy 16 nie
16:10
spěšný
F3 g24 w4 16
16:23
obyčejný
C10 F1 SNP nie
16:35
spěšný
F3 g24 w4 16
16:52
spěšný
F3 g24 w4 16
16:53
spěšný
C6 B WE 16+
16:53
obyčejný
+bn kur
17:09
obyčejný
F w d m
17:19
spěšný
F3 g24 w4 16
17:23
obyčejný
F1 xy 16 nie
17:38
obyčejný
67 WS l+g 16+8
17:39
obyčejný
F d w m
17:48
spěšný
F3 g24 w4 16
18:18
spěšný
F3 g24 e w5
18:23
obyčejný
F1 X e2 nie
18:23
spěšný
C6 mgW 16+ 2l+
18:23
obyčejný
+bn kur
18:43
obyčejný
67 WS 78+ 16+8
18:48
spěšný
F3 g24 e w5
19:03
spěšný
66 G 16+ =
19:08
obyčejný
67 WS l+g 16+8
19:18
obyčejný
F1 xy 16 nie
19:18
spěšný
F3 g24 w4 16
19:35
obyčejný
F d w m
19:43
obyčejný
7 15+ lis 13m
19:43
obyčejný
+bn kur
19:43
spěšný
+bn2 kur
19:48
spěšný
66 G 16+ =
19:53
spěšný
F3 g24 w4 16
20:09
obyčejný
F d w m
20:43
spěšný
F3 g24 e w5
21:03
obyčejný
67 kur 16+8 +bn
21:03
spěšný
7 + mgW kur
21:08
obyčejný
F1 xy 16 nie
21:48
obyčejný
F1 xy 16 nie
21:48
spěšný
C6 d14 +bn2 16+
21:48
obyčejný
+bn kur
21:53
spěšný
F3 24- nie 16
22:13
spěšný
F3 g24 w4 16
22:45
obyčejný
F d w m
23:13
obyčejný
C10 F1 SNP nie

Poznámky
+
kursuje w dni świąteczne
+BB
dadatkowo kursuje w Boże Ciało
+bn
Kursuje w okresie świąt Bożego Narodzenia: 24 XII - 26 XII oraz 31 XII - 1 I
+bn2
kursuje w dni 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
-
nie kursuje w dni świąteczne
1-7
kursuje codziennie
11-
nie kursuje 11 XI
13m
kursuje dodatkowo 1 i 3 maja
15+
kursuje 15.08
16
nie kursuje 16.08.2019
16+
dodatkowo kursuje 16.08.2019
16+8
dodatkowo kurusje 16.08.2019
24-
nie kursuje 2 i 4 maja
244
dodatkowo kursuje 24 XII i 31 XII
245
kursuje 2, 4 i 5 maja
2l+
kursuje dodatkowo 2 listopada
2m
dodatkowo kursuje 2 maja
31
dodatkowo kursuje 31.12
6
kursuje w soboty i 21.06
66
kursuje w soboty bez świąt
67
kursuje w soboty oraz 12 listopada 2018
69
kursuje w soboty, dodatkowo kursuje 12 listopada 2018
7
kursuje w niedziele
78+
kursuje 27-28 grudnia
78+13
kursuje dodatkowo 27, 28 grudnia
78-
nie kursuje 27-28 grudnia
=
nie kursuje 1 listopada i Wlk. Sb
B
kursuje 24-26.12, 31.12 oraz Nowy Rok
C
kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 21.06
C10
kursuje w soboty, niedziele i święta oraz 12 listopada 2018
C6
kursuje w soboty, niedziele i święta
E
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
E12
kursuje dodatkowo w piątek po Bożym Ciele
F
kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze oprócz 21 czerwca
F1
kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze
F3
kursuje od poniedziałku do piątku w dni robocze, nie kursuje 12 listopada 2018
G
nie kursuje 24.12 oraz 31.12
G11
nie kursuje 24. i 31.12.
N
nie kursuje 25 i 26 grudzień oraz w Święta Wielkanocne
SNP
nie kursuje w Wielką Sobotę oraz dwa dni Świąt Wielkanocnych
W
Kursuje w Święta Wielkanocne
WE
kursuje w Śwęta Wielkanocne i w piątek po Bożym Ciele
WLK
kursuje w Wielką Sobotę i 2. dni Świąt Wielkanocnych
WS
nie kursuje w Wielką Sobotę
X
nie kursuje w okresie wakacji
a
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniu 25 XII
d
nie kursuje w dniu 1.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26 XII
d14
nie kursuje w dniu 01.I, w pierwszy i drugi dzień Świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
e
nie kursuje w piątek po Bożym Ciele
e1
kursuje w piątek po Bożym Ciele
e2
nie kursjue w piątek po Bożym Ciele
ea
nie kursuje w Wielką Sobotę oraz 24 i 31 grudnia
g24
nie kursuje 2 i 4 maja oraz 24 i 31 grudnia
kur
kursuje dodatkowo w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny
l
nie kursuje w dniu 31.XII
l+g
nie kursuje 11 listopada oraz 24 i 31 grudnia
lis
kursuje 1 i 11 listopada
m
nie kursuje w dniach 24 i 31.XII
mgW
kursuje dodatkowo w Wigilię, Sylwestra oraz Święta Wielkanocne
nie
nie kursuje 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
nku
nie kursuje w Wielką Sobotę, Wielkanoc oraz Poniedziałek Wielkanocny
p
nie kursuje w soboty
rr
nie kursuje w Wielką Sobotę i 2 dni świąt Wielkiej Nocy, 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
rw
nie kursuje w Wielką Niedzielę, 24-26 grudnia, 31 grudnia oraz 1 stycznia
w
nie kursuje w dzień Bożego Ciała
w4
nie kursuje w Święta Wielkan.
w5
nie kursuje od 1.07 do 31.08
wG
nie kursuje w Święta Wielkanocne oraz 24 i 31 grudnia
wak
nie kursuje w wakacje
xy
nie kursuje 2, 4 i 5 maja oraz w piątek po Bożym Ciele