Jízdní řády MZK Gorzów Wielkopolski ???cs__#Latn.bodies.seoIndexCarrierPage.inline??? 133
Č.p. | Podrobnosti |
---|---|
1 | Zakład Energetyczny - Katedra - Wał Okrężny - Zielona - Woskowa - Owcza - Koniawska - Koniawska-CPN - Podgórna - Graniczna - Zieleniec - Willowa - Osadnicza - Łagodzin - Prądocin - Krasowiec - Dziersławice - Bolemin - Płonica Kaplica - Płonica - Płonica Skrzyż. - Dzierżów-sklep - Dzierżów I - Leśna - Ulim-PKP - Ulim - Łagodna - Łagodzin - Osadnicza - Willowa - Zieleniec - Graniczna - Podgórna - Koniawska-CPN - Koniawska - Owcza - Zielona - Wał Okrężny - Arsenał - Orląt Lwowskich |